Арчи

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
danger4e
Потребител
Регистриран:чет сеп 25, 2008 4:04 pm
Арчи

Мнение от danger4e » ср окт 29, 2008 5:09 pm

Здравейте,понеже от 3 месеца чакам тази регистрация да стане реалност и не съм на ясно къде пиша(моля да ме извините ако не съм на правилното място) ,но нямам търпение да се представим и ние най -накрая :) родени сме на 10,07,2008 в Габрово(по този повод ако има някое братче или сестриче да ги видим).Вече сме на 3 м. и сме много много щастливи и игриви.Ето тук могат да се видят някои снимки (които оцеляха) :)
Последна промяна от danger4e на съб ное 19, 2011 11:07 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
goldroks
Потребител
Регистриран:съб ное 03, 2007 5:44 pm

Мнение от goldroks » ср окт 29, 2008 5:16 pm

Честито и добре дошли! :D Малкия е много сладък!
Да ви е жив и здрав!
Тук във форума можете да научите много полезни неща свързани с голдъните и да общувате с много запалени като вас фенове на тази страхотна порода :D

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » ср окт 29, 2008 6:15 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран:нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » ср окт 29, 2008 6:58 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран:пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » ср окт 29, 2008 9:11 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
love_goldens
Потребител
Регистриран:ср ное 21, 2007 7:15 pm

Мнение от love_goldens » чет окт 30, 2008 1:17 pm

Добре дошли!Арчи е много сладък :wink:

Valia & Kara
Потребител
Регистриран:съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Re: Арчи

Мнение от Valia & Kara » чет окт 30, 2008 1:22 pm

danger4e написа:Здравейте,понеже от 3 месеца чакам тази регистрация да стане реалност ...
:shock: Боже, чакал си 3 месеца за одобрение на регистрацията? Това сериозно ли?
Добре дошъл и ползотворно четене на форума. :)

Потребителски аватар
danger4e
Потребител

Мнение от danger4e » чет окт 30, 2008 5:01 pm

здравейте,благодаря на всички за топлото посрещане добре заварили.Надявам се в бъдеще да сте така благосклонни към нас начинаещите :oops: .Да наистина чаках ,регистрирала съм се и в двата форума още преди да го взема изчетох ги по 4 пъти и много неща исках да попитам ,но уви мейл не получих(като потвърждение ) и случйно пробвах пак и стана :D .

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран:пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » чет окт 30, 2008 5:56 pm

Ще дадем всичко от себе си, за да останем така благосклонни :wink: ! Аз лично обещавам да помагам с неща, които знам, защото все още помня периода, в който и аз бях съвсем нова във форума и във всичко покрай кучетата! Съвсем не съм от най-знаещите, но ще се опитвам да бъда от полза когато мога :D

Потребителски аватар
danger4e
Потребител

Мнение от danger4e » вт ное 11, 2008 4:47 pm

Здравейте, ето ме и с първите въпроси (отговори ,на които не намерих тук във форума) На каква възраст трябва да е кучето,за да му сложим противопаразитен нашийник или да го третираме с капки против бълхи(извинете, но не се сещам как се казваха ) има ли някой който посещава клиника "Джаф и Мъри" -Д-р Албена Пенева и бихте ли ми споделили впечатленията си от нея(или да ми препоръчате друг вет в района на Красно село И последен ,но не маловажен въпрос:Излизаме навън от 20 дни ,но нито един път не сме ходили по нужда (макар и малка) щом влезем в къщи (даже много бързаме)и работата се върши Знам колко трябва да го хваля като го направи ,но какво да правя за да го направи
Не ,че не съм свикнала с акането и пишкането вкъщи (даже май ще ми липсва след време),но все пак Имах и други въпросчета ,но засега ще се радвам да ми отговорите на тези или да ми пуснете линк.Мерси предварително

Потребителски аватар
Rot
Потребител
Регистриран:чет сеп 11, 2008 3:14 pm

Мнение от Rot » ср ное 12, 2008 10:14 am

Ахх колко е сладък :)

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран:нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » ср ное 12, 2008 10:23 am

danger4e написа:Здравейте, ето ме и с първите въпроси (отговори ,на които не намерих тук във форума) На каква възраст трябва да е кучето,за да му сложим противопаразитен нашийник или да го третираме с капки против бълхи(извинете, но не се сещам как се казваха ) има ли някой който посещава клиника "Джаф и Мъри" -Д-р Албена Пенева и бихте ли ми споделили впечатленията си от нея(или да ми препоръчате друг вет в района на Красно село И последен ,но не маловажен въпрос:Излизаме навън от 20 дни ,но нито един път не сме ходили по нужда (макар и малка) щом влезем в къщи (даже много бързаме)и работата се върши Знам колко трябва да го хваля като го направи ,но какво да правя за да го направи
Не ,че не съм свикнала с акането и пишкането вкъщи (даже май ще ми липсва след време),но все пак Имах и други въпросчета ,но засега ще се радвам да ми отговорите на тези или да ми пуснете линк.Мерси предварително
За противопаразитните каишки мисля,че към 3-4 месеца е добре,би трябвало на опаковката да пише!
За клиниката,аз лично не ходя там,но съм чувала добри отзиви!
И за нуждите на вън,Макси започна да ги върши около месец след като започна да излиза!

sharkov
Потребител
Регистриран:съб сеп 20, 2008 3:19 pm
Контакти:

Мнение от sharkov » ср ное 12, 2008 2:00 pm

При мен е облекчение това, че разполагаме с двор и Тари е навън голяма част от времето си през деня :) Даже забелязвам, че вече спря да си върши работата вкъщи на съответното място, а я върши до вратата, от която я извеждам. Още не разграничава къде да пишка като е прибрана и къде като е навън, но пък знае, че ако пиша навън ще получи награда, а акането го правим само навън (трябва да е много назор, да се изпусне вътре) А и вече порастна малко повече се държи и не пиша на всеки 40 минути като преди :) ахьхаха какви жълти езера съм намирал на сутринта :)

Потребителски аватар
danger4e
Потребител

Мнение от danger4e » чет ное 13, 2008 9:53 am

Благородно ви завиждам за двора, няма как да имате нашия проблем :oops: А пък ние снощи се прибираме от разходката и наш Арчи свърши работата си за пръв път ,но на тротоара пред един ресторант и сега дилема: да го хваля ли (при положение ,че всички хора ни гледат лошо )или да му се карам :oops: срам :( и в крайна сметка беше много много похвален :) дано не свикне да се изхожда на улицата, защото голям срам ще бера :oops:

Потребителски аватар
buddygold
Потребител
Регистриран:нед сеп 07, 2008 7:52 am

Мнение от buddygold » чет ное 13, 2008 10:24 am

И ние сме така ,все ще намери най-неподходящото място да си свърши голямата работа . Аз си нося найлонки и ако не е с разстойство му го чистя ,скоро ще си взема и лопатка та да не се притеснявам и да си почиствам .Добре че сме в малък град и няма много неподходящи места .

Заключена