Календар за 2008г.

Снимки на вашите любимци
Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон дек 03, 2007 12:50 pm

Плажа или момченцето? Изображение
GOLDEN RETRIEVER AGILITY TEAM
Изображение

Valia & Kara
Потребител
Регистриран: съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » пон дек 03, 2007 12:53 pm

Момченцето, но приеми че плажът през февруари е копнеж лятото да дойде по-бързо. На миналогодишния календар, март също е с куче на плажа, но тогава никой нищо не каза :roll:

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон дек 03, 2007 1:01 pm

Ми щом ви харесва.... Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » пон дек 03, 2007 3:04 pm

И аз съм сигласна, че колкото и да е хубава снимката, не е най-подходящата за месец Февруари, но ако се приеме като копнеж за море и лято мооже да се приеме...(мое мнение)
Изображение

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон дек 03, 2007 3:57 pm

Kaкто и да е- от 3 снимки нито една не е подходяща (мое мнение!), но явно нямаме избор, трябва да изберем една!
1-ва снимка: 3 прекрасни кучета, които не се виждат много добре, заради изложбената им клетка-около тях какво- ТРЕВА, СЛЪНЦЕ и мъж по къси ръкави!
2-ра снимка: Кучета на изложба в Пловдив, ако не ме лъже паметта, които не могат да се различат добре (аз мойто го различих, че е по-тъмно и Маринка го дърпа да скача във водата). :shock:
3-та снимка: вече я коментирах!
Аз не мисля, че така трябва да коментираме месец февруари (със спомени за лятото имам впредвид), но както и да е!Изображение
Изображение

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » пон дек 03, 2007 4:19 pm

Мили хора, ако може да се въздържате от коментари по чуждите снимки. Броят на гласовете за снимка номер 3, ясно показват колко я харесват хората.
Моля, да не се коментира моята снимка, преценила съм че там й е мястото. Аз твоите снимки не съм ги коментирала, макар че там имаше ясни правила, които не бяха спазени.
Ако мнозинството реши, че снимките за месеца не са подходящи, ще се направи нова тема/нов конкурс/ново гласуване. Готова съм да чуя и други мнения.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » пон дек 03, 2007 5:12 pm

Факт е, че има доста некачествени или неподходящи снимки, както и много качествени такива. Не мисля, че след като са сложени, има смисъл да ги коментираме - гласуването ще покаже какво харесват "форумците".

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Контакти:

Мнение от mi6eto_i_ashley » пон дек 03, 2007 10:47 pm

Валя в предишното си мнение каза, че никой миналата година не е казал нищо, че снимката е за месец март е лятна, сега когато се казва, молиш да не се коментират... Изображение
Aз мисля, че се придържах към правилата и ако има моя неподходяща снимка нямаше да имам нищо напротив да се каже! Ако греша ме поправете!
Ако не се лъжа това бяха твоите правила:
Правилата важат за всички категории:
1) Авторски снимки, но моля да са с добро качество!
2) Придържайте се към категориите
3) Нека всеки от вас има предвид, че този календар има и за цел да рекламира БГРК, така че трябва да сте съгласни кучето ви да бъде лице на клуба
4) При проблеми със снимки, първо прочетете товa http://les.hit.bg/ и след това се свържете с мен
5) Моля снимките да не разтягат форума, съобразявайте се с изискванията.

За първото правило е ясно, че в конкурса не участват професионалисти, но съгласете се с мен, че има снимки с доста ужасно качество (за КОНКУРС!) и понеже не обичам да говоря на изуст имам няколко снимки в предвид, като тази например:
Изображение
Ясно е, че ще се подбират и евентуално такава снимка не ще бъде избрана, но все пак е допусната за участие...

За второто правило мисля, че е повече от ясно въпросната снимка с плажа през месец февруари:
Изображение

За петото правило тъй като беше малко общо, но и там имаше доста големи снимчици(1024x768):
Изображение

Aз не казвам за снимка номер 3, че не е хубава, тъй като моя глас също е за нея, а, че не е подходяща за месеца в който е сложена!
А "твоята снимка" изобщо не съм разбрала, че е твоя, както и незнам на кого са всички снимки, защото не гледам на кой са, а гледам самите снимки...
Аз твоите снимки не съм ги коментирала, макар че там имаше ясни правила, които не бяха спазени.

това не го разбрах...
Ако мнозинството реши, че снимките за месеца не са подходящи, ще се направи нова тема/нов конкурс/ново гласуване. Готова съм да чуя и други мнения.
ако може да се въздържате от коментари по чуждите снимки
извинявам се, аз явно съм от малцинството, защото си противоречиш в мненията в един и същ пост...

Тук не говоря за кучета, а за снимки!!! Моля да не се обиждате!
Изображение

Потребителски аватар
lgdani
Потребител
Регистриран: вт юни 12, 2007 3:54 pm

Мнение от lgdani » пон дек 03, 2007 11:04 pm

Хей, аз имам предложение! Наистина за месец февруари нямаме подходяща снимка - като се има впредвид месеца. Предлагам снимките от месец януари да се публикуват отново като снимки за февруари, защото месеците са сходни и за двата снега е характерен. Снимката която е спечелила януарската страница не я публикувайте и тази която спечели просто я сложете за февруари. В края на краищата всички кучета от този форум са толкова красиви, пък и са си "нашите". Ще се радвам, ако съм успяла да помогна Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » вт дек 04, 2007 12:39 pm

Или, ако се приеме предложението за снежна снимка, втората по рейтинг от януарската тема да се публикува във февруари.

Мисля си, че при така създалата се ситуация, не е лошо да се оформят две-три предложения "Какво да се прави през февруари", които също да се гласуват. Малко се усложнява работата, но ще е по-демократично, какъвто всъщност е духът на целия форум. Все още има достатъчно време да се направи.

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » вт дек 04, 2007 12:47 pm

Всичките тези коментари са ми ужасно неприятни. Но след като така се поставят нещата, нека да ги коментираме.
Първо, да имаше снимки с лошо качество, оставих ги, защото беше ясно че няма да бъдат избрани. Оставих ги, защото уважавам тези хора и ми харесва олимпийският принцип "не е важно да спечелиш, а да участващ". Както оставих и твоите снимки, които половината бяха снимани с телефон. Да, явно не всеки има възможност да снима с хубав фотоапарат, затова и не съм правила коментари.
Второ, темата на месец февруари е "С повече от 2 голдъна". Има на снимките повече от 2 голдъна, има! Тогава какво повече може да искаш?
Трето, да има снимки с по-голяма резолюция, така е. Но съм правила до 12 часът вечерта категориите, а ако трябваше да намалявам снимките то тогава сигурно до сутринта нямаше да съм свършила. Съжалявам и аз съм човек, и аз имам нужда от сън.
Много ми е странно как миналата година, нямахме такива проблеми. Дори нямаше правила, но се справихме и стана един много хубав календар. А тази година...да, може да има слабости, но толкова можех аз да направя! Догодина някой друг да го направи. Адски ми е обидна цялата тази полемика.

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » вт дек 04, 2007 1:00 pm

В крайна сметка всички оценяваме труда на Valia & Kara и знаем, че това е трудоемка, пък и неблагодарна работа. Едва ли някой е искал да я обиди с коментарите си.

Ако приемем, че темата е "повече от два голдъна", а не Февруари, тогава оставяме нещата както са, гласува се, и каквото излезе.

Момичета, не се ядосвайте - и тази година календарът ще е хубав!

Потребителски аватар
pepi71
Потребител
Регистриран: вт авг 21, 2007 9:56 am

Мнение от pepi71 » вт дек 04, 2007 1:09 pm

Валя, свършила си перфектна работа! Лично за мен е удоволствие да радглеждам снимките и да гласувам. Ако някои снимки не отговарят на изискванията, то вината е наша, на тези, които сме ги качили, а не твоя. Красен е напълно прав - "гласуването ще покаже какво харесват "форумците"". И в този смисъл, ако наистина няма подходяща снимка за месец февруари, нямаше да има и регистрирани гласове. Към момента, резултатите показват, че са пуснати общо 33 гласа, а не нула...

Потребителски аватар
lgdani
Потребител

Мнение от lgdani » вт дек 04, 2007 1:29 pm

Извинявам се за този празен пост - обърках се нещо
Последна промяна от lgdani на вт дек 04, 2007 1:46 pm, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
lgdani
Потребител

Мнение от lgdani » вт дек 04, 2007 1:31 pm

Или, ако се приеме предложението за снежна снимка, втората по рейтинг от януарската тема да се публикува във февруари.
Това също е решение, но просто си помислих, че може да се промени гласуването, защото гласувалите за победителя може да решат да гласуват за друго куче. Нека всички които четат темата да кажат каво предпочитат[/quote]
Изображение

Отговори