Противозачатъчни-помощ

Всичко свързано с развъдната дейност на клуба. Правилници, кучила, съвети...
Потребителски аватар
koralski
Потребител
Регистриран: ср ное 26, 2014 4:27 pm

Противозачатъчни-помощ

Мнение от koralski » чет май 07, 2015 7:04 pm

Здравейте и извинявайте ако темата не е за тук,просто съм малко стреснат! Каспър е на 9 месеца и редовно правеше .... с крака на приятелката ми, с възглавицата и с лицето или кръста на една негова приятелка -голдън.Днес си играеше с един 1-годишен 18 килограмов женски питбул.И като си играеха той и се качваше отгоре.По едно време пак и се качи и решихме да ги махнем, но за мой лош късмет вече бе късно.Бяха се заклещили ,панирах се и звъннах на вета и той ми каза да не ги дърпам за да не стане беля.След 10 мин сами се отклещиха и всеки доволен освен мен и стопанина на питбула.Вета ми каза, че се дават 2 инжекции на 24 часа и струват около 100 лева двете.Та въпроса ми е има ли друг начин с който да се избегне бременноста.Съжалявам че стана така ,но свършило вече и мисля просто как да оправим белята.За оставане на бебета да не става и дума.А за кастрацията съм за но вета ми каза че ско мога да чакам е добре да стане поне на годинка.Съжалявам и за допуснатите правописни грешки но в момента съм малко паниран.Аз съм от град Карнобат телефона ми е 0895313433-не се притеснявайте и да ми звъните.
Преди да кажеш "Искам",помисли какво си дал!

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » чет май 07, 2015 10:10 pm

Инжекциите са варианта. И то възможно най-скоро!

Отговори