Lorindely Bella Ground - Здравейте от Бела!

Споделете всичко за вашите любимци
4u64ica
Потребител
Регистриран: ср ное 09, 2005 11:47 am

d

Мнение от 4u64ica » чет авг 26, 2010 3:18 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » чет авг 26, 2010 4:44 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
Golden Maxxi
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 1:24 pm

Мнение от Golden Maxxi » чет авг 26, 2010 7:20 pm

Добре дошли и от нас!
Изображение

Потребителски аватар
DogPerson
Потребител
Регистриран: вт фев 03, 2009 4:16 pm

Мнение от DogPerson » чет авг 26, 2010 7:20 pm

Добре дошли и честит нов член на семейството ви :)

Потребителски аватар
Dessi199
Потребител
Регистриран: пет яну 22, 2010 2:34 pm

Мнение от Dessi199 » чет авг 26, 2010 8:43 pm

Добре дошли при нас! :D

Потребителски аватар
Natmihneva
Потребител
Регистриран: нед май 25, 2008 12:04 pm

Мнение от Natmihneva » пет авг 27, 2010 9:24 am

Добре дошли и от нас с батко Яни! Желаем ви много щастливи и дълги години заедно!
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » нед авг 29, 2010 8:08 pm

Добре дошло, малко Лориндели! :D

Потребителски аватар
Vessy & Bella Ground
Потребител
Регистриран: пон авг 23, 2010 7:02 am
Контакти:

Мнение от Vessy & Bella Ground » пон авг 30, 2010 7:32 am

Благодаря на всички за топлото посрещане!
Ето малко новини от малкия сладкиш Бела :P

Пътуването от родния ми дом до новият такъв мина доста леко,отървах се само с едно повръщане и то точно на финалната права. През другото време се опитвах да се кача на седалката,но батко Дани не ми даде,защото може да падна от там и с право,то шило в торба не стои :twisted:
Първият ми ден в новият дом мина доста леко,бях тихичка изучавах обстановката,сприятелих се с котето /Тя е миличка,търпи много милата,особенно когато лая по нея/ Вечерта си хапнах и спах до сутрита без да се чуе и глас от мен. Благодарение на мама Гери пишкам и пускам миризливи бомби само на пелената и новото ми мамче е много доволна - Благодаря ти много Мамо Гери,че ме научи да съм толкова чистичка! :P На вторият ден се започна - може да ми викате "Урагана Катрина" - показвам си всички магарий :twisted: Всяка сутрин рано рано докато всички спят влизам в банята и измъквам от коша за пране всички чорапи,гащи и по леки неща и ги строявам под кухненската маса - може пък мама да ги види и по-бързо да се заеме с тях,а тя като ги види и само се смее и ги връща обратно - боже това не е за смях жено,махни ги,дразнят ме! На другата сутрин ако все още има неща в коша повтарям процедурата :twisted: С яденето нямам проблем,не съм лакома,даже ми остава по-малко.Само,че съм леко като "Дивото Зове" - нямам спирка - скачам,тичам,преобръщам се,едвам взимам завойте толкова съм бърза,дори когато ям ми се случва да тичам - 3-4 гранулки и хоп обиколка на апартамента,мамчето се притеснява да не ми стане нещо,опитвам се да съм по спокойна сега и тя ми виси на главата докато ям за да не тичам да я търся. С батко се разбираме прекрасно - играем до късна доба,боричкаме се хапем се /на батко не му е много приятно да ме хапе :lol: / От негова стая постоянно си крада меки играчки и той не ми се кара,напротив носи ми нови и нови - Щастливка съм а? Тук на тази снимка си отмъкнах един Хълк - Боже,кой е казал,че този зеления е силен? Глупости на търкалета - на мъжа слабото място е чатала - затова аааааам дръж и го туширам на първите две секунди - Силен бил,дръжки! :twisted:
Изображение
С татко също се разбирам много добре,той ми носи много лакомства от магазина за бебета,нали съм бебе още хммм..но пък нямам против де.. Общо взето съм много добре при моите хора - грижат се за мен прекрасно без оплаквания съм. След няколко дни ще ви разкажа още от моите приключения,а сега ви оставям да се порадвате на вашите любимци и да ги нагушкате силно - Ееей,обичаме да ни гушкат! :lol:
Изображение
P.S. Сега си закусих и да дремна малко преди лудорийте,че да имам сили..Тук съм с Жабата - не й знам името още не иска да ми говори,може да е стеснителна,те тез гадини не са много общителни! Ама поне няма против да си спим заедно :twisted: То и да има ще яде бой и пак ще спим двете! :)))) Айее Чао на всички от голямото семейство!

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран: съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » пон авг 30, 2010 7:55 am

Еееехххх, Бела си живее живот при Вас :) с батко си играят и споделят играчките, мама приема лудориите с усмивка / нали е бебе :) / , а тати носи лакомствата :)
Много се радвам, че се разбирате и си доставяте взаимна радост. Бела е точно на мястото си при своето прекрасно семейство.
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

Потребителски аватар
joro9
Потребител
Регистриран: пет дек 12, 2008 11:20 pm

Мнение от joro9 » вт авг 31, 2010 4:47 pm

Това момиче расте и хубавее с всеки изминат ден - напълно си е заслужила името :wink:
Изображение

armani9208
Потребител
Регистриран: нед яну 04, 2009 10:32 pm

Мнение от armani9208 » чет сеп 02, 2010 10:57 pm

Добре дошли! :wink:

Потребителски аватар
Vessy & Bella Ground
Потребител
Контакти:

Мнение от Vessy & Bella Ground » пон сеп 13, 2010 1:08 pm

:D Здравейте отново на всички от мен - Бела
При мен всичко върви чудестно,хапвам си нормално без да съм много лакома,само дето мама се притеснява,че много скачам и играя след като се наям,нямам спиране,като на пружинка съм.. пък и ако има кой да ми е на акъла съм още по дива :twisted: Нямам търпение да излизам вече навън за да тичам на воля,ама сега нали съм под забрана преди тази трета ваксина,че с тез непознати кучета навън ще е ужас.. Вкъщи деня минава много весело.Сутрин като стана и съм на линия за игра,мама ме храни и после започвам да тормозя котето,не й давам да се наяде .. Почивам си когато си искам и където си искам,мама вече спря да ми прави забележка,че лежа на дивана,явно съм много сладка и тя затова не ми се кара
Изображение
Играта с батко е несравнима - понякога ми прави прически и ми казва,че съм като куче идиот - сигурно е нещо хубаво защото той не спира да се смее и да ми се радва
Изображение
Изображение
Тук мойте хора ми купиха Макдоналд'с :lol: Тъкмо се бях настроила,че това ще е нещо вкусно,а то нищо ..това нещо не ставало за ядене,като го захапа и то почва да писка,като го пускам и подскача.. ама ще го мъча още де,ако не за ядене то поне за игра е чудесно! Изображение
Изображение
Порасвам полека лека,но пък си оставам хубавица! :twisted: Мойте хора много ми се радват,а и аз много ги слушам..Сега ги уча как да ми подават ръка като им дам лапа ..излайвам едно "Дай пет" давам лапа и те веднага подават ръка.. хехе яко а? Ще се научат те.. Ами това е от мен засега мили приятели и роднини.. Обичайте се и бъдете здрави! А аз пак ще намина да ви се похваля! :) :) :)

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » пон сеп 13, 2010 1:14 pm

Чудя се, кого да изям по-напред: баткото или момичето :D
Обаче май прекалявате с глезкането, но то с такава красавица е неизбежно :D

Потребителски аватар
Vessy & Bella Ground
Потребител
Контакти:

Мнение от Vessy & Bella Ground » пон сеп 13, 2010 1:29 pm

Глезкаме се в границите на разумното.. Иначе е много послушна,научи "НЕ","Не може" дори и с поглед се командваме. Не цапаме,не дъвчем непозволени неща,пишкаме където трябва /това мама Гери ме научи още в родилното у тях/ :lol: :lol: И тъй като е много послушна и понякога си позволяваме и глезотий с мярка обаче! Но всеки знае с такива сладури е неизбежно! :)

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран: съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » пон сеп 13, 2010 1:47 pm

:) струва ми се доста пораснало момичето :) пък и се е разхубавила, а щом с батко се спогаждат в игрите - какво по-хубаво от това.
Явно Бела няма проблем да ви научи да й давате Дай пет :) , за разлика от други постове, които съм чела, например - как да науча кучето ми да дава лапа. Бела трябва да отвори тема: Научете стопаните си да ви дават лапа, в замяна получават усмивка от голдън ;)
Прекрасни сте :)
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

Отговори