Кара ака Cara

Споделете всичко за вашите любимци
Atess
Потребител
Регистриран: вт апр 17, 2012 4:40 pm

Кара ака Cara

Мнение от Atess » съб юни 16, 2012 5:16 am

Здравейте. Силно се притеснявах и не исках да ви покажа Кара, защото е с полуродословие. но аз чаках с голямо нетърпение кучилата които сега се родиха, много исках да говоря с Чарм Степ, но някои хора решиха да ми направят изненада и ми донесоха кученце. Ще я кастрираме като му дойде времето. Както и да е, обожавам я, и както имаш 1 така може да имаш и 2 :D, Все си мисля , че ще е по добре да изчакам малката да порастне за да си вземем още едно. И гледам тук по форумите, че вие си правите срещи постоянно, при нас няма да е така, затова се зачудих дали да вземем 2-то от тук, защото ние след година заминаваме с кученце и котка за Холандия. Мечтала съм си да сме част от семейството и клуба. Имахме аргумент с моя приятел но просто като и видях погледа не успях да устоя. Надявам се да ни приемете и тук и много ще се радвам ако може да посетим училището.

И това е малка ни Кара / Cara

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

В понделник правим 3 месеца и на 30.06 ще ни е 1-та разходка. Чудех се дали след 3-та ваксина да я заведем на вилата, кадето е много чисто и няма никакви животни, ама знам ли... в момента ми открадна един чорап, занесе си го в кревата и ме гледа умно. " каде е 2-я" :D

И пак ако не е позволено от клуба да се пускат теми на кученца които не са с 100% родословие - delete.

Вашия форум е страхотен, научихме много неща от него, Куетата са прелестни, особенно Рая - обожавам я, съсщо така Аби, Елизабет, Брего, Анук абе всички на ред и малката Кая. Не ги помня всички по имена, зашото не сте малко!

И още така се извинявам ако има грешки, но 4 години не съм писала на БГ :D.
Респект и благодарност: Деси.
Последна промяна от Atess на вт юли 17, 2012 8:09 pm, променено общо 1 път.

Brego
Потребител
Регистриран: пет фев 10, 2012 9:56 am

Мнение от Brego » съб юни 16, 2012 7:13 am

Здравейте и на двете!!! Малката Кара е страхотна! Брего също няма родословие, пък темата за него все още не е изтрита :D . Мисля, че това не трябва да те притеснява чак толкова много (може да си говорим на ти, нали?). Нищо не пречи да водиш малката бонбока на голдънско училище, всяко куче има право да бъде възпитано възможно най добре, а там и двете ще научите много полезни неща.

Поздрави от нас :)

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител
Регистриран: нед яну 25, 2009 10:31 am

Мнение от ana_crime » съб юни 16, 2012 7:17 am

Всеки е добре дошъл и във форума, и на поляната да се учи :) Желая ви много щастие с малката кукла!

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » съб юни 16, 2012 10:20 am

Добре дошли!

Потребителски аватар
Danyna
Потребител
Регистриран: ср май 07, 2008 1:31 pm

Мнение от Danyna » съб юни 16, 2012 12:01 pm

Добре дошли! Наслаждавайте се и двете на това прекрасно чувство, което ви свързва!

Atess
Потребител

Мнение от Atess » съб юни 16, 2012 1:07 pm

Благодаря на всички.

На малката и е страшно горещо, копае си в купата с вода и я излива от вън :lol:

Изображение

Atess
Потребител

Мнение от Atess » съб юни 16, 2012 1:29 pm

Simov Naydenova Brego написа:Здравейте и на двете!!! Малката Кара е страхотна! Брего също няма родословие, пък темата за него все още не е изтрита :D . Мисля, че това не трябва да те притеснява чак толкова много (може да си говорим на ти, нали?). Нищо не пречи да водиш малката бонбока на голдънско училище, всяко куче има право да бъде възпитано възможно най добре, а там и двете ще научите много полезни неща.

Поздрави от нас :)
Благодаря. И разбира се, че може да си говорим на ти. Гледах клипчето на Брего когато влезе за 1-ви път в водата, много му се радвах.

Наща малка разбойница от сега се опитва да влезе под душа.
Научихме се да ядем само по команда, не скимти като излезем, разбира значението на думата " Не" , ела тук, стой, седни. Всичко се постига с наградки. Взехме и Еукануба бисквитки

Това което ме притеснява най много са болестите които се предават по наследство, надявам се всичко да е наред с наща радост.

Потребителски аватар
pekovi
Потребител
Регистриран: пон авг 17, 2009 10:32 pm

Мнение от pekovi » съб юни 16, 2012 9:22 pm

Добре дошли и от нас :D Ако това е вашето коте на клипчето в "разни" то тези двамата са невероятна двойка!

Atess
Потребител

Мнение от Atess » съб юни 16, 2012 9:38 pm

Благодаря :)
Хаха да нашия дебелак. Много са сладки 2-та, но той вече е на 11 години и много много не му се играе , а тя милата само тича след него :D

Неси
Потребител
Регистриран: чет ное 10, 2005 2:51 pm

Мнение от Неси » съб юни 16, 2012 9:49 pm

Добре дошли!

Потребителски аватар
monkata95s
Потребител
Регистриран: нед мар 08, 2009 2:08 pm

Мнение от monkata95s » съб юни 16, 2012 11:28 pm

Добе дошли :) Момичето ви е много красиво. Да ви е жива и драва и да ви слушка много :)
Кучетата са като човека , но с по-малко недостатъци

M&R
Потребител
Регистриран: пет окт 14, 2011 10:02 am

Мнение от M&R » пон юни 18, 2012 7:24 am

Добре дошли :D
Изображение

marin4eto_50
Потребител
Регистриран: нед апр 25, 2010 11:29 am

Мнение от marin4eto_50 » пон юни 18, 2012 8:04 am

Добре дошли! Много хубава адашка си имаме :) Да ви е жива и здрава!

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » пон юни 18, 2012 8:25 am

Добре дошли на цялата банда! :lol:
Изображение

Atess
Потребител

Мнение от Atess » пон юни 18, 2012 10:46 am

Благодаря на всички за топлото посрещане. Днес ставаме на 3 месеца, направих 3 клипчета. Не ми се смейте много много :lol: :lol:

Клипче 1: http://www.youtube.com/watch?v=ZR9Jn4Ea63g

Клипче 2: http://www.youtube.com/watch?v=Qsf5ecIPZqU

Клипче 3: http://www.youtube.com/watch?v=y5nh0z7RBNM

Да оточним. Не сме я затваряме в клетката, дори и като е сама, взехме я от позната уж за training но нещо за сега нямя много полза от нея. :D

Отговори