Женски лабрадор?-Пловдив.

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Женски лабрадор?-Пловдив.

Мнение от marina kojuharova » пон окт 17, 2011 11:08 am

От ''без дом''. :
''Обадиха ми се приятели, че в една от клетките за разхождане на кучета в Пловдив има младо куче, което повече от 4 часа седи до сега там.Никой не е дошъл да си я прибере, а явно нарочно затварят кучкарите вратата на клетката, за да не хукне тя на някъде.Поне, ако се е загубила, който я търси, да има къде да я намери.Момичето е младо-така ми предадоха.В момента тук вали леден дъжд със силен вятър, а тя е без заслон.Ако имате въпроси, може да ме потърсите на тел. 0896635286.Повтарям-момичето не е при мен, а в една от клетките на града.От съображение за нейната сигурност, да не се възползва някой недоброжелател, няма тук да поясня точното място на клетката.Занесени са му гранули-момичето е хапнало и пийнало вода.Притеснява ме единствено лошото време и това да не и се отрази фатално.''
Последна промяна от marina kojuharova на пон окт 17, 2011 8:58 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » пон окт 17, 2011 11:14 am

И тук вече започва да става интересно:''Вече е прибрана в един приятел, при когото ще остане няколко дни. Кучето е без нашийник, и според него доста наедряла и с увеличени млечни жлези.
Няма да говоря повече наизуст, следобед ще отида да я видя и да занеса храна, след което ще пиша повече. Ще се опитам да направя снимки в по-близък план.
Нарочно не оставям негов телефон, защото не би се справил с недоброжелатели''
Поне е прибрана и в безопасност...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » пон окт 17, 2011 8:12 pm

По-последна информация става дума за лабрадор-женски,на около 6 години.Заради немногото козина са го помислили за младо голдънче.
ИзображениеИзображение

Отговори