Лабрадора Тери :)

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
mize
Потребител
Регистриран: ср сеп 28, 2011 6:49 pm

Лабрадора Тери :)

Мнение от mize » чет мар 07, 2013 7:53 pm

Здравейте на всички! За тези, които не са запознти с нашия случай, пращам най-напред линк към предната тема http://bulgoldens.com/forum/viewtopic.p ... sc&start=0

Що се отнася до Тери (в крайна сметка така я кръстихме,защото най-лесно го запомни :lol: ) се чувства много добре и се промени коренно. Вече си мисля, че друго куче сме взели. Много по-весела и нахакана е от преди, което мисля,че е нормално. Не мога да си представя, какво преживява едно домашно куче, изхвърлено на улицата от стопаните си...
За сметка на това, тя много обича хора, ако имаме гости е лепната за някой винаги. Най-простият пример, който мога дам за промяната в нея е, с кучешките играчки. В първите месеци и давахме какво ли не - топки, гумени играчки и т.н., но изобщо не ги отразяваше. Сега като поотмина малко време, когато се прибираш в къщи, на вратата те посреща куче с въже в устата :lol: Не знам, какво друго да кажа, но мисля, че по снимките си личи разликата
Изображение

Тук си хапваме
Изображение :D

Потребителски аватар
korneliq
Потребител
Регистриран: пет май 08, 2009 3:19 pm

Мнение от korneliq » чет мар 07, 2013 9:24 pm

Добре дошли и в този раздел ;)

Толкова съм щастлива, че момичето намери свестни хора като вас, че нямам думи! Поредната драматична история със страхотен хепи енд ;)

Обаче не ви вярвам, че това е същото куче, което преди около година и нещо беше при Гери в хотела..Онова куче беше тъжно, изтормозено, не особено игриво...А сега виждам една весела красива госпожица! Явно получава страхотни грижи ;)

Снимката с ориза е един път :lol:

Дано се видим някой път на училище, разходка или друго голдъно-лабрадорско събитие ;)

Brego
Потребител
Регистриран: пет фев 10, 2012 9:56 am

Мнение от Brego » чет мар 07, 2013 9:44 pm

Ех, обичам такива истории!!!! Добре дошли официално! Тери е супер! Дано да сте щастливи заедно много, много дълги години!

Потребителски аватар
svetlana_ahladova
Потребител
Регистриран: вт юни 17, 2008 6:18 am
Контакти:

Мнение от svetlana_ahladova » пет мар 08, 2013 8:33 am

Имам чувството, че кученцата със съдбата на Тери, са едни от най - обичаните и обгрижваните :) Много ви се радвам от самото начало!

Потребителски аватар
KraaaS
Потребител
Регистриран: пон сеп 26, 2011 3:58 pm

Мнение от KraaaS » пет мар 08, 2013 9:58 am

Не е много лесно да си стопанин на куче с такава съдба, трябва много внимание, обучение, подход и разбиране.
Ние сме заедно повече от година и половина и мисля, че вече всичко е наред.
Ако имате някакви проблеми, съм готов да ви помогна и виртуално и наживо.

Потребителски аватар
ana_crime
Потребител
Регистриран: нед яну 25, 2009 10:31 am

Мнение от ana_crime » пет мар 08, 2013 11:23 am

Честита темичка! Много ви се радваме :)

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » пет мар 08, 2013 7:12 pm

korneliq написа:Добре дошли и в този раздел ;)

Толкова съм щастлива, че момичето намери свестни хора като вас, че нямам думи! Поредната драматична история със страхотен хепи енд ;)

Обаче не ви вярвам, че това е същото куче, което преди около година и нещо беше при Гери в хотела..Онова куче беше тъжно, изтормозено, не особено игриво...А сега виждам една весела красива госпожица! Явно получава страхотни грижи ;)

Снимката с ориза е един път :lol:

Дано се видим някой път на училище, разходка или друго голдъно-лабрадорско събитие ;)
Нищо общо няма! Ако искате, може да се разходим някой път заедно,ние сме близо до парка Заимов и Борисова не ни е далеч :)

А що се отнася за обучението, мисля, че е малко късно за него :cry: Например, така и не мога да я науча да върви до мен и да не ме влачи по улиците :roll:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » пет мар 08, 2013 10:36 pm

Браво на вас!

Потребителски аватар
Кари
Потребител
Регистриран: нед мар 10, 2013 8:40 pm

Мнение от Кари » съб мар 16, 2013 12:54 pm

Току що прочетох историята ви и много се радвам, че е завършила толкова добре. Даже, какво завършване - вие тепърва започвате да пишете ВАШАТА история с Тери. Желая ви едно здраво и весело куче и много поводи за снимки, които с гордост да помествате тук.
Изображение

Потребителски аватар
mize
Потребител

Мнение от mize » вт юли 23, 2013 7:46 pm

Отдавна не сме писали, така че пускам няколко нови снимки :D

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vesi_burt