Моето момче-Рей!

Снимки на вашите любимци
Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » пон юли 26, 2010 11:37 am

Най-после намирам време да споделя за нашите премеждия напоследък! Специално искам да благодаря на всички от приюта Богров за това, че се съгласиха да кастрират Дари, макар и да е домашно куче! В петък отидохме до там, всички бяха изключително мили, аз имах възможността да разходя някои от кучетата в приюта докато чаках и направо се влюбих в едно уникално светло кафяво пале с зеленикави очи и уши по-големи от тези на Дари - сериозно!
След час и половина докторката излезе и каза, че моята госпожица няма нито матка, нито яйчници, иначе казано - тя е вече кастрирана или е някаква изключително рядка аномлия... Зашиха я и си я прибрахме, миличката ми тя, толкова ми стана мъчно, че съм я подложила на това абсолютно излишно, поплаках си малко, все пак съм си лигла, а Дари понесе гериойски всичко, според мен даже вече и не помни какво се е случвало!
За мен си остава мистерия, защо не е била маркирана, след като явно е кастрирана, но явно няма да ми се изясни!
Ето го и геройчето:
Изображение
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител
Регистриран: съб сеп 29, 2007 8:16 pm

Мнение от Tino1904 » пон юли 26, 2010 12:27 pm

Е- аз уж не съм лигла, но и аз си поплаках, като си попогледах геройчето- да ви е жива и здрава и много да ви радва за вбъдеще.

Gryffindor
Потребител
Регистриран: вт май 26, 2009 3:59 pm

Мнение от Gryffindor » пон юли 26, 2010 1:48 pm

Йоана, ти си направила каквото трябва.

Пожелаваме бързо възстановяване на Дара.

А и времето е с вас, поне жегите няма да я морят няколко дни.

И другата седмица се надявам да сте на линия за една голяяяяма разходка :D

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » чет юли 29, 2010 4:04 pm

Gryffindor написа:Йоана, ти си направила каквото трябва.
Пожелаваме бързо възстановяване на Дара.
+1 !

Чудех се, възможно ли е в даден етап от живота си Дара да е имала грижовни стопани, които да са я кастрирали, и затова да не е маркирана с отрязано връхче на ухото?

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » пет юли 30, 2010 10:44 am

Благодаря за подкрепата!
И аз се замислих, за това че може би Дари все пак е била нечие куче... Чак ме хваща яд, за това че не може да ми каже :(
Но аз отново съм малко озадачена - ако някой е бил достатъчно грижовен, за да я кастрира, защо му е да я пуска на улицата... Може да е загубена...
Факт е че тя ходи много добре редом, няма никакъв проблем с возенето в кола, само й отваряш вратата и тя се качва без да й казван нищо, явно преди е возена, но това са само догадки...
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Отговори