Очаквано ново кучило!

Всичко свързано с развъдната дейност на клуба. Правилници, кучила, съвети...
4u64ica
Потребител
Регистриран: ср ное 09, 2005 11:47 am

Мнение от 4u64ica » чет юли 05, 2007 8:13 am

Стискаме палци и чакаме новини в началото на седмицата. После ще дойдем да ги намачкаме :D

freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

Мнение от freya » нед юли 08, 2007 1:29 pm

:D :D :D
Ох! :?
И на мен вече ми се изчака чакалото, ама какво да правим трябва да чакаме природата да си каже думата!
Оказва се, че всъщност бременността при кучетата била 9 седмици, т.е. 63 дни, така че "терминът" ни се измести за 11.07.07г. ....
Фрея не и пука, лежи и се бори с жегата, а малките вътре осезаемо риткат :P
Ще пиша във форума и ще пусна снимки веднага след раждането! Благодаря на всички приятели за пожеланията.
Щом събера информация ще пиша за всичко, просто да трупаме опит. Не само ние сме с женско куче все пак!
Трогнат съм както от приятелите ни, така и от потенциалните нови собственици на малки кученца от Фрея. Нека само сме живи и здрави!
Фрея-Белята
Всички гризат, някои гризат повече!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » нед юли 08, 2007 3:22 pm

freya написа::D :D :D
Ох! :?
И на мен вече ми се изчака чакалото, ама какво да правим трябва да чакаме природата да си каже думата!
Оказва се, че всъщност бременността при кучетата била 9 седмици, т.е. 63 дни, така че "терминът" ни се измести за 11.07.07г. ....
Не ми казвай сега, че тва за 63-те дни не си го знаел... :lol: 8)

Stefy
Потребител
Регистриран: пет фев 03, 2006 1:53 pm

Мнение от Stefy » нед юли 08, 2007 10:09 pm

Данчо, малко остана! Стискаме палци! :)

freya
Потребител

Мнение от freya » пон юли 09, 2007 12:08 pm

Ами не съм го знаел признавам си :oops: ! Аз си мислех, че е 60 дни, а то било 9 седмици.
Ива ми го каза и тя като теб се изненада, че не знам.
Все пак, ако е забременяла при първата скачка, 63-ят ден е 11 юли 2007г. Почти дойде.
Фрея вечер диша като локомотив, явно белият дроб и е притиснат от малките бандити, които осезаемо ритат вътре.
Сънувам раждания, ставам по 3-4 пъти нощем да я видя дали не е започнала... Вече ми е неудобно да минавам покрай докторката, че не знам колко пъти вече я предупредихме да е готова за "евентуалното". Само на Фрея не и пука. Сутринта тръгна да се надбягва за топка, моля ти се.... :shock: И за разлика от друг път загуби естествено.
Интересно обаче колко толерантни са кучетата към своите бременни сестри! Не знам как го усещат, но някои от нашите кучета-приятели, с които иначе се скъсвахме да се боричкаме и мачкаме по поляните, сега я обикалят, пазят я и въобще не я закачат и блъскат. Де и хората да бяхме като кучетата.... :?
Ами това са последните новини!
Фрея-Белята (много бременна)
:?: PS Вярно ли, че по време на раждането било необходимо да се даде на кучето малко шоколад или мед за енергия? (Кинеколожката ми го каза, но аз да си питам знаещите във форума).

evelina
Потребител
Регистриран: ср дек 14, 2005 10:12 pm

Мнение от evelina » пон юли 09, 2007 12:20 pm

Не.Прочети във вет.форумите имаше някъде статия озаглавена"Отравяне със шоколад"!!!!!!!!!!!! :!:

Потребителски аватар
yani65
Потребител
Регистриран: пет мар 31, 2006 9:06 pm

Мнение от yani65 » пон юли 09, 2007 1:42 pm

freya написа:Ами не съм го знаел признавам си :oops: ! Аз си мислех, че е 60 дни, а то било 9 седмици.
Ива ми го каза и тя като теб се изненада, че не знам.
Все пак, ако е забременяла при първата скачка, 63-ят ден е 11 юли 2007г. Почти дойде.
Фрея вечер диша като локомотив, явно белият дроб и е притиснат от малките бандити, които осезаемо ритат вътре.
Сънувам раждания, ставам по 3-4 пъти нощем да я видя дали не е започнала... Вече ми е неудобно да минавам покрай докторката, че не знам колко пъти вече я предупредихме да е готова за "евентуалното". Само на Фрея не и пука. Сутринта тръгна да се надбягва за топка, моля ти се.... :shock: И за разлика от друг път загуби естествено.
Интересно обаче колко толерантни са кучетата към своите бременни сестри! Не знам как го усещат, но някои от нашите кучета-приятели, с които иначе се скъсвахме да се боричкаме и мачкаме по поляните, сега я обикалят, пазят я и въобще не я закачат и блъскат. Де и хората да бяхме като кучетата.... :?
Ами това са последните новини!
Фрея-Белята (много бременна)
:?: PS Вярно ли, че по време на раждането било необходимо да се даде на кучето малко шоколад или мед за енергия? (Кинеколожката ми го каза, но аз да си питам знаещите във форума).
Първо със Самър да пожелаем на Фрея успешно раждане и живи, здрави и красиви като нея бебоци. Успех!
Колкото до шоколада не съм сигурна за отравянето. На приятелката ми кучето( малтийска булонка) на сватбата на дъщеря и остана само в къщи и до вечерта беше изяло почти три големи кутии с шоколадови бонбони( тогава беше на 1.5 годинки, а живя до 14) Но за по сигурно можеш да и купиш кучешки шоколад, а за малко мед няма никакъв проблем. Още веднъж желаем успех и чакаме вести. Целувки на красивата бъдеща мама от мен и Самър.
ОБИЧАМ ВИ ИзображениеИзображение

evelina
Потребител
Регистриран: ср дек 14, 2005 10:12 pm

Мнение от evelina » пон юли 09, 2007 2:07 pm

Marini
Потребител
Регистриран: ср авг 16, 2006 1:44 pm

Мнение от Marini » пон юли 09, 2007 2:31 pm

ААААААААйде, Фре-я!

Потребителски аватар
деска
Потребител
Регистриран: вт ное 21, 2006 6:34 pm
Контакти:

Мнение от деска » пон юли 09, 2007 2:33 pm

:)ВСЕКИ ПЪТ КАТО ПОЛУЧА ИЗВЕСТИЕ ПО КЮ-ТО,ЧЕ ИМА ОТГОВОР ПО ТАЗИ ТЕМА,ПОДСКАЧАМ ОТ РАДОСТ ЧЕ СИГУРНО ВЕЧЕ ИМА КУЧЕНЦА:)))
СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е БЕЗПРОБЛЕМНО:)))))
Всеки миг е важен,затова изживей мига...

Изображение

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » пон юли 09, 2007 2:46 pm

Еми добре, нека да е 11.07. :lol: (още едно съобщение по кю-то за Деска :lol: :lol: :lol: )

freya
Потребител

Мнение от freya » пон юли 09, 2007 3:04 pm

Красене, :D :D :D , теб специално като се родят гадинчетата имам да те черпя, а ти сам ще се сетиш защо!
Благодаря на всички (вече май ставам банален).
Големи сте сладури да знаете!
:P
Данчо-Фреин

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон юли 09, 2007 11:13 pm

Ей! Аз за малко ви оставих и вече съм назад с материала.. Браво Данчо!!! Хубави новини!!! Стискам палци за безпроблемно раждане на прекрасни и здрави Фреини бебета!!! :P
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

Потребителски аватар
lgdani
Потребител
Регистриран: вт юни 12, 2007 3:54 pm

Мнение от lgdani » вт юли 10, 2007 12:38 pm

Пожелавам ви леко и безпроблемно раждане и здраво и палаво кучило!
Изображение

Потребителски аватар
yani65
Потребител
Регистриран: пет мар 31, 2006 9:06 pm

ОЧАКВАНО КУЧИЛО

Мнение от yani65 » ср юли 11, 2007 11:49 am

ХАЙДЕ БЕ ФРЕЙЧЕ! Нямам вече търпение. От 7ч. сутринта вися в нета и чакам. Дано всичко мине леко и бързо и скоро да видим бебоците. Стискаме палци!
ОБИЧАМ ВИ ИзображениеИзображение

Отговори