Грифиндор - забавната страна на живота с куче

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » пон апр 05, 2010 12:04 pm

И двете ти момчета са уникални образи !
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Gryffindor
Потребител
Регистриран: вт май 26, 2009 3:59 pm

Мнение от Gryffindor » ср апр 07, 2010 2:59 pm

От сума време се каня да опиша как минават нашите дни, за новите трепети и емоции; за дилемите и сблъсъка между разум и чувства при вземането на решение за бъдещето на малкия келеш Мартинчо; за това колко изумителна може да е благодарността на едно същество, преживяло стреса да се лута бог знае колко време изгубено и самотно по улиците, да бъде намерено завързано с канап пред пицария (с най-добрите намерения на персонала да бъде нахранено и напоено, пък и да не попадне под гумите на някоя кола), и накрая да бъде приютено в дом с друго куче и много грижа... Наистина са изумителни начина и скоростта с които Марти се адаптира и привърза към новия си дом, стопани и другар.

Каня се, каня се, ама все не остава време. Че с две кучета си е екшън, пък и ми трябваше време докато го вкарам в релси малкото – да оправя всичките сплъстявания на козинката по това уж дребно куче, да се обезпаразитим вътрешно и външно (че изкрахме няколко голееееми глиста), да се научим да пишкаме само навън, и т.н, и т.н.

И таман дойде ред да се похвалим - как ходим на училище за голдъни, как вече слушкаме повече и от батко си:D, как си имаме нова купа за хранене, в която не ни се налага да си ядем и ушите (щото досега ядяхме от една купа на баткото, с която обаче без да искам, веднъж го издрънчах Мартинчо по главата, и после го хвана шубе от нея, и се хранехме с доста кандърми), как имаме ново легло (нищо, че предпочитаме да спим върху Грифката)... аха и да се похвалим, но се налага да се оплачем.

Тук обаче ще ми е доста трудно да подбирам внимателно думите, че преживяването беше от тези, за които стои предупредителния знак Изображение, пък и моя речник обикновено има нужда от същия знак... А доста деца цъкат из форума... Но ще опитам.

Та казано просташки – днес Мартинчо направи сефтето...

Нататък ще се постарая да се изразявам по-софистицирано :lol:

Чудна утрин, с лошо време - идеално за разходка. Грифката и Марти, в приятната компания на Дарик, обиколиха цялата Борисова градина, и за да е удоволствието пълно, срещаме и един от моите най-любими голдъни, който с оглед на последвалата случка, няма да цитирам по име, а ще нарека условно Златко.

То не беше радост, не беше чудо. Всички на камара, после по двойки, по тройки, после пак всички на куп...

После юнаците се разделиха на клубове по интереси – Дарик се заигра с една чужда топка, Мартинчо и Златко – помежду си, а аз съзрях златна възможност да си поиграя насаме с Грифката.

Речено-сторено. Вадя от вътрешния джоб един случайно попаднал там апорт, и се отдалечаваме с Грифко, и почваме да се дърпаме, хвърляме, носим...Абе идилия.

В един момент обаче почвам да се чудя аз как така Марти не ме е проверявал толкова време. Поглеждам, и к’во да видя - Златко си е легнал кротко, и си гризе пръчка, докато отгоре му Мартин се тресе във високочестотен транс, като да е яхнал високоволтов далекопровод.

Тъй като аз тези работи никак не ги харесвам, отивам и отстранявам нахалника. Но... малкия наистина е в транс, и продължава да поддържа както заетата дъгообразната форма, така и силата и честотата на вибрациите. А под него – ужас !!! Едно огромно кървавочервено парче месо. Поглеждам Златко – цял е, явно не е откъснато от него месото.
Мдам...не било чуджо тяло това, ами нашето си оръжие, голо при това... Ама да не изпадам в подробности, че...

Та въпреки възмущението и срама, които нахлуха в мен, трябваше дълго да клеча до малкия бандит, докато се навибрира и се успокои, и докато му се изтекат каквито секрети имаше да му се изтичат, и докато му спаднат подуванията, каквито и където се бяха появили... Кофти тръпка.

Та сега, в главата ми, освен крайно неподходящите за публикуване епитети относно сексуалните въжделения на кокера, и техниките за тяхното реализиране, се въртят и мисли за форсиране на така или иначе планираната кастрация...

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран: вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » ср апр 07, 2010 3:26 pm

да те успокоя Рик който е на 2 месеца на 5тата минута във вкъщи се окачи на Анук , а той пък от своя страна не му остана длъжен и му върна жеста ... просто без коментар .
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » ср апр 07, 2010 3:40 pm

Ех, да ви имам проблемите.Какво да кажем ние?
То момчета та се катерят.А за моите момичета какво да кажа.
Карат те без инструмент, та не спират.Обикновенно Арти е инициаторката.Срам ме хваща чак, а пък иди обяснявай на зрителите, че са момичета.
Ако намерите решение свиркайте.

Gryffindor
Потребител

Мнение от Gryffindor » чет апр 08, 2010 10:03 pm

Стига съм ви тормозил с приказки, щото идва ред на тормоз със снимки :lol:

Що е то ГМО ? Гаден Mалък Oнанист :lol:
Изображение

Братоците
Изображение

Чакаме в банята да ни измият лапите след разходка
Изображение

Можем да спим поотделно
Изображение
Изображение

Можем да си спим по леглата
Изображение

Но все пак най-много обичаме заедно
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител
Регистриран: съб сеп 29, 2007 8:16 pm

Мнение от Tino1904 » чет апр 08, 2010 10:31 pm

Е- това е! Кой ще каже, че този коко не е живял винаги в тази къща? Само като му гледам блажените пози и ми става ясно, че е ваш до гроб! С всичките му плюсове и минусите- ваш е! А и толкова изразителен в позите и погледите, че Грифчо направо губи по точки! Честито и от нас за веселото попълнение в кучешкото ви семейство, сега вече се убедихте, че е хем по- весело за вас, хем и песа си има другар в игрите и се чуства- предполагам, добре.

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Регистриран: ср май 07, 2008 1:31 pm

Мнение от Danyna » пет апр 09, 2010 8:30 am

Уникални са, честито :lol:

Потребителски аватар
borisg
Потребител
Регистриран: вт яну 05, 2010 6:37 pm
Контакти:

Мнение от borisg » пет апр 09, 2010 11:35 am

И двамата са много красиви, а гледката само радва. :)
Be pretty! It's no harder than being happy :)
Изображение

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » пет апр 09, 2010 12:08 pm

ООО аз за нищо няма да мога да му се ядосам на този малкия! Толкова хубаво се гушкат! Спирам да коментирам, че ще изпусна мекушавата си страна наяве!
:oops:
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Gryffindor
Потребител

Мнение от Gryffindor » пет апр 09, 2010 12:11 pm

Именно това стана и при мен - тези гушнатите пози изкараха и моята мекушава страна наяве :D

Потребителски аватар
joro9
Потребител
Регистриран: пет дек 12, 2008 11:20 pm

Мнение от joro9 » пет апр 09, 2010 3:50 pm

Честито за новия член от бандата ! Много ми харесаха двамата с Грифката и едно голямо БРАВО на теб Пламене !
Изображение

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител
Регистриран: нед яну 25, 2009 10:31 am

Мнение от ana_crime » пет апр 09, 2010 4:35 pm

Ау колко е сладък Мартинчо, разкошни са двамата :) Да видим кога ще почнат да се обединяват и да ти кроят номерца ;)

Потребителски аватар
kera i eva
Потребител
Регистриран: чет окт 09, 2008 9:03 am

Мнение от kera i eva » пет апр 09, 2010 4:52 pm

мартин, запомни ли си името? честито и от нас братче, скоро няма да се видят, моята се прави на жена, ако съдя по историятя, цял месец само на кайшка и по канала.

Gryffindor
Потребител

Мнение от Gryffindor » пет апр 09, 2010 6:02 pm

Мерси, мерси :D

Абе засега двамцата не са правили никакви простотии у нас, ама аз им стопявам лагерите (че и моите) с двучасови разходки, а като прибавим боричкането и гризането на уши и бузи у дома, явно нямат сили за друго.

Е, само дето през нощта някой е замезил богато с пръст от саксиите, съдейки по повърнатото, което намерих сутринта на няколко места :lol:
Интересното е, че уж са високо, и малкия би трябвало да не може да ги стига, пък големия никога не е проявявал интерес, ама сговорна дружина... Може пък и да е била внос от парка.

А Кера нека малко и на жена да се направи, че тя с тоя буен мъжки темперамент... :D

Марти си научи името за няма и два дни, и само докато кажа "Ма", вече е довтасал при мен, летейки като зайчето с карираните уши :lol:
Стига да няма наоколо голямо мъжко куче. Пък ако е и с рошав задник - край! Обсесия страшна. И срамна :oops:

Снощи клaтушкото се пробва първо на едно улично куче, после на самоед, яде бой два пъти от него, и още толкова от мен, но вместо това да го обезсърчи, напротив - амбицира го. Да поязди един 6 годишен дог, не много по-едър от добре развито магаре. Без успех, разбира се, и то не от липса на мерак, а по чисто технически причини.

Затова съм го записал дребния за една манипулацийка в сряда, да видим дали ще има ефект :wink:

Потребителски аватар
DogPerson
Потребител
Регистриран: вт фев 03, 2009 4:16 pm

Мнение от DogPerson » пет апр 09, 2010 7:50 pm

Кили, на фона на малкия разбойник Грифката изглежда още по-хрисим и добричък. Поздрави от нас :D

Отговори