Моля помогнете

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
RONI_moreli
Потребител
Регистриран:ср май 27, 2009 5:10 pm
Моля помогнете

Мнение от RONI_moreli » вт сеп 29, 2009 7:59 am

Моля пловдивчани помогнете. Вчера сутринта е загубено мъжко хъски на 1год. и 3 мес. Отговаря на името Раф. Със сини очи и черно-бяла украска. На заден ляв крак има рана от осил.
Загубен е в района на библиотека "Иван Вазов", а по-късно е видян около Сточна гара /непотвърдена информация/.
За връзка:
Лиляна: 0895674078 и
0888934140 - Севда
Благодаря.
Изображение

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран:съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » вт сеп 29, 2009 8:22 am

Ще се оглеждам из града, така или иначе кръстосвам по цял ден.
Дано милото се намери по-бързо ......
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

Потребителски аватар
cvetusha
Потребител
Регистриран:вт юли 07, 2009 4:25 pm

Мнение от cvetusha » вт сеп 29, 2009 9:58 am

Не съм от Пловдив но стискам палци да го намерите по-бързо успех

Потребителски аватар
RONI_moreli
Потребител

Мнение от RONI_moreli » вт сеп 29, 2009 7:31 pm

Два дни три семейства търсим Раф. Заедно и поотделно, с коли, пеша, всякак. Вървим по дирите му, навсякъде, където са го виждали - въртим в кръг и все една и съща информация - губи се при Сточна гара, при един "човек".
Тази вечер родителите на Николета трябва да и кажат, че са намерили кучето и при един човек, но той отказва да го даде! И това дете ще трябва да си легне и да заспи!
Какви хора :evil: Този незнам как да го нарича, гледал хъскита, имал женска бременна и явно си го е харесал, не го дава и отрича. Оф.....
Сега ще мислим тактики :roll:
Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран:нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » вт сеп 29, 2009 7:38 pm

RONI_moreli написа:Два дни три семейства търсим Раф. Заедно и поотделно, с коли, пеша, всякак. Вървим по дирите му, навсякъде, където са го виждали - въртим в кръг и все една и съща информация - губи се при Сточна гара, при един "човек".
Тази вечер родителите на Николета трябва да и кажат, че са намерили кучето и при един човек, но той отказва да го даде! И това дете ще трябва да си легне и да заспи!
Какви хора :evil: Този незнам как да го нарича, гледал хъскита, имал женска бременна и явно си го е харесал, не го дава и отрича. Оф.....
Сега ще мислим тактики :roll:
Това куче има ли чип,татуировка?
Ако не,защо?Чрез едно от тези двете най-лесно се доказва собствеността и няма "не иска да го върне",а и законът не случайно ги изисква!
Дано намерите душицата!

Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран:чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » вт сеп 29, 2009 8:12 pm

Какъв е този човек? Може ли той да докаже откъде има кучето? В крайна сметка пък не можете ли да го излъжите някак или ако няма друг начин, да го вземете със сила? :evil:
Или пък да примамите кучето по някакъв начин, че то да се изскубне от този?
Само това ми идва наум. :(

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » ср сеп 30, 2009 8:14 am

Какво стана с хъскито?

Потребителски аватар
cvetusha
Потребител
Регистриран:вт юли 07, 2009 4:25 pm

Мнение от cvetusha » ср сеп 30, 2009 9:06 am

Иам ли резултати, вече в къщи ли си е душичката :(

Потребителски аватар
RONI_moreli
Потребител

Мнение от RONI_moreli » ср сеп 30, 2009 4:06 pm

Ударихме на камък. За съжаление кучето не е нито чипирано, нито има татуировка/което пък ми е "обица" на ухото на мен защото и ние нямаме/. Разбрахме къде живее въпросният индивид, ходи се до адреса - апартамент - от кучето следа няма, но имал и село..........а скоро изгубил хъски /мъжки/ та явно му трябва татко за неговите - бил манияк на тема хъскита. Ситуацията се оказва сложна, разговаряхме и с полицай, по никакъв начин неможем да докажем, че кучето е наше/щом няма някакъв белег/. А този, него извежда за жалост Веселин иначе и това ни хрумна. Продължаваме с издирването на селото и тъй нататък, но май става отчайващо.
Благодаря ви.
Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран:нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » ср сеп 30, 2009 5:22 pm

RONI_moreli написа:Ударихме на камък. За съжаление кучето не е нито чипирано, нито има татуировка/което пък ми е "обица" на ухото на мен защото и ние нямаме/. Разбрахме къде живее въпросният индивид, ходи се до адреса - апартамент - от кучето следа няма, но имал и село..........а скоро изгубил хъски /мъжки/ та явно му трябва татко за неговите - бил манияк на тема хъскита. Ситуацията се оказва сложна, разговаряхме и с полицай, по никакъв начин неможем да докажем, че кучето е наше/щом няма някакъв белег/. А този, него извежда за жалост Веселин иначе и това ни хрумна. Продължаваме с издирването на селото и тъй нататък, но май става отчайващо.
Благодаря ви.
Кое е селото?

Потребителски аватар
RONI_moreli
Потребител

Мнение от RONI_moreli » ср сеп 30, 2009 5:24 pm

Издирваме го по името на негодника - чрез кметствата
Изображение

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » ср сеп 30, 2009 6:40 pm

Жалко, много жалко! И много тъжно! :cry:
Как може на света да има такива хора! Според мен психиатриите плачат за такива като него!!! :evil:
Най-искрено ви пожелавам да намерите начин да върнете кучето при стопаните му! В никакъв случай не се предавайте! Много съжалявам само, че нямам никакво свободно време напоследък и няма как да ви помогна. :(
Успех!

Потребителски аватар
KBK and Ashley
Потребител
Регистриран:нед авг 09, 2009 9:21 pm

Мнение от KBK and Ashley » чет окт 01, 2009 10:07 am

Здравейте. Има ли някакво развитие? Аз съм от квартала и ако мога да помогна с нещо?

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран:пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » чет окт 01, 2009 11:55 am

Ако е на година и нещо, няма ли поне паспорт със снимка? Макар че, преди всичко трябва да открите кучето, а чак после може да доказвате собственост - дали чрез чип, паспорт, общи снимки.... Трудна работа.

А най-добре - предложете му пари на "човека". В крайна сметка, явно до това опира работата. Което не става с пари, става с повече пари.
Успех!

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » чет окт 01, 2009 7:18 pm

Какво стана с Раф?

Отговори