Кльощавелко търси своите стари или нови стопани

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Кльощавелко търси своите стари или нови стопани

Мнение от hrissito&buddy » ср окт 06, 2010 8:55 am

В заглавието на темата, която копирам, пише "кокер", но кучето по-скоро е голдън.
Някой не го ли търси?

http://forum.dog.bg/topic/37169-%d0%b1% ... %b5%d1%80/

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » чет окт 07, 2010 9:08 am

Кучето е прибрано във временен дом.

Ето тук цитирам информация от другия форум, за всеки, който може и иска да му осигури постоянен дом.

"Maria-Velislava Dankova 06 октомври в 22:13
Да направо ви давам номера на приемните стопани-0898770966 Диана Иванова.
Днес всичко мина дотса добре за около 20 мин успях да го кача в колата , беше спокоен веднага заспа . Когато приемните стопани започнаха да му говорят , веднага завъртя опашка . Когато видя каишката много се зарадва и позволи да му я сложим . Много се радвам че всичко мина добре .Лекаря каза че е на не повече от 7-8 месеца, ще бъде изкъпан прегледан и обезпаразитен , и тази нощ ще е под наблюдение . И много съм ви благодарна че ми обърнахте внимание . Дано успеем да му намерим и постоянен дом и поне за сега ще е в добри ръце :) "

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » чет окт 07, 2010 12:30 pm

Къса ми се сърцето, като видя такива снимки - сигурна съм, че кучето е изключително добро и интелигентно, как може да се изхвърли такова куче???

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » чет окт 07, 2010 12:36 pm

Веси, за съжаление напоследък това се случва все по-често.

В изолатора в Сеславци например, има мъжка немска овчарка на 12 години, кучето е било в армията (или полицията). Това куче е служило вярно 12 години на тази "институция", за награда за достойната му работа са го пратили там - да изгние, да страда, да умре сам и в мъки.

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » чет окт 07, 2010 9:42 pm

Как Господ и хората допускат да се случват такива неща - на мен лично ми е по-жал за тези кучета от Сеславци, отколкото за примерно, алкохолици-бездомници. Първите са изцяло невинни и най-често именно хората са ги довели до там, и то хора, на които сигурно са се доверявали изцяло, а вторите най-често сами са избрали този път!

Отговори