Да ви представя Джеса

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
DogPerson
Потребител
Регистриран: вт фев 03, 2009 4:16 pm

Мнение от DogPerson » съб сеп 24, 2011 10:10 am

Моите съболезнования :(

Потребителски аватар
Archi
Потребител
Регистриран: пет апр 29, 2011 5:24 pm

Мнение от Archi » съб сеп 24, 2011 7:39 pm

Съболезнования и от нас! Почивай в мир, Джеса! :( :(
Изображение

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Регистриран: пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » съб сеп 24, 2011 9:56 pm

До преди малко гледах репортажи от Катуница, седнах на компютъра и прочетох за Джеси - в каква ли държава живеем........

Потребителски аватар
pandora
Потребител
Регистриран: пон май 31, 2010 10:47 am

Мнение от pandora » съб сеп 24, 2011 10:17 pm

Съжалявам. :cry:
Изображение

джеса
Потребител
Регистриран: пет апр 08, 2011 11:47 pm

Мнение от джеса » нед сеп 25, 2011 8:12 am

Оказа се, че отровата е нахвърляна масово в района. На мястото където видях Джеса да яде, преди имаше към десетина бездомни кучета. Сега няма нито едно. По напред има едно площадче и има контейнери за боклук. Там се събираха едни черни кучета(майка и малките). И тях ги няма. Единствено тук там виждам по някоя улична котка, която сигурно не е успяла да се вреди за ,,лакомствата,, така щедро предлагани от някой изрод. Точното място е вилната зона над паметника на българо-съветската дружба. Може би лекарите ако знаеха какво точно е погълнала джеса, можеше да я спасят. Успяха да и свалят температурата, гърчовете и намаляха, после изчезнаха, дишането и се нормализира горе долу. И накрая сутринта рано почнала да кашля и да се дави и починала много бързо. Разходих се из района с надеждата да намеря някой остатък, и да го занеса за изследване. Но не успях :cry: За съжаление! Едно само знам от лекарите, че отровата е засегнала белите дробове, имала е оток и повръщаше слуз през цялото време. Вчера си я взех и я погребах на една полянка близо до вилата, където обичаше да ходи и да си играе. Не позволих на лекарите да я пратят в екарисажа!
Изображение

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » нед сеп 25, 2011 11:09 am

:(
Много е ужасно, това наистина е кошмара на всеки един от нас.
Целта е ясна - да се изтрепят бездомните...все едно пръскат против вредители... Седни и напиши какво са ви причинили и го разпечатай и залепи в квартала, знам че няма да можеш да впечатлиш човек с мъртво сърце, но може би ще успееш да предпазиш някой и това ще те накара да се чувстваш поне малко по-добре... Аз вярвам, че всичко се връща и желая на човека причинил ти това много болка, каквато ти изпитваш сега.
Изображение

Golden_dream
Потребител
Регистриран: ср юли 06, 2011 7:56 pm

Мнение от Golden_dream » нед сеп 25, 2011 11:52 am

Мойте съболезнования ,наистина не мога да си представя какво изживявате и всички думи са излишни ,когато четох темата се разплаках .силно ви преграштам и дано тези който са го направили някой ден получат заслуженото ;(

джеса
Потребител
Регистриран: пет апр 08, 2011 11:47 pm

Мнение от джеса » нед сеп 25, 2011 1:16 pm

Предупредил съм всички комшии с кучета да внимават. Това ми е второ куче, което ми тровят. Може би никога повече няма да си взема куче. Още ми е мъчно за черньо, сега и джеса. Не бих издържал. Пиша и ми текат сълзите........но за всичко има възмездие. Моля администраторите да заключите темата. Благодаря на всички за добрите думи!!! Нямам какво повече да кажа.
Изображение

Потребителски аватар
veselka97
Потребител
Регистриран: пет юли 15, 2011 9:13 am
Контакти:

Мнение от veselka97 » нед сеп 25, 2011 3:58 pm

Моите съболезнования била е много красиво куче и аз имах куче което почина от отравяне след нея си мислих че никога няма да нямеря друго куче но се запизнах с Джесика..Да почива в мир и много игра там на небето.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » нед сеп 25, 2011 4:00 pm

Пълен кошмар, много ми е мъчно, не знам наистина след това, което сте преживяли, дали да си вземете куче, скърбим с вас :cry:
Изображение

Потребителски аватар
Raven
Потребител
Регистриран: пон юни 06, 2011 11:44 pm

Мнение от Raven » пон сеп 26, 2011 1:29 pm

Моите съболезнования, каквото и да кажа ще е малко за човека като този който ти е причинил тази болка. Сещам се за един абзац на Такаши Мацуока в които има толкова много истина за хора като този :

" ....- Самураите не плачат - отвърна Генджи. Дядо му се намръщи:
- Злодеите не плачат. Героите плачат. Знаеш ли защо? Генджи поклати глава.
- Защото сърцата на злодеите са пълни с онова, което са спечелили. А сърцата на героите с онова, което са загубили... "

Потребителски аватар
miminicky
Потребител
Регистриран: пон авг 23, 2010 3:30 pm

Мнение от miminicky » пон сеп 26, 2011 11:00 pm

Искрени съболезнования. Наистина няма подходящо време и начин да загубиш любимо същество, но, когато е така без време, е съвсем тежко.

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » вт сеп 27, 2011 10:21 am

Заключвам темата по молба на джеса.

Заключена