Гласуване за календар 2012

Снимки на вашите любимци

Снимки за календар 2012. Кои да бъдат?

Снимка 1
1
1%
Снимка 2
4
5%
Снимка 3
2
3%
Снимка 4
4
5%
Снимка 5
11
15%
Снимка 6
4
5%
Снимка 7
2
3%
Снимка 8
2
3%
Снимка 9
4
5%
Снимка 10
0
Няма гласове
Снимка 11
4
5%
Снимка 12
4
5%
Снимка 13
5
7%
Снимка 14
4
5%
Снимка 15
4
5%
Снимка 16
4
5%
Снимка 17
7
9%
Снимка 18
8
11%

Общо гласове: 74

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Гласуване за календар 2012

Мнение от Melina » нед дек 11, 2011 12:30 am

Снимка 1
Изображение

Снимка 2
Изображение

Снимка 3
Изображение

Снимка 4
Изображение

Снимка 5
Изображение

Снимка 6
Изображение

Снимка 7
Изображение

Снимка 8
Изображение

Снимка 9
Изображение

Снимка 10
Изображение

Снимка 11
Изображение

Снимка 12
Изображение

Снимка 13
Изображение

Снимка 14
Изображение

Снимка 15
Изображение

Снимка 16
Изображение

Снимка 17
Изображение

Снимка 18
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » пет дек 16, 2011 1:44 pm

Такааа! За тази година си избрахте снимки 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18. Моля всички "печеливши" да ми изпратят голям размер на снимките си на mell.mihaylova@gmail.com

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » съб дек 17, 2011 10:33 am

Уважаеми съфорумци, защо дори и след обявяването на резултатите има такива, които се правят на тарикати и продължават да гласуват?!

Или може би "брояча" на гласувалите, сам си увеличава цифрите?

П.С. Аз повече в подобни инициативи няма да участвам, то какъв е и смисъла след като правилата не се спазват и съответно резултатите са съмнителни вярни!

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » съб дек 17, 2011 11:16 am

Резултатите са отчетени в 2 pm на 16.12.2011 поради невъзможността ми да ги отчета точно в 00:00.

Не виждам какво е съмнителното, не е като да може да се манипулира анкетата. Така сте си гласували - така е резултатът. Не насилвам никого да участва, а тъй като цялата инициатива вместо да е нещо приятно и хубаво, което да радва хората, се превърна в бесмислено състезание, изпълнено с нерви, компетативност и накрая все има сърдити и недоволни, вместо щастливи хора, че ще гледат едни хубави кучета на стените си, не мисля, че има смисъл да продължаваме. Ще го подложим на гласуване, но на мен ми писна хора да ми се сърдят по една или друга причина, да има обидени, ощетени, недоволни, криви и така нататък.
Просто вече няма никаква радост нито в правенето, нито в получаването на календарите. Ако зависи от мен, това е последният. Не си заслужава просто нито да си късате нервите, нито пък аз да си губя времето за нещо, за което никой 1 положителна дума не казва, а само се плюе.

Потребителски аватар
DogPerson
Потребител
Регистриран: вт фев 03, 2009 4:16 pm

Мнение от DogPerson » съб дек 17, 2011 12:53 pm

Аз смятам, че отпечатването на календара е една чудесна инициатива, която е традиция за клуба и трябва да си остане такава.

Мели, моето мнение е, че при такива масови инициативи ВИНАГИ е имало и ще има недоволни и мрънкащи, просто човешката ни природа е такава, тук трябва да се поучим малко от нашите кучета :)

В последните 2-3 години се случва така че има снимка на мои кучета в календара и за да не изглежда, че ми е все едно ще споделя, че всяка година си окачвам календара на стената и минавайки покрай него през годината продължавам да го забелязвам и това предизвиква положителна емоция у мен. В ерата на дигиталната фотография снимките ни все повече остават „затворени” в компютрите ни и не знам за вас, но аз рядко разглеждам моите след първоначалното отсяване. Да, мога да ги извадя на хартия, но така или иначе рядко го правя :). От полагащите ми се копия от календара давам на няколко близки приятели и на ветеринаринарите ни и знам, че те също харесват календара ни, защото също го окачват на стените си, иначе не бих спамила близките си хора с нещо ненужно.

Аз много обичам всякакви породи кучета и особено нашата, така че ще се радвам на календара дори и да няма моя снимка в него. Ако не на моите, то това ще са снимки на кучетата на мои приятели, тъй като познавам повечето от клубните и неклубните кучета у нас и все ще си намеря повод да се усмихна на сладките муцуни :).

Мели, от друга страна ако организацията около календара е започнала да ти тежи смятам, че е редно да получиш помощ от други членове на клуба, аз например на драго сърце предлагам помощта си, не е коректно само да се гледа от страни и да се критикува. Мисля, че и други от членовете на клуба с желание ще предложат помощ. Знам, че изглежда, че трудът ти остава незабелязан, но не е така. Като изключим двама-трима недоволни всички останали участници (класирали се или не) би трябвало да са доволни, при положение, че следващата година отново се включват в инициативата.

И да, ако клубът спре да отпечатва календар, аз ще си отпечатам мой на моите кучета или на моите и на произведените от мен кучета или на мен и на мои приятели с кучета. И няма да има нищо лошо в това. Но нали затова сме членове на даден клуб? За да правим нещата заедно, защото имаме общи интереси и общи занимания. И защото с постъпките си изграждаме образа на породата в България и не само!

Та това е моето мнение „ЗА” клубен календар и за да кажа „Благодаря” на хората, отдали от времето си той да се случи.

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » съб дек 17, 2011 1:24 pm

DogPerson написа:Но нали затова сме членове на даден клуб? За да правим нещата заедно, защото имаме общи интереси и общи занимания. И защото с постъпките си изграждаме образа на породата в България и не само!
Именно това имам предвид. Покрай този календар трябва да се обединяваме, не да се караме и да се сърдим. Защото, в крайна сметка, не го правим заради лични облаги или защото си нямаме друга работа, а защото искаме в следващата година хората да се усмихват като го видят. А не да си казват "Оф, егати нагласената работа, повече няма да се занимавам".

Благодаря за предложената помощ, може догодина да съберем екип, който ще работи над календара, мисля, че така ще е нещо като team building и повече хора ще го чувстват като "свой", а няма да са "прецакани".

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » съб дек 17, 2011 2:02 pm

Нормално е да има недоволни и мрънкащи, когато има такива, които показват неуважение към останалите, демонстрирайки, че за тях правила няма.

Съжалявам, но с това не съм съгласна. Кой и защо например се чувства повече от мен и за него няма краен срок за гласуване?!

Никой от модераторите не е длъжен заради такива индивиди да виси денонощно във форума да заключва анкети и т.н.

Потребителски аватар
veli777
Потребител
Регистриран: нед юни 06, 2010 9:08 pm

Мнение от veli777 » нед дек 18, 2011 10:33 pm

В подкрепа на идеята за календара - аз също се сдобих с такъв за тази година, закачила съм си го на гардероба и всеки ден се радвам на прекрасните златни муцунки :) Заслужава си, не се отказвайте заради дребни спорове :)
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » пон дек 19, 2011 10:35 pm

Мерси, Вели!

Снимките за календара са събрани и отиват за подготовка и печат! :D

Потребителски аватар
antoniob
Потребител
Регистриран: чет яну 29, 2009 8:57 am

Мнение от antoniob » вт юни 19, 2012 7:49 pm

ееееееее не се карайте много са хубави снимките годината има само 12 месеца не забравяйте :D а снимките са много и всичките хубави

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » вт юни 19, 2012 9:35 pm

Пич, пак ли смучеш водка? Календара е вече в миналото...

Потребителски аватар
antoniob
Потребител
Регистриран: чет яну 29, 2009 8:57 am

Мнение от antoniob » ср юни 20, 2012 6:44 pm

хахахахахах много си забавен.и много *** :D

Уважаеми antoniob,

ако още не си разбрал, тук не са позволени персонални обиди. Ти си се съгласил с това, желаейки да станеш член на форума. Моля да приемеш това предупреждение за последно, жълт картон, или както искаш - при следващо такова, ще последва бан както по потребителско име, така и по IP. Благодаря за разбирането!

Красен Хаджиев
Преседател на УС на БГРК

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » ср юни 20, 2012 7:09 pm

Я се дръж възпитано малкия. Пийни си хапчетата и лягай....

Заключена