FREYA'S NINE

Споделете всичко за вашите любимци
freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

FREYA'S NINE

Мнение от freya » пон сеп 03, 2007 12:07 pm

Името е заимствано от Ocean's Eleven - (филм, известен в БГ като "Бандата на Оушън").
Ама не вървеше все пак за такива малки, сладки пухчовци да отварям тема "Бандата на Фрея", та го оставих на английски.
Ще се радвам, поне докато не им омръзне новите стопани, от време на време да пишат по някой ред за сладурите!
Къщата ни се изпразни, няма кой сутрин да ми къса чорапите, няма кой да си помачкам вечер.... :cry:
Мачкайте и гушкайте и за нас и не ни забравяйте :D !
Фрея-Белята
Всички гризат, някои гризат повече!

Потребителски аватар
sneja
Потребител
Регистриран: съб апр 14, 2007 6:44 pm

:)

Мнение от sneja » пон сеп 03, 2007 5:36 pm

Много ми хареса тази тема :) Всички стопани на голдъни имаме с какво да се похвалим :) Аз например днес се сдобих с акт от общината, защото зверчето ми не било на каишка и без наморник :) Но благодарение на чара на моят любимец и на един наш събрат по род, с които весело препускаме по градинките и полянките в квартала...се разминахме само с предупреждение.
Аз имам въпрос...ако има някои с юридическо образование ще съм благодарна за отговора:
Нормално ли е да плащаме данък за кучетата, а единственото разрешено място за разходка да е една заградена с мрежа площадка с размера на игрище за тенис на корт, а и като допълнение това място е за цял квартал, което означава че ще се засичаме с все възможни мили и не дотам мили кученца. А всяко друго място в града, е забранено за разходка освен обозначените. Имам ли юридическо основание да оспорвам забраната?

evelina
Потребител
Регистриран: ср дек 14, 2005 10:12 pm

Мнение от evelina » вт сеп 04, 2007 12:38 pm

Не :lol:

Потребителски аватар
Diyana Сhar
Потребител
Регистриран: пет яну 27, 2006 12:27 pm
Контакти:

Мнение от Diyana Сhar » вт сеп 04, 2007 4:03 pm

:shock: А, вие си имате дори и място за разходка??? :shock: Някакво, каквото и да е - БЛАЗЕ ВИ!!! Аз плащам данък за просперитета на уличните кучета и около нас те се множет ежемесечно - явно добре се оползотворява данъка ми :lol: Чувствам се горда и доволна. За моето куче няма място за разходка в нашия квартал, но пък бездомните се увеличават, дебелеят, множат и злобеят 8) :lol:
Изображение

Потребителски аватар
lacezar
Потребител
Регистриран: ср мар 29, 2006 1:36 pm

Мнение от lacezar » съб сеп 08, 2007 7:11 am

Ето как си прекарва времето един от членовете на Фраината деветка :)

Изображение

определено вече е е по спокоен и проявява интерес към спалните :)

Изображение

Имаме вече втора ваксина тежим 8 кг. тормозим каките и така си прекарваме времето
:lol: :lol: :shock:
Изображение
Kогато сме щастливи,винаги сме добри,но когато сме добри,не винаги сме щастливи

freya
Потребител

Мнение от freya » съб сеп 08, 2007 4:26 pm

Това определено бяха едни от най-смешните снимки на голдън, които съм виждал!!!! :D
Чудесно го гледаш Лъчо!!!!!!!
Страхотен е!!!
Щастлив съм да чета такива неща!
Продължавай нсе така! В Пловдив сте МНОГО силна група!
Фрея-Белята

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Регистриран: пет юли 13, 2007 9:43 am
Контакти:

Мнение от Buddy21 » съб сеп 08, 2007 4:42 pm

Браво!Много е пораснал-красавец!! :D

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » нед сеп 09, 2007 12:50 pm

Maлиииий!!! Колко много е пораснал!!! :P Ашли спеше по абсолютно същия начин. жалко, че нямам снимки да ви покажа! :roll: Представям си колко е весело при Лъчо!!! 8) Да го нацелуваш много!!! :wink:
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

evelanto
Потребител
Регистриран: нед дек 31, 2006 8:51 pm

Мнение от evelanto » нед сеп 09, 2007 9:43 pm

Какво направи бе Лъчо ?! Как да си качим снимки сега- засрами ни ! 8 кг ???? С какво го храниш,не е честно......... издай тайната !!! :D Аксел е 6,500 и не изглежда да е много слаб,но като видях Крис !!!! Да ти е жив и здрав ! Тия дни ще го намачкам аз това прасенце ! Ето го и другия софийски (нищо че живее в Пловдив),Данчо-Фреин бандит ! Софиянчето си е софиянче братче,дойде си със самочувствие и иди сега че го превъзпитавай ! :D Ама е и красив,а ?!

Изображение
Изображение
Изображение

Опити за качване на спалнята и дивана,все още неуспешни :

Изображение
Изображение

С кокъла и след това в прозявка :

Изображение
Изображение

Опит за отмъкване на фотоапарата :

Изображение

И естествено наказан......... :

Изображение

:D Много е жален като е наказан,но това трае секунди,добре че успях да го документирам ! Всичко е само заблуда на противника т.е. стопанина ! В следващия момент пак си прави каквото си знае ! Ами това е,бебе си е, иска си внимание,грижи и игри ! Ние се разписахме, очакваме и другите 7 от Фреините 9 бели ! До скоро и живи и здрави всички !

Потребителски аватар
Хулиган
Потребител
Регистриран: пет юни 29, 2007 1:49 pm

Мнение от Хулиган » нед сеп 09, 2007 11:11 pm

Оооооооо!
Почва да ми липсва бебешкия период като гледам тия снимки, а всъщност е минало само месец и половина от както имаме Рей. Наслаждажайте им се на топчовците, че растът толкова бързо!
Изображение
Каквото има за изяждане, трябва да се изяде!

freya
Потребител

Мнение от freya » пон сеп 10, 2007 8:00 am

:D :D :D
Ева, много, много сладък е станал! Надявам се и да ти е послушен и да не прави белички. Е, не съвсем, то съвсем без бели не може, ама по-малко поне! :wink:
:P
И на мен започват да ми липсват малките космати топчици!
Да се надяваме да се заявят и останалите от групата!
Нямам търпение да мине оставащия месец и нещо и да ви видим всички тичащи и играещи!
Да го намачкаш и нацелуваш от техническия екип и Фрея-Мамата :D!
Д-Ф

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Регистриран: пет юли 13, 2007 9:43 am
Контакти:

Мнение от Buddy21 » пон сеп 10, 2007 9:36 am

Ох,абе вси4ки са такива бонбони.Радвайте им се докато можете,защото после ще е малко трудно с тези дяволии,които правят. :cry: :lol:

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Още едно братче - Бъди

Мнение от hrissito&buddy » пон сеп 10, 2007 2:17 pm

Най- сетне и ние да се включим. При нас е Бъди /бивш Боно/. Вече тежи 7+ кг, има втора ваксина и с нетърпение чака третата, за да потича по двора, че сега клетника е затворен вътре. Успяхме да качим няколко снимки в темета "Боно - Бъди", която Yani65 така любезно пусна в наша чест. Довечера ще сложим още няколко в тази тема, та да направим по-пълна картинката Freya's nine. И пак да кажем - благодарим на Фрея, на Аро, и на целия технически екип, отгледал бандата.
П.С. Някъде продават ли каски за бебета- камикадзета? Че Бъди май е решил да разбие гипскартона с глава, или спирачките му не държат добре.
Последна промяна от hrissito&buddy на пон сеп 10, 2007 3:59 pm, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
tedi_stoianova
Потребител
Регистриран: пет дек 08, 2006 3:12 pm

Мнение от tedi_stoianova » пон сеп 10, 2007 2:34 pm

Сладурчета! :lol:
За каски незнам дали има, но като си спомня и Ара все спираше в стените. В други случаи пък както си ходи, обикновено близо до стената решава да се обърне, но не уцелваше точната посока на завъртане и съответно все даваше главички на стените. :lol:
Изображение

freya
Потребител

Мнение от freya » вт сеп 11, 2007 1:01 pm

Това с каските е добра идея.
На времето, когато Фрея беше на вашата възраст, един ден, докато си гонеше опашката, така се беше бушонирала в крака на масата, че главата и стана като крива тиква.
Настана паника във форума, бързо на лекар и накрая нищо...
Оправи се от самосебе си!
Намачкай Бъди-Боно от техническия персонал!
Изглеждате чудесно! То (казано скромно :oops: ) няма и как да бъде другояче, все пак наше момче си е! Ка я мислите вие тая работа!
Все по-хубави и умни, златунчовци!
Благодаря че се обадихте!
Фрея-Белята

Отговори