Предложение за календар 2012

Снимки на вашите любимци

Въпреки че евентуалния организатор на календара решава регламента нека видим какво е мнението на хората във форума.

Анкетата завърши на чет окт 27, 2011 11:15 pm

Този вариант ми допада
14
82%
Не ми харесва регламента
3
18%

Общо гласове: 17

Потребителски аватар
korneliq
Потребител
Регистриран: пет май 08, 2009 3:19 pm

Мнение от korneliq » вт окт 25, 2011 9:23 am

lubomihaylov написа:
korneliq
Пуснато на: Пон Окт 24, 2011 2:20 pm Заглавие:
Въздържам се от коментар.
Аз бих си спестил такъв отговор, освен ако не искам последната дума да е моя! :)
Ами бях написала друго, но се отказах, омръзна ми от глупости. Пък май не мога да изтрия цял пост, трябва да напиша нещо. Иначе не е лошо последната дума да е моя, по-добре, отколкото последното да е обяснение за това какво могат и какво не могат животните :lol:

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » вт окт 25, 2011 1:53 pm

Стига.
Да, първо беше писала нещо от сорта на "Много подходящо изказване за председател, евала". Да, подходящо е, защото обяснява неща, които ВИЕ е трябвало да ПРОЧЕТЕТЕ. То с нечетене и философстване всеки знае.

Заключвам темата, аман от разправии, тръшкания и обвинения. На когото не му харесва - не е задължен да влиза в тоя форум. А той е клубен, така че ако на някого не му харесва клубът - същото важи.

Който иска да пише предложение/идея/възражение за календара (в случай, че въобще има такъв...и, да, започва се с такива приказки, защото който не го е правил това, не знае каква хамалогия е) да ми пише на ЛС.

yosarian, благодаря, печатница и дизайнер имаме :D

П.П. И тоя път последната и окончателна дума ще е моя. Катинарче.

Заключена