ЗА ТРИЕНЕ

Изгубени/Намерени кучета
paruchev
Потребител
Регистриран: ср мар 07, 2012 4:30 pm

ЗА ТРИЕНЕ

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 11:18 am

Здравейте търся си Голдън Ретривър, приемам оферта за подаряване или да го купя, по възможност мъжко до два месеца и половина. Благодаря предварително на всички отзовали се!
Последна промяна от paruchev на вт мар 13, 2012 6:57 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител
Регистриран: нед яну 25, 2009 10:31 am

Мнение от ana_crime » вт мар 13, 2012 11:26 am

Клубните кучила се обявяват в раздел "Развъдна дейност", http://bulgoldens.com/forum/viewforum.php?f=11.

paruchev
Потребител

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 11:29 am

Аз си търся, на достъпна цена, а там където ме пращате,цените не са ми по джоба, забравих да допълня,че не желая кучето да е с родословие и тем подобни екстри.

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител

Мнение от ana_crime » вт мар 13, 2012 11:35 am

Значи не търсите на правилното място. Тук можем да ви предложим:

- одобрени от клуба родители, с всички важни здравни изследвания;
- бебета, гледани в необходимите за правилно развитие условия, наблюдавани от ветеринар, хранени с добра храна и с необходимите ваксини и обезпаразитявания.

Родословието е бонус към това и доказва, че кученцето принадлежи точно към породата голдън ретривър :)

paruchev
Потребител

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 11:40 am

Моля да пишат в темата само хора,които могат да ми предложат кученце, от излишен спам нямам нужда, както и от акъл от къде да купя куче за 300 лева,които нямам намерение да дам.Мерси

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител

Мнение от ana_crime » вт мар 13, 2012 11:44 am

Съжалявам, че приемате мнението ми за спам, но в крайна сметка това е форум на Българки Голден Ретривър Клуб; при регистрацията си сте се съгласили със следните условия:
Здравейте,
Добре дошли във форума на Български Голден Ретривър Клуб.

Ако желете вашата регистрация да бъде активирана, моля представете се във темата - АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИИ

Преди да го направите, моля имайте впредвид следното.

Българският Голдeн Ретривър Клуб е учреден на 01.05.2005г. (Великден). Основната ни цел е съхраняването, развитието и популяризирането на породата Голдън ретривър в България. БГРК обединява усилията на хора, желаещи да работят именно в тази насока. В клуба се извършва само чистопородно развъждане, при точно спазване на изискванията на официалния стандарт относно расовите белези на кучетата от тази порода.
Нашият клуб е и мястото за общуване и взаимопомощ между собствениците на голдъни в България. Клубът осигурява на членовете си помощ и консултации по всички въпроси, свързани с отглеждането, обучението и развъждането на техните любимци.

Ако сте наши единомишленици, ДОБРЕ ДОШЛИ!

Ако смятате че вашият любим голден ретривър, независимо че не отговаря на изискванията за развъдна дейност трябва да даде поколение, ние нямаме нищо против, НО мястото Ви не е при нас.

Благодарим за разбирането
Моля да уважавате възгледите ни.

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран: вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » вт мар 13, 2012 11:46 am

Времето не лекува. Хъки, липсваш ми всеки ден

paruchev
Потребител

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 12:32 pm

ana_crime
Тия възгледи от сорта, ако нямаш пари да си вземеш куче с родословие за 300-500 лева , не ти е тук мястото, ги пробутвайте другаде. Считам,че има доста хора,които търсят да намерят дом за малките кученца от породата или са намерили такива и ги предлагата.Офертата ми е насочена към тях, а не към развъдниците и тем подобни,ако исках куче от развъдник,нямаше да пиша обява, а директно щях да звънна на някой...

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » вт мар 13, 2012 12:55 pm

След като не държите на родословието т.е. на породата осинивете си едно златисто куче, може пък и да заприлича на голдън като порасне, като този например http://forum.dog.bg/topic/41614-%D0%BF% ... 0%B8%D0%BD

Не си мислете, че като дадете на някой 100-200 лв за куче без родословие като порасне то непременно ще прилича на голдън.

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител

Мнение от ana_crime » вт мар 13, 2012 12:59 pm

Просто помолих да ни уважавате. Иначе доста пораснали кучета търсят дом. За да ви даде някой бебенце на символична цена или направо да ви го подари, поне споделете какво предлагате като условия за гледане, с колко свободно време разполагате и имате ли опит с куче. Защо решихте, че някой с развъдник няма да ви даде куче - ако му харесате, не виждам проблем.

paruchev
Потребител

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 1:03 pm

Разполагам с къща и двор, достатъчно свободно време и не ми е първото куче.

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран: вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » вт мар 13, 2012 1:11 pm

само да вметна - куче с истинско родоловие за 300 - 400 лв. няма да намерите. В смисъл, може и да ви предложат, но родословието ще го е изготвил я цар Киро, я някой от родата.

Моля ви да погледнете това - http://forum.dog.bg/topic/46603-%D1%81% ... %81%D1%82/
Времето не лекува. Хъки, липсваш ми всеки ден

paruchev
Потребител

Мнение от paruchev » вт мар 13, 2012 1:19 pm

и да отбележа отново, желая да е на не повече от 2-3 месеца!

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » вт мар 13, 2012 1:19 pm

Jolly Rodger не е точно така.

Ако развъдчика реши, може и да подари кученце, може да го даде както за 50 лв., така и за 2000 лв., зависи от много неща и най-вече от това колко е надежден кандидата, какво предлага като условия за гледане на кучето и бъдещото му развитие.

Потребителски аватар
svetlana_ahladova
Потребител
Регистриран: вт юни 17, 2008 6:18 am
Контакти:

Мнение от svetlana_ahladova » вт мар 13, 2012 1:21 pm

Явно това, което искате се различава коренно от това, което можем да Ви придложим. Потърсете другаде.

Отговори