Уникално красив УЛИЧЕН Голдън?!?

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Уникално красив УЛИЧЕН Голдън?!?

Мнение от mi6eto_i_ashley » пет дек 10, 2010 7:09 pm

Току що видях това прекрасно куче и не мога да повярвам на това което прочетох!!! МОЛЯ ВИ, НЕКА МУ НАМЕРИМ СТОПАНИ!!! В момента е в Пловдив, ще намерим начин да го транспортираме! Толкова много ми прилича на нашата Ашли, че все едно е тя! :shock:

МОЛЯ ВИ, НЕКА НЕ ОСТАВЯМЕ МОМЧЕТО ДА ПРЕКАРА ЗИМАТА НАВЪН И СЪВСЕМ САМ!!! :? :shock:

"ВЕЧЕ ТРИ ГОДИНИ РОНКО ОБИКАЛЯ ПОЛЕТО.ИМАШЕ СИ ПРИЯТЕЛ,НО ГО ОТРОВИХА.ТАЗИ ПРОЛЕТ ДОЙДЕ ПРИ НАШИТЕ КУЧЕТА ,ИЗМЪРШАВЯЛ И ИЗНЕМОЩЯЛ...С ДОБРА ХРАНА СИ ВЪЗВЪРНА СИЛИТЕ,НО СИ НЯМА ДОМ.МНОГО Е ДОБЪР И МИЛ,КОНТАКТЕН-ЯВНО Е БИЛ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ. СМЕСКА Е М/У СЕТЕР И ГОЛДЪН РЕТРИВЪР."

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Останалите снимки са в този албум- http://www.facebook.com/pages/V-PLOVDIV ... 5331099014
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пет дек 10, 2010 7:53 pm

Ето я моята кучинка, колко е голяма приликата им... :shock:

Изображение

След малко храна, една топла баня, малко ресане и МНОГО ЛЮБОВ, Ронко може да зарадва някой за Коледа!!! Искрено се надявам някой да хареса момчето!!! Изображение
Ако да- 0887 66 16 73
Изображение

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » пет дек 10, 2010 9:25 pm

Голям е сладур много е тъжно, че е останал на улицата :( Дано някой да го прибере скоро!
Изображение

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » съб дек 11, 2010 6:02 pm

И ние стискаме палци за момчето!

Голди и семейство
Потребител
Регистриран: пон сеп 13, 2010 7:46 pm

Мнение от Голди и семейство » ср дек 15, 2010 10:37 am

О, голям сладур е. Моята дъщеря скимтя :lol: цял ден като видя снимката му във Фейсбук. Наистина ще е голям Коледен подарък за някой. Както и ние си имаме от 11-ти септември нашият Коледен подарък, макар и малко подранил, Голди, който ни топли ежедневно душичките, та затова знам какво щастие ще е за кучо и за хората,които ще му дадът дом и мнооого любов.
Дано много скоро да си намери дом красавеца.

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » ср дек 15, 2010 2:27 pm

За съжаление ми се обади една жена от София, която излезе доста несериозна. Прочела тук във форума за него, каза, че го иска и не се обади повече- може би я стресна възраста на кучето. Дано някой се обади!!!
Изображение

Голди и семейство
Потребител
Регистриран: пон сеп 13, 2010 7:46 pm

Мнение от Голди и семейство » чет дек 16, 2010 9:50 am

mi6eto_i_ashley написа:За съжаление ми се обади една жена от София, която излезе доста несериозна. Прочела тук във форума за него, каза, че го иска и не се обади повече- може би я стресна възраста на кучето. Дано някой се обади!!!
Е, може ли така? Аз май много се запалих по този красавец, но съм пристрастна. А порасналото кученце ,за онези които ги е страх да си вземат такова, има и своите преимущества. Ето ние, не сме се обучавали на почти нищо. Само дето трябваше да се разберем къде е банята и ,че след като се приберем, в нея си мием лапите и разни там други части , но иначе не прави бели. И най, ама наистина най-важното нещо ,е ,безрезервната обич, с която ни дарява кучо, прибирайки се в къщи, дори и за минута, да сме излезли!
Добри хора, проявете се ! Наистина, повярвайте, усещането е уникално! Дайте си радост , и на себе си, и на това красиво животно, което, сигурна съм ,че ще се отблагодари стократно,че и повече!!!

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » чет май 26, 2011 3:03 pm

Изображение

Изображение
Роби е намерен скитащ неориентирано из улиците и треперещ от студ. Кученцето е много умно и бързо схваща какво се иска от него. Само да има чии команди да изпълнява.
Мисля си личи на коя порода прилича :cry: За съжаление все повече такива ще виждаме :( Кученцето се намира във Варна и за него се грижат от фондацията "Надежда за безпризорните", ако някой може да помогне на него или многото други там с неговата тъжна сътба
http://straydogshope.com/?page_id=897
В момента имат нужда от всичко храна, ваксини, обезпаразитяване и най- вече ДОМ!
Изображение

Tsvetivn
Потребител
Регистриран: съб май 07, 2011 4:57 pm

Мнение от Tsvetivn » пет май 27, 2011 8:08 pm

Lenard написа:
Роби е намерен скитащ неориентирано из улиците и треперещ от студ. Кученцето е много умно и бързо схваща какво се иска от него. Само да има чии команди да изпълнява.
Мисля си личи на коя порода прилича :cry: За съжаление все повече такива ще виждаме :( Кученцето се намира във Варна и за него се грижат от фондацията "Надежда за безпризорните", ако някой може да помогне на него или многото други там с неговата тъжна сътба
http://straydogshope.com/?page_id=897
В момента имат нужда от всичко храна, ваксини, обезпаразитяване и най- вече ДОМ!
А той е мъничък.... :cry: :cry: :cry:
(извинявам се за спама, но не се сдържах...)

Отговори