Голдън ретривър си търси дом

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
GO6E
Потребител
Регистриран: пон яну 15, 2007 11:46 pm

Голдън ретривър си търси дом

Мнение от GO6E » пон май 23, 2011 6:34 pm

18
Последна промяна от GO6E на ср май 25, 2011 6:21 pm, променено общо 1 път.
Любовта е болка,казал заекът и го ... на таралежа...

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » пон май 23, 2011 6:46 pm

Дайте повече информация за кучето - пол, възраст, характер :D

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пон май 23, 2011 7:22 pm

GO6E писах ти ЛС

Потребителски аватар
GO6E
Потребител

Мнение от GO6E » пон май 23, 2011 7:28 pm

eli i maxi написа:Дайте повече информация за кучето - пол, възраст, характер :D
Мъжки Голдън ретривър на година и шест месец,казва се Руди и е много енергично куче.Не може да живее в затворено пространство.Знае всички основни команди и е мн добричак.Няма да обяснявам защо се подарява,само искам сериозни предложения от добри стопани. http://snizz.snimka.bg/animals/rudi.501481.23577194

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » пон май 23, 2011 7:43 pm

GO6E написа: Та исках да кажа,че от почти 5 месеца съм горд собственик на куче Руди,хаплив пакостник,който чувствам като мое собствено дете.
Така ли постъпвате с детето ви :cry: Съжалявам, но ми става много болно като видя такова нещо...:(
Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пон май 23, 2011 7:44 pm

Не мисля, че има нужда да съдим хората, все пак се опитват да намерят най-добрия вариант за кучето.

Потребителски аватар
GO6E
Потребител

Мнение от GO6E » пон май 23, 2011 8:51 pm

Така ли постъпвате с детето ви :cry: Съжалявам, но ми става много болно като видя такова нещо...:([/quote]

Дано да не ти дойде на главата... ако имаше друг начин,нямаше да го дам.

П.С. Ехооо няма да го убивам!

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » вт май 24, 2011 1:26 pm

Дано попадне при кадърни хора! Като ви гледам снимките и коментарите.... :shock: Успех на кучо!
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » вт май 24, 2011 2:07 pm

Недейте да съдите и обвинявате хората. Ако няма как да помогнете, по-добре не пишете. Факт - повече не могат да се грижат добре за кучо, следователно предпочитат да му намерят дом, където ще се чувства по-добре.

Потребителски аватар
GO6E
Потребител

Мнение от GO6E » вт май 24, 2011 7:20 pm

mi6eto_i_ashley написа:Дано попадне при кадърни хора! Като ви гледам снимките и коментарите.... :shock: Успех на кучо!
Какво какво нещо не разбрах?Хайде бе хора,нали сте много любвеобилни,не ми давайте уроци по етика без да знаете за какво става на въпрос,а помогнете.Какво ми е на снимките и какво на коментарите Мишенце(ако така Ви е името),пак ли се изказвате неподготвена.Няма страшно,предполагам всички в този сайт вече знаят колко обичате кучетата,няма нужда от нападки и то неуместни. :twisted: Кучето преди всичко нали така 8) Ша мрем от глад в Българията,ама куче ша разхождаме :D Не е така госпожа,когато ти опре ножа в кокала и повече няма накъде,търсиш начини и взимаш решения дори и неприятни.Не всички хора сме еднакви,и не на всички им е розов цайса.Ако бях Нострадамус щеше да е лесно,но не съм.Всички тук много си обичате кучетата,но стане ли въпрос за чужд проблем,всички мълчат.Вместо да гледам такива излишни коментари от сорта "Аз съм Господ,а ти си никой...",много ще се зарадвах на желаещи за Рудко. Благодаря на Ели и Мелина за разбирането,въпреки,че дори и да не го показват,и те ме винят :) PEACE

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » вт май 24, 2011 9:38 pm

Мъжки Голдън ретривър на година и шест месец,казва се Руди и е много енергично куче.Не може да живее в затворено пространство.Знае всички основни команди и е мн добричак.Няма да обяснявам защо се подарява,само искам сериозни предложения от добри стопани.
Go6e, един съвет от мен. ОБЯСНИ и защо се подарява. Не се дръж така, сякаш правиш услуга на някой като подаряваш кучето си. Добре, че махна част от подписа си.
Ако искаш да ти помогнат хората тук, просто се дръж нормално. Ако имаш нещо да ми кажеш има л.с. и не занимавай форума с това онова.

Потребителски аватар
GO6E
Потребител

Мнение от GO6E » вт май 24, 2011 9:51 pm

И аз имам ЛС,но никой от недоволните не писа там.Не карам никой на сила да го взима,и не мисля че съм длъжен да се обяснявам защо го давам.Причината е,че не мога да му давам грижите който му се полагат колкото и да искам.Все пак е живо същество,и има право на щастлив живот.
Колкото до подписът ми,ако го погледнеш буквално,не е нищо повече от глупост.Но ако го погледнеш по друг начин,ще откриеш истина :)
Последна промяна от GO6E на вт май 24, 2011 9:54 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » вт май 24, 2011 9:52 pm

Няма смисъл и голямо значение нито е длъжен... Ние все пак оценяваме че му търси дом, можеше да постъпи по-лошо. Руди е много готино куче надявам се да намери човекът, който го заслужава.
Изображение

marin4eto_50
Потребител
Регистриран: нед апр 25, 2010 11:29 am

Мнение от marin4eto_50 » вт май 24, 2011 10:24 pm

Следя темата от пускането й и се чудя кой и с какво право е решил, че може да съди хора, които не познава...Човекът е преценил, че вече няма възможност да се грижи за кучето си и е взел много трудно решение.Лично аз го поздравявам за смелосста! На мен също ми е тъжно, че кученцето ще се отдели от хората, с които е израстнало,но вярвам, че ще попадне на стопани, които ще го обичат не по-малко.Какви са тези нападки не мога да разбера :shock: Все пак не сме запознати с причините и съответно не е редно да съдим така прибързано...

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран: вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » ср май 25, 2011 10:10 am

Като гледам снимките си мисля, че някой много си е играл на "Имам куче", но вече майка му го вика да се прибира, защото трябва да си ляга ...

не е укор, просто констатация
Времето не лекува. Хъки, липсваш ми всеки ден

Заключена