Молба за помощ

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Молба за помощ

Мнение от marina kojuharova » чет юли 14, 2011 12:20 pm

Знам,че този форум не е за това,знам,че не може за такова кратко време,но все пак може да стане и чудо.....Това на снимката,която ще кача по-долу е малкото коте Аякс.Било е в приемен дом.Днес прочитам,че по някакви си причини има ден-два за да не бъде изхвърлен на улицата.Сега,преди 15 минути,разбрах,че всъщност има 3 часа и да се оправя както иска.Ако някой може да помогне,дори за ден,дори за една нощ,после ще се намери вариант.Ако някой има познат,който би го приел за два-три дни това ще му спаси живота!Благодаря ви,дано нещата се наредят!Надявам се,че нямате против,че публикувах и тук.
Изображение
Последна промяна от marina kojuharova на чет юли 14, 2011 2:16 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

rufus
Потребител
Регистриран: чет юни 30, 2011 12:07 am

Мнение от rufus » чет юли 14, 2011 1:32 pm

Здравей,

Аякс изглежда много сладко коте. Имам една колежка, която е готова да го приюти за около ден два, но се интересува дали котето е здраво. Можеш ли да ни дадеш малко повече информация?

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » чет юли 14, 2011 1:52 pm

Здравейте,благодаря,че се отзовахте,както и на колежката Ви,която е готова да помогне.Мисля,че то е напълно здравичко.За информация може да звънне на някой от телефоните.Помощта може да се окаже безценна,благодаря!!Пишете какво е станало.ТЕЛЕФОНИ:0876527212 ;0892320305 .Ако е възможно да звънне веднага.Май имаше до 3 часа.Още веднъж благодаря!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » чет юли 14, 2011 2:10 pm

Относно котето:''Котето е здраво , игриво и силно мъркащо. Обезпаразитено е външно и вътрешно на 6 юли.''
ИзображениеИзображение

rufus
Потребител
Регистриран: чет юни 30, 2011 12:07 am

Мнение от rufus » чет юли 14, 2011 3:16 pm

Здрасти,

Свързахме се с жената и тя сега проверява някаква допълнителна информация. Ще ми се обади по-късно, но дано да успеем да помогнем на Аякс.

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » чет юли 14, 2011 5:57 pm

Малчо вече има приемен дом,извън опасност е.Сега си търси постоянен дом при неговите хора!! :)
ИзображениеИзображение

Отговори