Берта

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Мнение от marina kojuharova » нед юни 14, 2009 3:45 pm

Да и аз щях да ти кажа!!!ПАЗИ ГИ ДА НЕ ЯДАТ НИЩО ОТ ДВОРА!НАБЛЮДАВАЙ ГИ КАТО СА НАВЪН,ДА НЕ ГИ ОТРОВИ!!! :evil: :evil:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Gery
Потребител
Регистриран: вт апр 29, 2008 6:15 pm
Контакти:

Мнение от Gery » нед юни 14, 2009 6:16 pm

Ох, леле!
Старите хора са нещо страшно!
И въобще хората без кучета:Р
Но старите хора верно са опасни...като почнат да се държат неадекватно, да не знаят какво искат и целия свят да им е виновен, за дето остаряват..
Вкъщи си имаме един брой бабе, същата работа.
Кучето я близне.Засилил се да я хапе глупака...друг път.

Но мразя такива изцепки! Мен човек може да ме обижда, но някой да обижда и да заплашва кучето ми-иде ми да убивам такива хора! :evil:

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » нед юни 14, 2009 8:28 pm

А моля, моля! Не всички баби са такива! Моята на скоро ми сервира следното "Йоанче, не се притеснявай, ти като заминеш да учиш аз ще си го гледкам Рейчо, че аз го обичам (малко замисляне) е не повече, но колкото теб!" :lol: Та баба ми ме обича колкото кучето, а и него го храни повече от мен, че не проявява капризи !
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител
Регистриран: пет дек 05, 2008 9:22 am

Мнение от sisi_dqvol4eto » пон юни 15, 2009 9:02 am

Мойте баби също са много добри и обичат животните ,тук не става дума за това ,освен ,че тая е бабичка според мен и не обича животните тези хора не мога да ги разбера!!! Досетила съм се за отровата и много ме е страх гледам да ги пазя ,че Берта яде квото и падне!!!Вече като ги пускам на двора не ги изпускам от поглед предопредила съм и мъжът ми!!!Абе много е страшно от такива злобни хора!!!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » пон юни 15, 2009 9:08 am

sisi_dqvol4eto написа:Мойте баби също са много добри и обичат животните ,тук не става дума за това ,освен ,че тая е бабичка според мен и не обича животните тези хора не мога да ги разбера!!! Досетила съм се за отровата и много ме е страх гледам да ги пазя ,че Берта яде квото и падне!!!Вече като ги пускам на двора не ги изпускам от поглед предопредила съм и мъжът ми!!!Абе много е страшно от такива злобни хора!!!
Кажи и на тази баба,че си я записала как хвърля камъни и че ако нещо се случи с кучетата,ще се обадиш в полицията и че последствията за нея ще са много неприятни!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » пон юни 15, 2009 9:15 am

eli i maxi написа:
sisi_dqvol4eto написа:Мойте баби също са много добри и обичат животните ,тук не става дума за това ,освен ,че тая е бабичка според мен и не обича животните тези хора не мога да ги разбера!!! Досетила съм се за отровата и много ме е страх гледам да ги пазя ,че Берта яде квото и падне!!!Вече като ги пускам на двора не ги изпускам от поглед предопредила съм и мъжът ми!!!Абе много е страшно от такива злобни хора!!!
Кажи и на тази баба,че си я записала как хвърля камъни и че ако нещо се случи с кучетата,ще се обадиш в полицията и че последствията за нея ще са много неприятни!
Ели не се притеснявай достатъчно добре и поясних ситуацията ако отново това се повтори настръхна и и малкото косми останали по маумната и главица!!! Но това е наистина добро решение да и спомена ,че съм я снимала ,бабичките като чуят полиция се стряскат!!! Макар ,че лошото е ,че на полицаята не ги интересува какво става с животинките те за хората едвам си мърдат с извинение "задниците" пък какво остава за кучетата ни!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пон юни 15, 2009 9:18 am

sisi_dqvol4eto написа: Макар ,че лошото е ,че на полицаята не ги интересува какво става с животинките те за хората едвам си мърдат с извинение "задниците" пък какво остава за кучетата ни!
Те бабите тези подробности не ги знаят!

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » пон юни 15, 2009 9:25 am

Да вярно е !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » чет юни 18, 2009 9:52 am

Изображение тук се опитваме да си вземем играчката
Изображение тук се чудим защо батко ни ни е взел играчката откъде накъде
Изображение вече сме доволни че сме се преборили за играчката хихихиихи
Изображение това е мечо изморен защото не може да смогне на енергията на свойта любима Берта
Изображение мъжът ми поливаше двора ни с маркуча и искам да познаете кой танцуваше около него и се опитваше да хапне струята вода и резултата беше мокро мръсно и кално куче
Изображение тук се чудим дали да не намерим някой боклук да го изядем за да вбесим мама защо пък не

Изображение мда това е от нас засега!!! Да ви се похвалим ,че живот и здраве в неделя заминаваме на моренце на вилата и ще се постараем да направим интересен за вас снимков материал!!!хихихиххиихи Целувки от нас!! :) :) :) :) :)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Мнение от marina kojuharova » чет юни 18, 2009 9:56 am

Страхотни са!Само Гизмо липсва на снимките! :D Берта е голяма красавица-порастнала е много!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Gery
Потребител
Регистриран: вт апр 29, 2008 6:15 pm
Контакти:

Мнение от Gery » чет юни 18, 2009 10:00 am

Хахахаха! Образи! :D
Ам..така е-в боклука винаги е по-интересно. :roll:

Потребителски аватар
goldroks
Потребител
Регистриран: съб ное 03, 2007 5:44 pm

Мнение от goldroks » чет юни 18, 2009 10:35 am

Страхотни са! Личи си, че си оползотворяват времето качествено. :)
Изображение

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » вт юли 07, 2009 1:35 pm

Ние има ме проблем и аз ще умра от притеснение !! На морето в крачето на Бертичка и се заби усил не съм сигурна че точно така се казва от тея тревите дето като деца му викахме "таралежче" и вече втора седмица се борим с него и това неще да излезе ,не могат и да го извадят и ако до сряда вечерта не излезе в четвъртък ще и цепят крачето за да го извадат!!! Ужас !!! Много се притеснявам!! Има още оток душичката не я боли ама ....!!! Докторите казват че това е много чест случай при кучетата и че излиза и рядко се налага да цепят крачето ...но явно ние нямаме късмет!! :( :( :( :( :( :(
Изображение Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » вт юли 07, 2009 1:41 pm

sisi_dqvol4eto написа:Ние има ме проблем и аз ще умра от притеснение !! На морето в крачето на Бертичка и се заби усил не съм сигурна че точно така се казва от тея тревите дето като деца му викахме "таралежче" и вече втора седмица се борим с него и това неще да излезе ,не могат и да го извадят и ако до сряда вечерта не излезе в четвъртък ще и цепят крачето за да го извадат!!! Ужас !!! Много се притеснявам!! Има още оток душичката не я боли ама ....!!! Докторите казват че това е много чест случай при кучетата и че излиза и рядко се налага да цепят крачето ...но явно ние нямаме късмет!! :( :( :( :( :( :(
Вие в момента в София ли сте си?
Наистина е често срещано,за това е добре след всяка разходка да се проверява между пръстчетата за осили!
С какво третирате лапичката?

Потребителски аватар
sisi_dqvol4eto
Потребител

Мнение от sisi_dqvol4eto » вт юли 07, 2009 2:11 pm

Ами през два дена ходим да и слагат и да я мажат с някакво специално лекарство с което да излезе гадината но не ще вече втора седмица!!Другия проблем който имам е че тя напрекъснато си разкъсва превръзката и общо взето всеки ден ходим при вета да и сменя превръзката.но то си личи че още е вътре защото има още оток!! Лошото е че дупката между пръстите през която беше пробило и си беше направило няколко канала гадта зарасна и докторите се надяваха че ще пробие отгоре!!! НО то не ще !!Никак не ми звучи успокоително и нещо съвсем нормално ( както докторите го описват) да и режат крачето да и го цепят за да намерят усила!!!
Изображение Изображение

Отговори