Голдън ретривър си търси дом

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » ср май 25, 2011 10:39 am

Jolly Rodger написа:Като гледам снимките си мисля, че някой много си е играл на "Имам куче", но вече майка му го вика да се прибира, защото трябва да си ляга ...

не е укор, просто констатация
И с това как помагаме на кучето?

Няма ли някой Мод да разчисти тук?

Потребителски аватар
GO6E
Потребител
Регистриран: пон яну 15, 2007 11:46 pm

Мнение от GO6E » ср май 25, 2011 5:50 pm

Jolly Rodger,приятел,нямам нерви да се занимавам с циркаджий като теб.Извинявам се на модераторите за неудобството,можете да закриете темата. :|
Любовта е болка,казал заекът и го ... на таралежа...

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » ср май 25, 2011 5:55 pm

Гоше, не се сърди всички тук сме с кучета и няма как да не сме съпричастни към неговата сътба, колкото и да се опитваме да се сдържим се изпускаме. Ако знаехме историята, може би щяхме да сме съпричастни и към теб.

Не закривайте темата, за да може колкото се може повече хора да я видят и да има по големи шансове Руди, за да попадне на свестни стопани.
Изображение

Потребителски аватар
GO6E
Потребител
Регистриран: пон яну 15, 2007 11:46 pm

Мнение от GO6E » ср май 25, 2011 6:20 pm

Lenard написа:Гоше, не се сърди всички тук сме с кучета и няма как да не сме съпричастни към неговата сътба, колкото и да се опитваме да се сдържим се изпускаме. Ако знаехме историята, може би щяхме да сме съпричастни и към теб.

Не закривайте темата, за да може колкото се може повече хора да я видят и да има по големи шансове Руди, за да попадне на свестни стопани.
Не мисля че тук е мястото да си разказвам живота,май имате по голям интерес към мен,отколкото към кучето.Достатъчно кадърен съм и сам да му намеря добри стопани,просто исках да увелича шансът.Съжалявам но нищо хубаво не видях от този опит.Не ме интересува какво говорите,обичам си кучето.Като се прибера в България първо него прегръщам,после останалите.Така че,почешахте си езиците но стига толкова.
Любовта е болка,казал заекът и го ... на таралежа...

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » ср май 25, 2011 6:53 pm

Айде стига вече, че ми писна. Заключвам.

Заключена