ФАЛШИВИ РОДОСЛОВИЯ

Всичко свързано с развъдната дейност на клуба. Правилници, кучила, съвети...
Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран: чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » пон ное 02, 2009 10:11 am

gvpekov написа:от овчарки - ретривър ... пудели - санбернар и от хъски - нюфаундленд ...
колко му е науката напредва :lol: :wink:
Така е. Генното инженерство непрекъснато се усъвършенства. :lol:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » пон ное 02, 2009 12:33 pm

KRASINI написа::D :lol: :roll: гледайте от веселата страна ,и за да стане още по весело ще поясня.Имената на родителите на въпросния Стивън са от истински та по истински,но има една малка подробност - това са немски овчарки :D :D :D Сега се сещам,че наистина имаше заплождане между Пума и Акса,но определено се родиха немски овчарки и то доста качествени,мога и снимки да кача утре :D :D :D
Да бе, и аз сега виждам, че Акса е Калия, което даже и аз знам,че е развъдник за немски овчарки. Купонът е пълен! :lol:

Потребителски аватар
shanara
Потребител
Регистриран: нед май 02, 2010 7:46 pm

Мнение от shanara » чет май 06, 2010 9:51 am

А можете ли да обясните как трябва да изглежда истинското родословие, за да могат хората при закупуване да са наясно какво да гледат и по какво да ги познаят, за да няма жертви.
Не търси пътя! Отиди там, където го няма и остави следа!

Потребителски аватар
suzencetooo
Потребител
Регистриран: нед апр 25, 2010 1:21 pm

Мнение от suzencetooo » ср май 12, 2010 8:19 pm

Здравеите! От около месец активно чета и се информирам за тази прекрасна порода кучета и си търся хубаво и здравичко кученце с родословие(доказано).На няколко пъти попадам на обяви в интернет в които пише,че кученцата са от елитни родители и когато звънах на някои от тях те ми обясниха,че родословието било задължитено само ако искаш да имаш куче за изложби и ако искаш да полагаш повече грижи за него.Останах потресена от тези думи.

Та исках да попитам(ако не е мястото в тази тема,моля да я преместите и да ме извините) колко горе долу струва едно елитно куче,има ли значение от пола на животинчето(за цената)и как мога да разбера,че родителите са найстина елитни?

П.П Извинявам се за глупавите въпроси.Поздрави Сузи :)

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » ср май 12, 2010 8:24 pm

Следете за клубно кучила. Само така ще сте сигурни, че малкото ще е с валидно родословие. Истинските родословия се характеризират с печати на БГРК, БРФК и FCI.

Отговори