Здравейте и от Аврора и Амбасадор

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
Tino1904
Потребител
Регистриран: съб сеп 29, 2007 8:16 pm

Мнение от Tino1904 » пон авг 10, 2009 2:40 pm

Аз да ви се оплача - преди два дни такъв спринт бях ударила, че и до днес в градинката се коментира гледката на препускаща в галоп рускиня , при това на 9 см. ток . Ще питате - защо го направих ? Ами защото моето безумно добро и умно момче - Амбасадорчо то биш , както си седи кротко на задника си , така изведнъж се хвърля да бяга през главата , търчи през цялата градинка , а след това и извън нея , а това е защото порасналото ни момче усеща миризмата на една разгонена овчарка , която живее в махалата - сигурна съм в това , защото отива точно пред входа на тяхната къща и се върти там . Не вижда и не чува нищо , не реагира на командите и на обидите , просто е някакъв ад ! Моля , по-старите притежатели на мъжките говедца на породата - ПОМОЩ !!!! Какво се прави в случая , нали след като и мине на пустата овчарка , ще дойде ред на някоя друга фръцла в района , няма ли да се наложи песа все да е вързан ? Ами Аврора сега като се размирише ???? Ужас наш , заклевам се ! Да не говорим за нощните му серенади - толкова са сърдцераздирателни , та чак аз рева - къде от недоспиване , къде от яд , че не мога да му перна едно по ухото - няма да ме разбере , а и няма да помогне ! Помагайте , чакам мнения !

topsi
Потребител
Регистриран: пон ное 21, 2005 6:02 pm

Мнение от topsi » вт авг 11, 2009 1:05 pm

Любовта е велика сила, колко поети са писали за нея... а сега оплаквани:)
Това си е нормална мъжка реакция, единственният начин за противодействие е послушание, няма магическа пръчка и да се оправят нещата.Отивате отново в първи клас и учене.

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » вт авг 11, 2009 1:23 pm

Така си е , ама нашия треньор казва , че кара неговия мъжкар да легне и да лежи , да , ама не , песа започва да пълзи по корем по посоката на въжделенния объект - разгоненната кучка наблизо , та чак и по гръб може да се врътне и да гребе с лапите , само и само да се добере до нея на всяка цена и командата " Легни ! " да не пренебрегва ! Като ми го каза - умрях от смях , само като си го представих !

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » съб авг 15, 2009 11:25 pm

Здравейте , днес направихме много хубава разходка в " Св. Никола " , имаше много кучета и стана чудна игра , но първо - нашите герои :D
Аврора : " Ето така ще ти скоча ! "
Изображение
" После ето така ще ти се озъбя "
Изображение
" А после ето така ще ти повися на вратлето "
Изображение
" Търпиш , значи ?! Тогава ето така ще те обърна за смях на всички !!! "
Изображение
Потрепанния , но непобеденния Амбасадор
Изображение
И жената - вамп - Аврора :D
Изображение
Кучешко меле
Изображение
Но Аврора просто си беше неукротима
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Точно коментирахме , че чудни разходки стават по това хубаво време , ни на децата , ни на кучета, нито пък на нас самите не ни се прибира , ама много скоро това хубаво лято ще свърши и пак ще има и дъжд , и сняг ... Нищо , затова пак ще има Витоша :D ... До скоро !

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран: вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » съб авг 15, 2009 11:55 pm

СТРАШНИ СА !!!! Много красота на едно място :) интересно че си играят основно двамата :) другите кучета не се намесват много много :) (или поне това показват снимките :)
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » нед авг 16, 2009 12:23 am

Така са , когато един от двамата се заиграе с друго куче / или кучета / , другия веднага отива да си прибере половинката , че и поскарва се леко - за да не става навик да " изневерява " . Основно сръдлата е Аврора - като истинска жена не обича мъж и да се заиграва много-много настрани :D ...

Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран: чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » нед авг 16, 2009 6:21 am

И двамката са страхотни! А кой е този хубав далматин до тях?

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » нед авг 16, 2009 9:28 am

За първи път го виждаме - явно е нов в градинката , иначе е голям сладур и е много игрив , а и - доколкото разбрах - е една порода с вашия - нали и вие си имате далматинец :lol: .

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » нед авг 16, 2009 9:59 am

Tino1904 написа:За първи път го виждаме - явно е нов в градинката , иначе е голям сладур и е много игрив , а и - доколкото разбрах - е една порода с вашия - нали и вие си имате далматинец :lol: .
Да. Поне според децата. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » нед авг 16, 2009 1:06 pm

Извинете за невежеството, но къде е това "Св. Никола"?

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » нед авг 16, 2009 8:22 pm

Църквата се казва " Св. Никола " - на ъгъла е на" Опълченска " и " Пиротска " и има и неголяма градинка , та ние сме в този район .

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » нед авг 16, 2009 11:09 pm

И днес се отбелязахме с една чудна разходка - на Мирково , разбира се :D !
Патица !
Изображение
И нашият опит да я хванем
Изображение
Нищо , друг път
Изображение
И задивяхме !
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Параклис " Константин и Елена " на Мирково и моята милост - не може да не се похваля с нашето село :D
Изображение
Изображение
Ами, това е от нас и до скоро :D !

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » пон авг 17, 2009 10:38 am

И друг път съм го казвал, ама пак ще се повторя: много красиви кучета имате! А пък Амбасадорчо ми е любимец! :D

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител

Мнение от Tino1904 » пон авг 17, 2009 10:58 am

Благодаря ти , Веселине , обичам ги много и двамата - всеки един е толкова различен , но са много умни и всеотдайни и няма как да не ти влязат под кожата :D . Живот и здраве , един ден ще си имат малки и тогава - кой знае , може и да поискаш да се сдобиеш с едно от тях :D ?

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » пон авг 17, 2009 11:16 am

Да, разбира се. Много ме кефят как си играят двамката, а пък тази снимка
Изображение
май по-добре да не я показвам вкъщи, че тогава въобще няма да ми разрешат да си имаме голдън. :roll:
Последна промяна от Veselin на пон авг 17, 2009 11:22 am, променено общо 1 път.

Отговори