Моето момче-Рей!

Снимки на вашите любимци
Потребителски аватар
love_goldens
Потребител
Регистриран: ср ное 21, 2007 7:15 pm

Мнение от love_goldens » чет мар 13, 2008 10:14 pm

Много са сладки двамата с Чара! :wink:

Потребителски аватар
goldroks
Потребител
Регистриран: съб ное 03, 2007 5:44 pm

Мнение от goldroks » съб мар 15, 2008 11:12 pm

:lol: ааа. тиа снимки са направо върха :lol: малко оставаше да падна от смях
Изображение

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » вт мар 18, 2008 6:20 pm

Изображение
Е тЕ тва ако не са най-големите прасета на квартала!!!
Който ме срешнеше по улицата все ме съжаляваше Изображение , а на мен си ми е добре-хората просто не могат да разберат чарa на това да се изцапаш с приятели! Изображение Изображение
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
goldroks
Потребител
Регистриран: съб ное 03, 2007 5:44 pm

Мнение от goldroks » вт мар 18, 2008 8:58 pm

Това ми напомня веднъж, когато Рокса така се беше изцапала, че мама ми каза аз да и държа повода (не че по принцип не е в моите ръце), че да не я излага. Е тя се шегуваше но... :lol:
Изображение

Valia & Kara
Потребител
Регистриран: съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » вт мар 18, 2008 9:34 pm

Ние пък тук разбираме чара на това да се изцапаш с Чара и Рей :lol: Това че, хората не разбират тези малки неща, си е техен минус :D

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » вт мар 18, 2008 10:22 pm

Беше ни лееко домъчняло за вас, ето че се включихте достойно! :D Много хубаво си илюстрирала малките радости от живота

Потребителски аватар
Joana
Потребител

Мнение от Joana » вт мар 18, 2008 10:40 pm

Трябва да призная, че всеки път се учудвам, колко по-възпитана е Чара!Всеки път когато я викна идва,не се бие с други кучета,минава внимателно по калта, а Рей усети ли kал ЛЯГА!!!А той щом се е изцапал,аз веднага ставам като него-не знам от къде тоя късмет!!!
Иначе Чара се опитаха да ни я вземат по погре6ка: разхождаме се ние и някаква жена се появява и започва да вика нещо от сорта на "Рони,Рони!!!" и да ръкомаха към моето момиче!
Стана ясно, че жената търси старо-немската овчарка на съседите си, която избягала и се припознала в нашата Чара!Поговорихме си набързо за това от къде е моето момиче и като стана ясно , че е била бездомна кучицата въпросната жена ми обясни , че тя много е наясно с тази порода и много е чела и по нейна преценка Чара е абсолютна СТАРО-НЕМСКА ОВЧАРКА, която е била изхвърлена!!!

Няма лошо де,коя съм аз да споря-нека е старо-немска овчарка :lol:

Потребителски аватар
Хулиган
Потребител
Регистриран: пет юни 29, 2007 1:49 pm

Мнение от Хулиган » вт мар 18, 2008 11:47 pm

3-те прасенца :lol:
И нас ни съжаляват, като ни видят да прибираме в колата куче, на което не може да се познaе дори цвят, камо ли порода.
А за Чара ти казах още отдавна, че според това което се вижда от снмиkите, има много хубава осанка и много прилича на немска овчарка. Старонемската е доста по-дългокосместа, с малко по-остра муцунка и с леко паднало дупе, но все пак, не съм експерт ;)
Изображение
Каквото има за изяждане, трябва да се изяде!

Потребителски аватар
Joana
Потребител

Мнение от Joana » ср мар 19, 2008 7:22 am

Аз пък съвсем не разбирам от овчарки,били те старо-немски,източно-европейски или немски - нищичко Изображение !!! Иначе се сетих , че ми беше казал нещо такова, но ми се струваше странно , че някой може да си изхвърли кучето, но хора всякакви...По-склонна съм да вярвам, че е избягала!Няма голямо значение!
При нас има сняг,ама доста Изображение !!!Има ли варянт да ми замръзне кучето? Изображение

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » ср мар 19, 2008 9:25 am

Няма да замръзне, не е чак толкова студено. Нали си има кожухче и колибка. А изобщо ползва ли я? Питам, защото Бъди влиза в неговата само ако ние го пратим и при първа възможност се измъква навън.

Потребителски аватар
Joana
Потребител

Мнение от Joana » ср мар 19, 2008 3:00 pm

Еми какво да ти кажа-преди като се прибираха по-късно вечерта майка ми и баща ми я виждаха да излиза от колкбката, за да ги посреща,но в последно време аз си я будя сутрин с вратата на нашата къща, защото тя се е проснал на площадката пред нея!
Така че това с кучешката колиба не е много ясно...:roll:

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Регистриран: пет юли 13, 2007 9:43 am
Контакти:

Мнение от Buddy21 » пон мар 24, 2008 8:21 am

ЕЕЕЕ,няма по-голям кеф от това да се накаляш-козината ти се сплъстява и стяга,хубавичко едно,като гипс и после стопаните полудяват... :twisted: :lol: Много са готини и двамата!Голям тим сте! :)

Потребителски аватар
Joana
Потребител

Мнение от Joana » пон мар 24, 2008 5:26 pm

Ей значи край няма това лошо време,ако не духа ще вали,ако вали - ще вали мнооого! Оставете, че сме кални, ама сме и мокри! А баба като ни види какви сме прасета ни хваща от вратата и почва - Аууу сега ще ви дам парцала,вижте какви сте мърльовци,веднага в банята Изображение -следва още много бла бла докато ние се изнизваме по стълбите към банята! А когато сме изкъпани тя вече е изчистила всичко и е приготвила хавлията на Рейчо Бейчо ( да не вземе да настине момчето на баба) и е сложива суха и чиста постелка на Чарка за да си легне на хубаво! Ама то как да не ни обича жената - ние сме си нейните свинчета! Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Lucky*
Потребител
Регистриран: пет окт 12, 2007 2:43 pm
Контакти:

Мнение от Lucky* » пон мар 24, 2008 6:22 pm

Големи сте сладури и двамата.Как човек да не ви се радва като Ви види. :D
Изображение

Потребителски аватар
Joana
Потребител

Мнение от Joana » пон мар 24, 2008 7:08 pm

Хехе-таква сме си - особено докато сме на училище - то си е грхота Йоана да не падне поне веднъж Изображение ! Като герои от анимационен филм сме, ако трябва да съм честна Изображение Изображение Изображение

Отговори