Изхвърлена женска Лабрадорка търси нов дом!

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран:ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » пет окт 07, 2011 6:28 pm

Страхотно!
Честит ви нов член на семейството! Да сте дълги години щастливи заедно :D

Потребителски аватар
mize
Потребител
Регистриран:ср сеп 28, 2011 6:49 pm

Мнение от mize » пет окт 07, 2011 6:57 pm

Благодарим :lol: Ще бъде много обичана!

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Регистриран:пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » пет окт 07, 2011 9:41 pm

Дано сте родени един за друг!Стискам палци да сте щастливи заедно :D

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » съб окт 08, 2011 9:41 pm

Много е отпаднала след кастрацията горката :( Чак жал ми става, надявам се след няколко дни да се съвземе малко :cry:
а ето и една снимка на спящата красавица :roll:

Изображение

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран:нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » съб окт 08, 2011 9:43 pm

Честито! :)
За кастрацията не се притеснявайте утре ще е пушка 8)

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран:вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » нед окт 09, 2011 3:44 pm

Честито попълнение! Бързо възстановяване след кастрацията и едно чудесно съжителство ви пожелавам! Тя наистина имаше нужда от ново семейство, което ще я обича много!!! :roll:

Чакаме още много снимки!!! :wink:

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » нед окт 09, 2011 6:42 pm

Мога само да ви кажа, че това е най-послушното куче! :lol: Само че ме притесняват в момента две неща. Едното, което мисля че ще се преодлее с времето, е че я е страх да влезе в банята, за да измия лапите :? Второто нещо е, че като посегна да и оправя постелката например, се пази, явно стопаните и са я били, което е много гадно :( дано и това го преодолее.
А относно банята, някой може ли да ми даде някакъв съвет :roll: :)

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Регистриран:пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » нед окт 09, 2011 6:54 pm

При голдъните може да постигнете всичко с наградки или нещо любимо за ядене. Аз поне в началото така ги научих да влизат и да стоят спокойно в банята.

topsi
Потребител
Регистриран:пон ное 21, 2005 6:02 pm

Мнение от topsi » пон окт 10, 2011 1:20 pm

Честито , много прекрасен нов член на семейството си имате.Наистина е така за храна правят чудеса:)

Потребителски аватар
korneliq
Потребител
Регистриран:пет май 08, 2009 3:19 pm

Мнение от korneliq » пон окт 10, 2011 2:12 pm

Много, много, много се радвам за вас! Тъкмо днес говорих с Петя и ми разказваше какви прекрасни хора си е намерила Тери, и сега видях, че сте вие и сте вече с нея- страхотно!!!

За банята и аз мисля, че с лакомства ще го преодолее. Може и да играете (като се пооправи след кастрацията) на нещо (носене или търсене на предмет примерно, каквото й е интересно) и да включите банята като помещение за игра, ей така междудругото, докато тя разбере, че там не е страшно.

Моето куче ненавиждаше да го мием в началото и само бягаше, а сега не влиза вкъщи, ако не е минал през банята. Ляга си отпред и чака да го измием :lol:

А за доверието, да свикне, че няма да я удряте- също ще стане с времето, с ласкаво отношение и вкусотии бързо ще забрави старите си стопани.

Кучето е все пак голямо и е преживяло много, ще имате известни трудности в началото. Но съм сигурна, че бързо ще ги преодолеете и ще си живеете страхотно заедно! Честита ви радост!

И да, чакаме снимки, може да пуснете тема на хубавицата в другия раздел :)

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » чет окт 13, 2011 12:31 pm

Тези дни ще пусна малко снимки или пък цяла тема :D
Иначе, момичето се държи много добре, много е послушна и си умира да я галят и мачкат, няма такава глезла! Честно казано, толкова гальовно куче не съм виждала през живота си! :lol:

Hela
Потребител
Регистриран:пет мар 21, 2008 9:57 am

Мнение от Hela » пет окт 21, 2011 3:51 pm

Толкова отдавна не бях влизала в този форум...

Тъкмо днес говорих с Петя и ми разказваше какви прекрасни хора си е намерила Тери, и сега видях, че сте вие и сте вече с нея- страхотно!!!

Toчно така! Прекрасни грижовни и отговорни млади хора! :D Много съм щастлива, че ви носи толкова много радост. Такива са си- обичливи глезанки- плезанки! :D
Когато закарах Тери в новия и дом, там вече я чакаше легълце, купички със стойка, храна, нашийник и не знам още какво. :D
mize, това, което е казала korneliq е точно така. Те са много адаптивни и бързо ще свикне с хубавото. Тя е много млада. Само внимание, любов и грижа ще възстанови доверието в хората. Може да правите по- бавни движения покрай леглото и в началото.
За банята... И Гери каза, че се пази от маркуча с водата на двора.... :(
Може да почнете с това да и се подрежат ноктите (някои кучета се стряскат при хлъзгав под). После, влизайте преди нея в банята (може да е затваряна в подобно помещение) и я канете с лакомство да влезе. Поощрявайте и с "Браво". Може и с др. да пробвате. Да се мият лапичките в леген с вода пред банята и всеки ден го вкарвата по малко все по- навътре. Ако се сетя за още нещо ще пиша.
И чакаме снимки!!! :D

Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран:чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » съб окт 22, 2011 6:44 pm

Много се радвам, че красавицата си е намерила дом и грижовни стопани! :D

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » чет ное 17, 2011 8:51 pm

Здравейте, много отдавна не съм влизала,извинявам се за което, но просто не ми остава време, а когато ми остане винаги забравям... Иначе Тери(все пак остана с това име :lol: ) се чувства много добре, с всеки изминал ден става по-щастлива, козината и също се оправи и започва да надебелява :lol: Разбира се,гледаме да не прекаляваме с храната,за да не станем много шишкави :roll: Пускам малко от обещаните снимки:

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран:вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » пет ное 18, 2011 1:15 pm

Късметлийско кученце, късметлийски стопани :lol:
Виждам, че хич не е зле момиченцето :wink:

Заключена