Тера Космоландия или с какво да почистим след голдъна!

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
Потребителски аватар
Rusi & Bobi
Потребител
Регистриран:вт яну 06, 2009 9:55 am

Мнение от Rusi & Bobi » ср фев 25, 2009 10:28 pm

Опитахме фурминатора тази вечер. Останахме доста доволни. Съвсем леко докосваме, изтегляме и за 7-8 минути събрахме това:
Изображение

Такова количество козина досега не бях свалял с нормалния гребен, а най-близката до тази топка се получаваше след половин час ресане. Смятам веднъж седмично да използваме фурминатор, а през останалото време нормалния гребен.

Потребителски аватар
max_golden_retriever
Потребител
Регистриран:вт авг 10, 2010 6:21 am

Чистене на пода от нашите кучовци

Мнение от max_golden_retriever » нед авг 15, 2010 6:09 pm

Здравейте на всички, реших да напиша един ред отностно проблема с чистенето на космите, които оставят нашите домашни любимци.
А ето и нещото, което реши моят проблем и то за много малко пари, НО ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО, ГАРАНТИРАМ ГО НА 1000% - става за ламинат, плочки. :)
Изображение
Извинявам се за голямата снимка, но прочитайки как да кача снимка стигнах до тук, надявам се да съм помогнал на някой. При мен се реши проблема.

Потребителски аватар
max_golden_retriever
Потребител
Регистриран:вт авг 10, 2010 6:21 am

Към Carina_

Мнение от max_golden_retriever » нед авг 15, 2010 6:42 pm

Отностно нещо наречено диван, табуретка или каквото и да било подобно и аз имам мноооого голям проблем, но се старая да решавам проблема, като съм му дал да разбере, че не ми е приятно да се качва и той си стои на пода, въпреки че е още много малък. :)
Иначе и аз се интересувам от "тази решеща магия" и аз ще бъда благодарен за малко повече инфо.
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран:ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » нед авг 15, 2010 7:18 pm

Фурминаторът е най-добрият начин от голдън да направиш лабрадор.

Отговори