Lucky - Silkstyle Camp Rock

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
joro9
Потребител
Регистриран:пет дек 12, 2008 11:20 pm

Мнение от joro9 » пон окт 10, 2011 10:33 am

gvpekov написа:Браво на Лъки !!! А дъжда ти е пречил само на теб на него му е било хубаво :)
То освен дъжда беше и 5 градуса :evil: придружени със силен вятър.

topsi
Потребител
Регистриран:пон ное 21, 2005 6:02 pm

Мнение от topsi » пон окт 10, 2011 1:13 pm

Браво на теб и на момчето.

Потребителски аватар
joro9
Потребител

Мнение от joro9 » пон окт 10, 2011 1:20 pm

Сертификатът от изложбата (оценителният лист) и купите за първо място в Шампионски клас и Първо място в 8-ма група.

Изображение Изображение

Всеки път се питам защо в Сърбия има купи за първо, второ и трето място във всеки конкурс, а по родните CACIB-и не. Но това е друга тема :wink:

Нека споделя с вас моите (и на Лъки) приключения. Оказа се, че не е толкова трудно по изложбите в Сърбия. Нито е по-скъпо. Вярно е, че плащаме двойно за конкурсите, но и в България чужденците също плащат двойно. Разликата обаче е в организацията и духът който цари там. Това ми направи най-силно впечатление. Как напълно непознати хора на драго сърце ти помагат и упътват, защото за мен това беше първата изложба там. От къде да зная като се записвах, че предстоят такива дъждове и температури близки до нулата. В последния момент се оказах сам при пътуването . Границата я минах по-лесно от контрольорска проверка в градския транспорт. Никой даже не погледна документите на кучето. Само лична карта и зелена карта за колата. Дъждът беше започнал да вали още от петък, но отказване нямаше. При добро желание всеки може да си намери и хотел, но аз реших да тръгна сутринта по-рано. Без да отчитам часовата разлика се озовах с час преди предвиденото време. Изненадата дойде като видях ринга - 3 метра в диаметър. Представете се как се събират 4 или 5 кучета в група. При явили се 10 лабрадора и 16 голдън ретривъри - ходи да показваш рингово поведение. Докато дакели, ши-цу и други дребосъци се ширеха на три пъти по-големи рингове.На калния терен най-голямото предизвикателство беше да запазя Лъки чист и сух. На два пъти точно преди да излезе за оценка решаваше да седне :evil: Последствията - шоково почистване на калното дупе. Сега когато всичко мина, ми е даже смешно. Наградите обаче се даваха на самото излизане за Best in Show - с едната ръка държа Лъки , с другата двете купи, шоу откъдето и да го погледнеш. Тотална победа на големите и гигантски породи - като любител на по-едричките породи това максимално ми достави удоволствие.
Така, че не е толкова страшно и трудно :wink:

И накрая една снимка на Лъки малко преди конкурсите.

Изображение

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » пон окт 10, 2011 2:33 pm

Да, тази традиция в Сърбия с купите на финалните конкурси е малко странна и затрудняваща, но какво пък - щом бягаш с купа/и в ръката, значи си успял. :lol:

Потребителски аватар
DogPerson
Потребител
Регистриран:вт фев 03, 2009 4:16 pm

Мнение от DogPerson » пон окт 10, 2011 4:57 pm

Жоро, поздравления за чудесните резултати, които сте постигнали! Не знам кой ти е казал, че е страшно или толкова по-скъпо в Сърбия, но аз винаги прекарвам чудесно когато пътувам в тази посока :). А това, което казваш за хората там е напълно вярно, мили, усмихнати и позитивни хора, които те заговарят все едно те познават от дълго време :). Поздрави!

Потребителски аватар
joro9
Потребител

Мнение от joro9 » пон окт 10, 2011 8:48 pm

DogPerson написа:Жоро, поздравления за чудесните резултати, които сте постигнали! Не знам кой ти е казал, че е страшно или толкова по-скъпо в Сърбия, но аз винаги прекарвам чудесно когато пътувам в тази посока :).

Благодаря Веси,
Наистина си мислех, че класата на Лъки не е още за изложби извън България, но поне за напред ще се стремя да си сверявам часовника поне с съседните ни страни. Посещенията в Сърбия винаги са съпроводени с хубави спомени за мен.

Потребителски аватар
joro9
Потребител

Мнение от joro9 » пон окт 10, 2011 8:50 pm

Красен написа:Да, тази традиция в Сърбия с купите на финалните конкурси е малко странна и затрудняваща, но какво пък - щом бягаш с купа/и в ръката, значи си успял. :lol:
А представяш ли си да бях помъкнал и чувала с храна :lol:

Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран:чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » вт окт 11, 2011 8:08 am

Поздравления за Лъки! :D

Потребителски аватар
Raven
Потребител
Регистриран:пон юни 06, 2011 11:44 pm

Мнение от Raven » вт окт 11, 2011 9:48 am

joro9 написа:
Красен написа:Да, тази традиция в Сърбия с купите на финалните конкурси е малко странна и затрудняваща, но какво пък - щом бягаш с купа/и в ръката, значи си успял. :lol:
А представяш ли си да бях помъкнал и чувала с храна :lol:
... със зъби :lol:

Иначе честито и от мен !

Потребителски аватар
joro9
Потребител

Мнение от joro9 » вт окт 11, 2011 10:42 am

Благодаря ти Raven :) Ще тренирам и аз , че чувалите са по 12 кг. - за следващото ходене да мога два да нося :lol:

Потребителски аватар
miminicky
Потребител
Регистриран:пон авг 23, 2010 3:30 pm

Мнение от miminicky » вт окт 11, 2011 2:42 pm

Честито за резултатите. И повече никакво подценяване на момчето.

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран:вт яну 20, 2009 3:39 pm

Мнение от marina kojuharova » вт окт 11, 2011 2:58 pm

Честито! :) Прекрасно е момчето с диплома! :)

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Регистриран:пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » вт окт 11, 2011 8:04 pm

Честито! Лъки е прекрасен както винаги!

Потребителски аватар
joro9
Потребител

Мнение от joro9 » вт окт 11, 2011 9:24 pm

Благодаря ви !!!