Берта

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител
Регистриран: пет дек 05, 2008 9:22 am

Берта

Мнение от sisi_dqvol4eto » ср яну 21, 2009 5:32 pm

Здравейте най накрая ме одобриха откога очаквах този момент !!!Ами наща история може би някои с които се срещнахме в facebook я знаят но пак ще я разкажа !!!Берта е едно малка сладка голденка за съжаление не с доказан произход няма родословие защото има някои хора които са доста безотговорни и това е традиция в България тя ми е подарък за това и не можах да претендирам за документ но това ни най малко не я прави по малко сладка и красива!!! Днес точно правим 4 месеца !!!Вече се извеждаме и много се дърпаме по улиците но постепено свикваме ,в двора задължително похапваме боклуци и такива пакости !!!Ония ден бяхме зад парка Хилтон и едно 7 месечно голденче ни поуплаши като тръгна да си играе по грубо и нашта кукла много се уплаши но после се сдобриха и си играха!!!учудващо за едно бебе кученце много слушкаме навън (като изключим влаченето по улиците понякога) когато я пусна в двора тича тича и когато тръгне към някое куче и като я викна спира и се връща към мен!!Страхотни кучета са глдеда те и всичко разбира!!тя е най голямата радост в живота ми и ме върна към живота !!НАскоро загубих бебето си в 6 месец трябваще да го рода беше голям шок и тогава ми подариха нея и успях да върна усмивката си !!!иначе поражения вкъщи не правим много играе си повече с играчките си !!научихме се да акаме в банята и да пишкаме в тоалетната но през ноща я мързи и го прави в коридора но това е друга тема на разговор!!и незнам дали някой има този проблем но тъй като имаме котка и Берта се научи от нея сутрин да идва над главата ми да спи на възглавницата!!и много обичаме да се гушкаме не може без това !!!:) :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » ср яну 21, 2009 5:43 pm

Добре дошли :D !
Да загубиш дете е едно от най-тежките неща, които може да сполетят човек! Бъдете силни!
Кучетата са един неизчерпаем изочник на позитивна енергия, която помага в такива моменти, да ви е живо и здраво диването - бели правят всякакви, особено като са малки :wink: !
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » ср яну 21, 2009 5:47 pm

мерси много!!!много се радвам че успях вече да се регистрирам тук!!сега ще ви я покажа бонбона!!
само да разбера как се качват снимчици!
:D :D :D :D да за бебто е много тежко на мен ми се случва вече за втори път и.....не мога да го опиша!!!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » ср яну 21, 2009 6:07 pm

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна от sisi_dqvol4eto на ср яну 21, 2009 6:25 pm, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
danger4e
Потребител
Регистриран: чет сеп 25, 2008 4:04 pm

Мнение от danger4e » ср яну 21, 2009 6:12 pm

Добре дошли :D За съжаление не се виждат снимките (по-точно такива на голдън),излиза ми друг албум.
Изображение

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » ср яну 21, 2009 6:16 pm

мда ужас !!! ще го оправя!!извинявам се !!

Потребителски аватар
Моби
Потребител
Регистриран: ср окт 01, 2008 2:50 pm

Мнение от Моби » ср яну 21, 2009 7:30 pm

Ураа, още едно златно съкровище във форума!:lol:

Добре дошли и честити ви 4 месеца! С Берта сме родени почти на една и съща дата- аз съм на 22 септември! :wink:

Valia & Kara
Потребител
Регистриран: съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » ср яну 21, 2009 9:29 pm

sisi_dqvol4eto, моля те, не качвай толкова големи снимки, че се разтяга форума. Мерси!

Потребителски аватар
Belinda & Adhara
Потребител
Регистриран: пет ное 25, 2005 12:56 pm

Мнение от Belinda & Adhara » ср яну 21, 2009 9:51 pm

Здравейте и добре дошли!
Честито ви другарче! Да ви е здраво и послушно момичето!
Аз ви обърках с едно приятелче , с което често се засичаме в Южния парк , много си приличате , може и да сте рода , и тя е на вашата възраст.
ADHARA ALYSE FYREX GOLD- DARY

BIANCA MERRY-MAKING NICHOLAS - BELINDA
05.08.2005 -16.09.2008
Ще те носим винаги в сърцата си Слънчице!!!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » чет яну 22, 2009 8:20 am

Valia & Kara написа:sisi_dqvol4eto, моля те, не качвай толкова големи снимки, че се разтяга форума. Мерси!
съжалявам още не съм се ориентирала ще ги намалявам снимките няма проблем!!!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » чет яну 22, 2009 8:21 am

Моби написа:Ураа, още едно златно съкровище във форума!:lol:

Добре дошли и честити ви 4 месеца! С Берта сме родени почти на една и съща дата- аз съм на 22 септември! :wink:
Моби е страхотна голям сладур!!!разгледах снимчиците има една с кутия от бира ,феноменална е !!! :) :) :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
danger4e
Потребител
Регистриран: чет сеп 25, 2008 4:04 pm

Мнение от danger4e » чет яну 22, 2009 9:30 am

Да е жива и здрава малката красавица :D Страхотен цвят е :P
Изображение

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » чет яну 22, 2009 9:32 am

Добре дошли на Сиси и Берта!
Много е сладка бебка.

Ще си позволя да ти дам един съвет - не и позволявай да ти спи на възглавницата! И изобщо да се качва на леглото, по никакъв повод. За да не ти се качи на главата, в буквалния и преносния смисъл.

Сега е по-малка от котката и е сладка за гушкане, но си представи, че само след 5-6 месеца ще е 25-30 кг и вече ще е по-трудно да я отучваш от вредни навици. Ако тогава ти легне на възглавницата, няма да има място за теб :wink:
А по принцип качването на легла и дивани променя мястото на кучето в йерархията и ще ти донесе само проблеми.

П.С. И котката е разкошна, много е весело с куче и котка!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » чет яну 22, 2009 9:42 am

още малко снимки

Изображение
тук спим и не можем да станем защото сме сънени

Изображение

Изображение
"това са мойте братчета и сестричета"

Изображение

Изображение
"това е мама"

Изображение
"това е татко"

Изображение

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » чет яну 22, 2009 9:45 am

hrissito&buddy написа:Добре дошли на Сиси и Берта!
Много е сладка бебка.

Ще си позволя да ти дам един съвет - не и позволявай да ти спи на възглавницата! И изобщо да се качва на леглото, по никакъв повод. За да не ти се качи на главата, в буквалния и преносния смисъл.

Сега е по-малка от котката и е сладка за гушкане, но си представи, че само след 5-6 месеца ще е 25-30 кг и вече ще е по-трудно да я отучваш от вредни навици. Ако тогава ти легне на възглавницата, няма да има място за теб :wink:
А по принцип качването на легла и дивани променя мястото на кучето в йерархията и ще ти донесе само проблеми.

П.С. И котката е разкошна, много е весело с куче и котка!
ами да ти кажа опитвам да я отуча съвсем съм наясно че ще порасне но мисля че иатървах периода да я отуча да се качва на леглото но поне почти вече не се качва на възглавницата но само почти!!голямо е хитруша с тези мили очички и като почне да скимти!!!а е много смешна защото се прозява сутрин като човек звучно и си мрунка абе много говори !!опасна е !!голяма ми е слабост !!незнам какво да я правя!! :) :) :)

Отговори