Проблем с очите на кученцето ми :(

Тук се говори за всичко свързано с Голдъните
Потребителски аватар
Gery
Потребител
Регистриран: вт апр 29, 2008 6:15 pm
Контакти:

Мнение от Gery » чет юли 11, 2013 3:02 pm

Няма ли някакъв официален регистър където да се провери? Защо да не може?

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » чет юли 11, 2013 3:46 pm

Няма. От тук нататък всеки си преценява къде да си води кучето. Не ангажирам никого с мнението си, жива и здрава да е колегата и да си изкара сертификата, каквито са й плановете за близките години.
Гери, не можу по същата логика, по която аз и ти не можем да издаваме свидетелства за съдимост, например.

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител
Регистриран: нед яну 25, 2009 10:31 am

Мнение от ana_crime » чет юли 11, 2013 4:11 pm

Явно дамата е чаровна. Иначе надали щеше да спечели първоначалния си капитал от сп. Космополитън за "Усмихната, успешна, удивителна". Аз също бях много развълнувана, че (по думите на познати) вече имаме млад, амбициозен и образован специалист; представях си как прегледите се извършват в едни по-добри условия, как някой ще ни съдейства за генетични изледвания.

И как ли трябваше да се почувствам като стана ясно, че или нещо с квалификацията на д-р Савова не е ок, или просто не й се занимава с изключително минималните изисквания на клуба ни? Честно казано, ако е първото, е много смело промотирането й в популярен вестник като "Освен че е хирург, тя е и единственият офталмолог (очен лекар) за животни на Балканите." (за справка http://www.capital.bg/light/lica/2012/0 ... tiri_ochi/).

Ако е второто, то тогава аз като клубен член се чувствам доста обидена и дискриминирана. Като не й е за повече клиенти, като не й е за парите ни, нека да бъде над тези неща и просто да си направи труда да покаже тапийките и след като е толкова добра в любимата си област (защото засега може би е само това - любима област и специализации без съответните документи) да предостави на повече кучета (верно клубни) възможността да се прегледат в един по-спретнат кабинет, пък уменията ще ги преценим с времето.

Потребителски аватар
koralski
Потребител
Регистриран: ср ное 26, 2014 4:27 pm

Мнение от koralski » ср фев 25, 2015 1:47 pm

Знам ,че може би тук не е най-правилното място за въпроса ми но мисля си , че моето кученце имя проблем с очите. Почти през цялото време очите му са червени и има в двата вътрешни ъгъла на очите като прозрачни ципи които имат някаква тъмна линия.Нямам си и на идея дали това е нормално, та въпроса ми е има ли в Бургас , Сливен или Ямбол някоя надеждна клиника или лекар за да го прегледат и ако кача тук снимка дали някой може да ми помогне с мнение на пръв поглед( ясно ми е ,че няма как да ми дадетет диагноза от снимка)
Преди да кажеш "Искам",помисли какво си дал!

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » ср фев 25, 2015 3:40 pm

Пуснете ми снимка.
Иначе Стара ЗАгора - университетът. Бургас - у. Тутракан 3, "Анимо"

Отговори