Грифиндор - забавната страна на живота с куче

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » вт юли 20, 2010 8:15 pm

Пламене, това дворът на твоята къща ли е??? :shock: :shock: :shock:

Бравос!!!

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » вт юли 20, 2010 10:03 pm

Страхотно място.Браво Кили.Много добре изглежда.И какъв простор...
Няма да откажем да потичаме и ние по тревата макар и облечени... :D

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » ср юли 21, 2010 3:01 pm

Фоторепортажът е страхотен, също и дворът.

Пламене, ако е твой, дано да има кой да коси и полива тревата! :wink:

Gryffindor
Потребител
Регистриран: вт май 26, 2009 3:59 pm

Мнение от Gryffindor » ср юли 21, 2010 3:31 pm

Да, да, у нас е това. Той двора изглежда големичък, щото всъщност е на две къщи. Решихме да не го преграждаме, че да е по-широко на детето и кучетата да тичат, пък и за големите е по-добре така - винаги има с кого да си пиеш ракията :D

На другото куче няма да пускам снимки, че той вече е много стар, и много тъжна гледка...
Но на тези двамата юнаци ще има още много, след като се сетих, че имам фотоапарат :D

Упражнението "бутане на куче"
Изображение
Изображение

обикновено завършва така:
Изображение

Потребителски аватар
fishermen
Потребител
Регистриран: ср юли 08, 2009 12:47 pm

Мнение от fishermen » ср юли 21, 2010 3:47 pm

А опити за родео има ли? :D
D.Fidanov

Неси
Потребител
Регистриран: чет ное 10, 2005 2:51 pm

Мнение от Неси » ср юли 21, 2010 4:00 pm

Gryffindor написа: Решихме да не го преграждаме, че да е по-широко на детето и кучетата да тичат, пък и за големите е по-добре така - винаги има с кого да си пиеш ракията :D
Леле, вие направо сте построили комунизма, браво :)

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » ср юли 21, 2010 8:34 pm

Ееееххх, хвана ме носталгията... комунизъм и ракия на теферич - какво повече му трябва на човек... :lol:

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » ср юли 21, 2010 9:17 pm

Компания,Красене,компания.На Кили не му липсва.Дай Боже на всеки.При такъв форум все ще намери сродни души.Наздраве на печелившите!
Последна промяна от lubomihaylov на чет юли 22, 2010 7:20 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » ср юли 21, 2010 9:35 pm

Тъй де, тъй де...

Gryffindor
Потребител

Мнение от Gryffindor » чет юли 22, 2010 12:59 am

Само да кажа, че никак не е лесно да се живее така… Особено с този форум. Все има нещо за поливане - ето тази вечер 3 повода - РД на Любо и Рей, 4 месеца Лени... Пък ако случайно останем без повод, тя и тревата трябва да се полива :lol:

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Регистриран: ср май 07, 2008 1:31 pm

Мнение от Danyna » чет юли 22, 2010 9:06 am

Оооо, знам много добре какво те чака, като работа в градината :lol: , но удоволствието от добре свършената работа и щастливата гледка - дете с куче е просто несравнима с нищо :wink:

Gryffindor
Потребител

Мнение от Gryffindor » чет юли 22, 2010 10:59 am

Абсолютно.

Тия двамцата са толкова на един акъл, и са такъв тандем, който може да разсмее и най-сериозния човек :D

А вчера Дени заявява, с всичката сериозност, на която е способен един 3,5 годишен човек:
- Искам да ходя на училище и да уча чужд език.
- Какъв?
- КУЧЕШКИ ! За да мога да си говоря с Грифин :lol:

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Регистриран: ср май 07, 2008 1:31 pm

Мнение от Danyna » чет юли 22, 2010 11:11 am

Хахаха, браво на детето, но ти му кажи, че той вече го говори този език, и че тази си способност е добре да запази!

Ако ти трябва помощ за градината - питай, ние вече сме с тригодишен опит :wink:

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран: съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » чет юли 22, 2010 11:50 pm

Леле, Кили, много хубав терен си имате за Грифката и малкия пайтак около него :). Двамата са прекрасни, някакси се допълват, пък и като гледам и на акъл си удисват :)
Много са готини, пускай снимчици.
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

Потребителски аватар
Golden Maxxi
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 1:24 pm

Мнение от Golden Maxxi » съб авг 21, 2010 10:28 pm

Здравейте,
докато чаках аткивирането на акаунта ми изчетох една голяма част от интересните историйки с Грифката! Не помня, кога последно съм се смяла така през сълзи - невероятни сте! Всеки би ви "завидял" за невероятните случки и ситуации, в които сте изпадали...
Това мисля, че ми е любимата част:
Gryffindor написа:Лозенските потайности, или как градинките в Лозенец се ползват като баня...

Дали от новата игра, която играем у нас (аз крия играчка, и кучо я търси), или от скуката на дългите самотни разходки, но ловеца у Грифиндор се пробуди, и той почна да търси и намира чудни неща.
Аз просто съм потресен колко несъвършено е човешкото зрение. Разхождаме се основно в привидно чистите и добре поддържани градинки пред ВИАС и Биологически факултет, ама какви неща имало там...
Значи има ако. Човешко. Добре, това не е изненада. Ама когато до акото има и сапун, който Грифката дълго разнася насам-натам, докато му го измъкна от разпенената муцуна, е т’ва вече е изненада. Ама както каза Ели – културни хора това в Лозенец – серат и се подмиват после.
Продължаваме нататък, Грифона е пуснат да се шляе волно, ама в един момент съмнително почва да върви плътно до крака ми по плочките, вместо да търчи като изоглавен из тревата. Да слуша, да слуша, ама чак пък толкоз. Пък и забелязвам, че походката му една такава, изложбена... Чак надул бузите. Опаааа, я да видим с какво? Е как с какво – налапало говедото една самобръсначка, от тия, еднократните, BIC-че. Използвана, разбира се. И я разнася заплашително като Хуберт Станчик от една полска кримка от времето на Студио Х.
Изваждаме оръжието безкръвно, въпреки огромното му нежелание да се раздели с тоз толкова важен трофей.
И пак си се разхождаме. До следващата находка. Тя вече може да развали малко апетита на четящите, ама то пък и без друго в тая жега не бива да се яде много.
Та следващото Грифиндорско откритие се оказа чене! Изкуствено де, макар че това не прави гледката по-малко брутална. От какъв зор може човек да си загуби ченето на улицата? Освен ако някой бабиер не го е свалил за да прави нещо на някой дедо, знам ли... Така или иначе няма да мога да си го обясня, но след като извадихме и ченето от косматата боклукосмукачка, взех еднолично решение за незабавно прибиране у нас. Щото нямах нерви и четка за зъби за намерим. Щото само това липсваше, за да е пълна картинката на баня – сапун, самобръсначка, чене, макар и не в чашка....
Пък като се прибрахме у нас, дзвери реши, че трябва да ме скъса от близане, а точно днес на мен ми е маааалко неприятно това.
И сериозно се замислям за намордник. Пък така ми е жал.

А кажете ми к’во са виновни кучетата, че хората са такива прасета ?!
И сега, препрочитайки го не спирам да се смея, така че Макси /нашето откривателче на "чудни неща" / не може да спи спокойно и току ме поглежда озадачено.
Чакам с нетърпение новите ви премеждия!!!
Изображение

Отговори