Специализирана изложба на БГРК '2011 - официална информация

Изложби, конкурси
Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » пет юни 03, 2011 2:08 pm

Записани до момента 41 кучета.

Една молба от името на управителя на къмпинг Пряпорец - напълнил е басейна, който можете да ползвате на воля. Единствено е крайно нежелателно да пускате кучетата вътре. Надявам се да се съобразите.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » пон юни 06, 2011 11:40 am

И така, готова е програмата за уикенда 18-19.06.2011 за Специализираната изложба с ранг САС на БГРК:

1. Пристигане, настаняване и записване за изложбата - от петък, 17.06. до събота, 18.06., до 14:30 часа.

2. Начало на изложбата - 15:00 часа (в случай, че температурите са високи, започваме по-късно - в 16:00 часа). Г-жа Лин Хенеси ще съди мъжките кучета, г-н Джордж Хенеси - женските. ВОВ ще се избере от двамата заедно.
Взехме решение изложбата да е следобедна, защото има хора, които не могат да пътуват от петък вечер, а и се оказва, че няма достатъчно места за настаняване на всички желаещи.
За първи път тази година ще връчим и награда за най-печелившо куче от породата Голдън ретривър за 2010г. За регламента, моля погледнете в отделната тема.

3. Вечеря и парти за спечелили и бъдещи печеливши - от 20:00-20:30 до... кой колкото издържи. Поканили сме DJ-ят от миналия май, така че мисля, че ще се получи отново добро празнуване.

4. Семинар с г-н и г-жа Хенеси - в неделя, 19.06., от 10:00 часа, очаквана продължителност около 2 часа. По желание на съдиите, не сме фиксирали конкретна тема на семинара, като същият ще премине под формата на въпроси и отговори (Q&A).

Спонсор, осигуряващ трофеите и наградния фонд, са вносителите на храна "BELCKANDO"", които ще бъдат така добри да наградят с храна не само първите, но и вторите кучета във всеки клас.

Пожелавам успех, весело настроение и добро преживяване на всички!!!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

ВАЖНО!!!

Мнение от Красен » пон юни 06, 2011 2:30 pm

Колеги, поради факта, че каталога ще се печата в Румъния, се налага да съкратим срока за записване на кучетата за изложбата!!! Много моля всички, които смятат да участват и все още не са си пуснали заявките, да го направят до 12:00 на обяд на 09.06.2011г.!!!

Влиза се за печат в петък, а на мен ми е необходимо малко време за обработка. Благодаря за съдействието и съжалявам за съкращаване на срока!
Последна промяна от Красен на съб фев 23, 2013 11:22 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » вт юни 07, 2011 6:30 pm

Записани до момента - точно 50 кучета. 24 мъжки, 26 женски.

Знам за поне още 2 кучета, които са заявили, че ще се запишат, плюс един от развъдниците нещо ми се губи... :?

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Мнения: 2068
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm
Местоположение: София

Мнение от Melina » чет юни 09, 2011 2:35 pm

Поради настояване на Председателя, темата се заключва, а всички постове, които не са строго свързани с информация за Специалката, се изтриват!
Който има въпроси, коментари и прочие - нека пише ЛС на Красен или конкретния потребител!

Благодаря!

Мелина

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » чет юни 09, 2011 7:47 pm

Успях да уредя да удължим записването до понеделник на обяд, тъй като до момента има още 2-3 собственици на кучета, които са ми казали, че искат да участват, а не са пратили заявки. Също така, моля ако някой се сети за човек, който не чете форума или няма достъп, да ди предупредите. Понеделник, 13.06.2011 записването приключва в края на деня.

Иначе, до момента имаме записани 58 кучета (рекорд за специалката!). По 29 мъжки и женски. 1/3 са в клас "млади". 8)

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » пон юни 13, 2011 2:40 pm

И така - записването за специалката е вече история! Записани бяха 63 кучета, 2-те от Русия обаче се оттеглиха в последния момент, така че си оставаме изцяло българска изложба 8) - с рекордните 61 кучета!!!

Ето и малко статистика за любопитните:

Записани общо - 61 кучета (рекорд!)
Мъжки/женски - 31/30

По класове:
Бебе - 2
Подрстващи - 5
Млади - 19 (рекорд!)
Междинен - 5
Открит - 17 (не съм сигурен, но май и това е рекорд...)
Работен - 3
Шампиони - 9
Ветерани - 1

По градове:
София - 30
Стара Загора - 9 (рекорд!)
Бургас - 6 (рекорд!)
Пловдив - 6
Варна - 3 (рекорд!)
Враца - 2
Благоевград - 1
Добрич - 1
Пазарджик - 1
Поморие - 1
Русе - 1

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » вт юни 14, 2011 5:39 pm

Темата е отключена.

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Мнения: 1293
Регистриран: ср май 07, 2008 1:31 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Danyna » ср юни 15, 2011 8:26 am

Ще бъде рекордно добра изложба! Поздравления за господин Председателят и успех на всички участници!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » ср юни 15, 2011 10:52 pm

Ами това е - утре посрещам съдиите и техните приятели Полин и Найджъл Леонард от развъдник Wynrita, така че мяй няма да имам много време да пиша преди изложбата. Пожелавам на всички безпроблемо пристигане в Пряпорец и ще се видим с повечето от вас в събота и неделя. А може и още в петък.

Пожелавам успех на всички кучета и техните собственици!

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin
Мнения: 803
Регистриран: ср ное 09, 2005 10:40 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Peter_Topsi » чет юни 16, 2011 11:08 pm

Идем, поръчай в събота на обяд да са изстудили ракийката и да се запасят с онези чудни обезкостени ребърца :)

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » чет юни 16, 2011 11:30 pm

Aaa, там Денев държи връзката, но мисля, че вече е поръчал всичко, каквото ни душа иска! :lol:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Официални резултати

Мнение от Красен » пон юни 20, 2011 2:18 pm

Ето и официалните резултати от Специализираната изложба на БГРК:


МЪЖКИ / MALE
Judge: Lynne Hennessy (Ritzilyn)


КЛАС BABY CLASS

1. FANFAN OT KRASINY – VP1, BEST BABY, BOB BABY
Sire: Ch. Viktor Breeder: Krasimir Todorov
Dam: Zlatna Magia ot Krasiny Owner: Tzvetelina Garkova

2. FOREIGNER OT KRASINY – VP2
Sire: Ch. Viktor Breeder: Krasimir Todorov
Dam: Zlatna Magia ot Krasiny Owner: Lachezar Voinov


КЛАС PUPPY CLASS

3. CHARM STEP SILVERWISH – VP1, BEST PUPPY, BOB PUPPY
Sire: Swanavly Nordic Sun Breeder: Vesselina Karakehayova
Dam: Felicity Queen from Mariannehouse Owner: Assen Assenov


КЛАС JUNIOR CLASS

4. BARRY WHITE BY VICTORIA'S GOLDENS – E1, BEST JUNIOR
Sire:Non-Stop Isaac Newton Breeder: Stefka Stefanova
Dam: Abigail of Anavy Owner: Nikolay Todorov

5. BENJAMIN SPIRIT OF LIFE AMAX - VG
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Rumen Kuzmanov

6. BOJAN AMAX – E4
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Tonya Kaloyanova

7. BONAPART AUGUST AMAX – E3
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Iveta Todorova

8. BONETT BRIDE ICED COFFEE - VG
Sire: Bonett Bride Double Decker Breeder: Krizstina Suli
Dam: Zampanzar Dream Owner: Gueorgui Nikolov

9. BONO AMAX - E
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Tsveta Todorova

10. BONO BY VICTORIA'S GOLDENS - VG
Sire:Non-Stop Isaac Newton Breeder: Stefka Stefanova
Dam: Abigail of Anavy Owner: Mariela Staikova

11. BRAVEHEART BY VICTORIA'S GOLDENS - E
Sire:Non-Stop Isaac Newton Breeder: Stefka Stefanova
Dam: Abigail of Anavy Owner: Anna Vasileva

12. BUCKINGHAM HUBERT ALLAN AMAX - VG
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Petar Karaivanov

13. CHARLIE MERRY-MAKING NICHOLAS - VG
Sire: Valeview Magic Lad Breeder: Vesela yolova
Dam: Brigitta Aldon’s Spark Owner: Ognyan Ivanov

14. LORINDELY BORN ROMANTIC - E
Sire: Silkstyle Camp Rock Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Lorindely Ananke Mireos Owner: Silvia Ivanova

15. LORINDELY BOY ON THE SIDE – E2
Sire: Silkstyle Camp Rock Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Lorindely Ananke Mireos Owner: Ivanova/Atanassova

16. MERRICK OF WOLF POINT - E
Sire: Gentle Rio Is Friendly Breeder: Wolf Point kennel
Dam: Biggy Gerix Owner: Daniela Pekova


КЛАС INTERMEDIA CLASS

17. DYLAN OF WOLF POINT – E1
Sire: Fairly Jack Is Friendly Breeder: Augustin Ionescu
Dam: Amelie of Anavy Owner: Ina Ilieva

18. GOLDNESS DARIK – E2
Sire: Non-Stop Isaak Newton Breeder: Dermendjieva/Nedeva
Dam: Goldness Cuba Libre Owner: Nadezhda Grigorova


КЛАС OPEN CLASS

19. AMBASSADOR BY VICTORIA'S GOLDENS - VG
Sire:Nyiregyhazi Jager Ibrahim Breeder: Stefka Stefanova
Dam: Abigail of Anavy Owner: Elena Karaseva

20. ARTUR MAJA & STEFAN KANCHOVSKY - VG
Sire:Ajaks iz Sosnovogo Bora Breeder: Kanchovsky
Dam: Vinus Owner: Georgi Popnikolov

21. GOLDNESS COUNT MONTE CRISTO – E3
Sire: Nyiregyhazi Jager Ibrahim Breeder: Ivelina Nedeva
Dam: Charlotte Fekete Domino Owner: Zdravko Linkin

22. GRYFFINDOR FROM MARIANNEHOUSE - E
Sire: Erinderry Night Dreamer Breeder: Palne Szilvasi Marianna
Dam: Sundance Golden's Nora Owner: Plamen Stantchev

23. JORGINGI CEZAR – E4
Sire: Primrose Bumburini Breeder: Gangel Frigyes
Dam: Parastza-Hegyi Csitri Owner: Evelina Maneva

24. LORINDELY APOLON JUNIOR - VG
Sire: Ch. Apolon Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Ch. Astra Owner: Hristo Hristozov

25. LORINDELY ASKLEPY YATROS - VG
Sire: Ch. Apolon Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Ch. Astra Owner: Alexander Mihnev

26. SILKSTYLE CAMP ROCK – E1, BEST DOG, CAC, R.BISS
Sire:Ch.Swanavly Nordic Seal Breeder: Nebojsa Lazic
Dam: Ch. Alfa Silkstyle Owner: Georgi Zlatev

27. SUNNY BOY – E2
Sire: Tipo Fekete Domino Breeder:
Dam: Gerda Owner: Marina Anovska


КЛАС CHAMPIONS CLASS

28. CH. DEWMIST SPIRIT OF SATIN – E1, R.CAC
Sire: Dewmist Side By Side Breeder: Henric Fryckstrand
Dam: Dewmist Silk’n Satin Owner: Rumen Kuzmanov

29. CH. GROSS FURSTENTUM JAGD ARAMIS – E3
Sire: Fair-Way Gin Breeder: Gangel Frigyes
Dam: Csero-Menti Cecil Owner: Zlatomira Deneva

30. PICK-A-DILLY TERRA MAGICA - ABSENT
Sire:Matador VD Beerse Hoeve Breeder: Sandra Grubelic
Dam:Cafe' Au Lait Terra Magica Owner: Iva Maldjieva

31. CH. SUNNY BOY – E2
Sire: Baron Breeder: Natasa Davidovic
Dam: Besi Owner: Marusya Kovacheva



ЖЕНСКИ / FEMALE
Judge: George Hennessy


КЛАС BABY CLASS

32. CHARM STEP SILVERBELL - ABSENT
Sire: Swanavly Nordic Sun Breeder: Vesselina Karakehayova
Dam: Felicity Queen from Mariannehouse Owner: Valentina Tashkova

33. CHARM STEP SILVERFLAME – VP1, BEST PUPPY
Sire: Swanavly Nordic Sun Breeder: Vesselina Karakehayova
Dam: Felicity Queen from Mariannehouse Owner: V. Karakehayova

34. SILKSTYLE DIRTY DIANA - P
Sire:Ch.Swanavly Nordic Seal Breeder: Nebojsa Lazic
Dam: Ch. Alfa Silkstyle Owner: Sofoklis Mihailidis

35. UINONA OT KRASINY – VP2
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Krasimir Todorov
Dam: Rapsodia v Zlatno ot Krasiny Owner: Olessya Uzunova


КЛАС JUNIOR CLASS

36. BABY REAL GOLD AMAX - E
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Teodora Nikolova

37. BRINGING JOY AMAX – E4
Sire: Dewmist Spirit of Satin Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Dewmist Daisycharm Owner: Zlatomira Deneva

38. BUTTERFLY BY VICTORIA'S GOLDENS - ABSENT
Sire:Non-Stop Isaac Newton Breeder: Stefka Stefanova
Dam: Abigail of Anavy Owner: Marina Zaharieva

39. LORINDELY BEAUTY OF TRANQUILITY – E2
Sire: Silkstyle Camp Rock Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Lorindely Ananke Mireos Owner: Valery Doykov

40. LORINDELY COPYRIGHT ANCKSUNAMUN – E3
Sire: Non-Stop Isaac Newton Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Ch. Astra Owner: Gergana Atanassova

41. MAY UBER DEN WOLKEN – E1, BEST JUNIOR, BOB JUNIOR
Sire: Ritzilyn Jokers Wild Breeder: Gesche Rabeler
Dam:Sunshine Reggae Uber den Wolken Owner: Petar Pavlov


КЛАС INTERMEDIA CLASS

42. GOLDNESS DEYA – E1, BEST BITCH, CAC, BOB/BISS!!!
Sire: Non-Stop Isaak Newton Breeder: Dermendjieva/Nedeva
Dam: Goldness Cuba Libre Owner: Lyubomir Branchev

43. HYACINTH FROM MARIANNEHOUSE – E3
Sire: Koriander v.d. Beerse Hoeve Breeder: Palne Szilvasi Marianna
Dam: Sundance Golden's Nora Owner: Ana Borissova

44. TIMELESS MUSIC OF CLEAR PASSION – E2
Sire: Tramin Magellan Breeder: Cletiu Andreea
Dam: Blues Star Music of Glen Sheallag Owner: Desislava Radeva


КЛАС OPEN CLASS

45. ADHARA ALYSE FYREX GOLD - VG
Sire: Ch. Sunny Boy Breeder: Milen Velkov
Dam: Zia Karolina Owner: Diana Tzvetkova

46. AMIDALA ELEGANZA BLACKSEAGOLD - VG
Sire:Ajaks iz Sosnovogo Bora Breeder: Zlatomira Deneva
Dam:Alisa Owner: Alexandra Lecheva

47. AKSANA BETA AMAX - ABSENT
Sire:Ajaks iz Sosnovogo Bora Breeder: Rumen Kuzmanov
Dam: Aretha Alicerite Owner: Rumen Kuzmanov

48. COPABYSS A-ELIZABETH - VG
Sire: Retrievers of Village Boris Breeder: Copabyss kennel
Dam: Goldness Copacabana Owner: Todor Donchev

49. KOBAKA AVRORA - VG
Sire:Robin Hood of Glen Sheallag Breeder: Stoicheva/Kobakov
Dam: Ch. Tramin Odessa Owner: Elena Karaseva

50. LORINDELY ANANAKE MIREOS - VG
Sire: Ch. Apolon Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Ch. Astra Owner: Gergana Atanassova

51. REGATTA OT KRASINY - VG
Sire: Ch. Viktor Breeder: Krasimir Todorov
Dam: Zlatna Magia ot Krasiny Owner: Nikola Chorchopov

52. SPEEDY OF SANITACTEAM DAY - ABSENT
Sire: Erinderry Night Dreamer Breeder: Svetlana Andric
Dam: Balatoni Arany Amira Owner: Todor Papazov

64. ARIADNE ALICERITE - VG
Sire: Basic Scandinavia Finland Breeder: Alexander Kolev
Dam: Alice in Wonderland of Nessy Owner:


КЛАС WORKING CLASS

53. CH. ALISA - VG
Sire: Int.Ch. Ali Breeder: Sasa Vuletic;
Dam: Luna of Gold Line Owner: Zlatomira Deneva

54. CH. FELICITY QUEEN FROM MARIANNEHOUSE – E1, R.CAC
Sire:IntCh Dewmist Silk Screen Breeder:Palne Szilvasi Marianna
Dam:Erdoskerti Quixotic Sharon Owner:Veselina Karakehayova

55. CH. DACA - VG
Sire: Int.Ch. Ali Breeder: Katerina Jakovcevic
Dam: Antonia Owner: Milkova/Zahariev


КЛАС CHAMPIONS CLASS

56. CH. AMIRA UNIQA BLACKSEAGOLD - E
Sire:Ajaks iz Sosnovogo Bora Breeder: Zlatomira Deneva
Dam:Alisa Owner: Zlatomira Deneva

57. CH. ASTRA – E4
Sire: Int.Ch. Ali Breeder: Miroslav Vukosavljev
Dam: Blanka Owner: Gergana Atanasova

58. CH. BLAZE OF GLORY BLACKSEAGOLD – E2
Sire:Ch.Swanavly Nordic Pride Breeder: Zlatomira Deneva
Dam: Ch. Alisa Owner: Petar Trenchev

59. CH. DEWMIST DAISYCHARM – E3
Sire: Inassicas Broom Breeder: Henric Fryckstrand
Dam:Dewmist Days of Diamonds Owner: Rumen Kuzmanov

60. CH. LORINDELY ARTEMIDA KENIGY – E1
Sire: Ch. Apolon Breeder: Gergana Atanassova
Dam: Ch. Astra Owner: Melina Mihailova


КЛАС VETERAN CLASS

61. CH. CHARLOTTE FEKETE DOMINO – E1, BEST VETERAN
Sire:Ritzilyn Chase Me Charlie Breeder: Pal Paroci
Dam: Zeta Fekete Domino Owner: Ivelina Nedeva


НАЙ-ДОБРА ДВОЙКА/BEST BRACE:

1. DEWMIST SPIRIT OF SATIN/DEWMIST DAISYCHARM
(Breeder: Henric Fryckstrand/Owner: Rumen Kuzmanov)


НАЙ-ДОБРА РАЗВЪДНА ГРУПА/BEST KENNEL GROUP:

1. BLACKSEAGOLD KENNEL


ГРУПА НА ПОТОМЦИТЕ/BEST PROGENY GROUP

1. CH. ASTRA (LORINDELY KENNEL)


ДЕТЕ С КУЧЕ/BEST CHILD WITH DOG:

1. ЛЮБЕНА ЗЛАТЕВА/LYUBENA ZLATEVA


YVETTE MANNINGS MEMORIAL AWARD:

ANELIYA SHANKOVA


BGRC TOP GOLDEN RETRIEVER 2010:

1. HYACINTH FROM MARIANNEHOUSE
Последна промяна от Красен на вт юни 21, 2011 2:38 am, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Мнения: 3198
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am
Местоположение: Бургас/София

Мнение от Красен » пон юни 20, 2011 2:26 pm

Честито на всички - и на победителите, и на останалите купонджии!

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Мнения: 2068
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm
Местоположение: София

Мнение от Melina » пон юни 20, 2011 2:51 pm

Хубаво, че публикуваш резултати, че аз съм все едно не съм присъствала...въобще не знам какво стана на тази изложба, кой къде се класира и прочие!

Честито на всички - победители и участници! Най-хубавото е, че броят кучета става все по-голям! Само така :D

А ето и снимки от мен:


http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 599721c9f3

Отговори