Приятно ми е. Кари.

Споделете всичко за вашите любимци
Потребителски аватар
Кари
Потребител
Регистриран: нед мар 10, 2013 8:40 pm

Мнение от Кари » съб мар 16, 2013 10:45 pm

Brego написа:Бисквитката е вече отдавна изядена и забравена и чака за нова :lol: :lol: :lol: :lol:
Ха така! Все още въобще не се и замислям да науча нашата палавница на този номер, но как го постигнахте?! Аз в момента, преди да се надигна от масата, за ад си извадя нещо от хладилника, сериозно рискувам да си изгубя филията хляб, дето е до ръба на масата!!! Като стрела се спуска, като змия се извива, дори изпод масата, и всичко изчезва за 2 секунди в гърлото й...
Изображение

Brego
Потребител
Регистриран: пет фев 10, 2012 9:56 am

Мнение от Brego » съб мар 16, 2013 11:11 pm

Хахаха, ами това ми е много познато! Когато Брего беше малък, веднъж се беше качил на масата и беше изял половин хляб (не се шегувам и не преувеличавам!), а как постигнахме това, честно, не помня, но той е много изпълнителен и го научих на този номер докато беше още много малък, някъде 3-месечен. Търпението е най-важно и да превърнете обучението в забавна игра и най-важното - думичката "Браво", но така изречена, сякаш кучо е покорил Еверест! ;)

Потребителски аватар
vesi_burt
Потребител
Регистриран: пон авг 09, 2010 12:23 pm

Мнение от vesi_burt » пон апр 29, 2013 10:59 am

Добре дошли на голямото семейство и на порасналата красавица. Изключително забавни снимки с хапването, продължавайте да ни радвате:))
Изображение

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон апр 29, 2013 9:56 pm

От къде е госпожицата? :)
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

Отговори