ЗА ТРИЕНЕ

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » вт мар 13, 2012 7:15 pm

Ето това куче е "голдън"
Изображение

Привидно по нищо не отстъпва на всички прекрасни голдъни, които срещаме всекидневно по улиците, нали?!

Обаче, като ви кажа, че майка му и баща му са сетери и има една баба и един дядо голдъни ще продължите ли да вярвате, че е голдън?

Ето за това говорим тук, това че майката и бащата изглеждат по един начин, не означава, че щом бебето е със същия цвят когато порасне и то ще изглежда като тях.

Кучето от горната снимка няма нито костната структура на голдън, нито черепа, нито козината, нито нищо, освен цвета.

Това, че не ви интересува дали родителите са изследвани е много неправилно. Дисплазията наприемр се диагностицира само чрез ренгенова снимка. Операция само на едната става е близо 1000 лв., след това кучето е на поддържаща терапия до живот. А болките? И за тях не сте се поинтересували! Дисплазията се предава през много поколение, дори родителите да нямат проблем, това не е гаранция, че тази болест няма да се появи в поколенията им. Дисплазията е много често срещана при всички едри породи и още повече при голдъните и по-конкретно при тези за чийто предци не се знае нищо.

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран: вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » вт мар 13, 2012 9:01 pm

Здрастииии сбирщината :wink:

Моля ви не трийте темата - жестоко се забавлявам и умирам от смях. ГПеков само ме дразни МНОГО, защото пише преди мен нещата, които искам аз да кажа.

Парушев, няма да се тревожиш, жената от вашия град след месец, два до три най-много пак ще има кученца - Вземи си от нея!

Обаче любимия ми цитат е
кученцата се продаваха без чип и без ваксините, сега недейте и вие да искате всичко да ви е включено за 60 лева
Ся сбирщината, по-кротко с алчността де за 60 лева - и чип и ваксина ееее оляхте се :lol: :lol: :lol:
Времето не лекува. Хъки, липсваш ми всеки ден

Неси
Потребител
Регистриран: чет ное 10, 2005 2:51 pm

Мнение от Неси » вт мар 13, 2012 9:54 pm

Jolly Rodger написа:Здрастииии сбирщината :wink:

Моля ви не трийте темата - жестоко се забавлявам и умирам от смях. ГПеков само ме дразни МНОГО, защото пише преди мен нещата, които искам аз да кажа.

Парушев, няма да се тревожиш, жената от вашия град след месец, два до три най-много пак ще има кученца - Вземи си от нея!

Обаче любимия ми цитат е
кученцата се продаваха без чип и без ваксините, сега недейте и вие да искате всичко да ви е включено за 60 лева
Ся сбирщината, по-кротко с алчността де за 60 лева - и чип и ваксина ееее оляхте се :lol: :lol: :lol:
:)))))))

И само да допълня - разбира се, че има "голдъни" за 60лв., не сте вие тези, дето ще кажете на човека какво му е кучето. Ако иска ще го нарича голдън, ако иска ще му вика усурийски тигър - негова воля.

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » вт мар 13, 2012 10:57 pm

Въздържах се от коментар по темата.
Всичко по тази простотия на г-н Парушев, а може би да се обърна към него с:
Парушкее?
Майтапа до тук!
Просташкото му отношение към дамите тук ме вбесява.Предполагам, че това е целта на господина.
А, от постовете му изводът е следният:
Ако това не е един от развъждащите "голдъни" за по 200 лв. си купувам релси и ставам трамвай!
Затова предлагам да го оставим да си дъвче в пространството или модераторите да направят необходимото.
Позабавлявахме се достатъчно!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » вт мар 13, 2012 10:58 pm

Неси написа:
Jolly Rodger написа:Здрастииии сбирщината :wink:

Обаче любимия ми цитат е

:)))))))

И само да допълня - разбира се, че има "голдъни" за 60лв., не сте вие тези, дето ще кажете на човека какво му е кучето. Ако иска ще го нарича голдън, ако иска ще му вика усурийски тигър - негова воля.
Тая мацка винаги ме е кефила, ей!!! 8)

4u64ica
Потребител
Регистриран: ср ное 09, 2005 11:47 am

kupon

Мнение от 4u64ica » ср мар 21, 2012 11:27 pm

БОЖЕ, КАКЪВ КУПОН СЪМ ИЗПУСНАЛА!!!!!!!!!!!
СМЯЛА СЪМ СЕ СЪС СЪЛЗИ.

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран: вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » чет мар 22, 2012 12:39 am

Така е, който не е редовен пропуска купона и получава черна точка :)
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Потребителски аватар
ГОЛДИ
Потребител
Регистриран: ср сеп 14, 2011 1:40 am
Контакти:

Мнение от ГОЛДИ » чет мар 22, 2012 12:42 am

о, според мен този господин е за банване. забавен е, но по байганьовски начин.

Отговори