Кой къде се разхожда

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Кой къде се разхожда

Мнение от Melina » ср апр 08, 2009 12:54 pm

Здравейте!
Предварително се извинявам, ако темата ви се стори ненужна - изтрийте я, ако е така.
Та...пускам това запитване, защото просто около нас няма нито едно куче, с което Арти може да си изхаби енергията - срещаме я пинчери, я йоркита, я пудели...
Според мен би било хубаво, ако всеки, който разхожда кучето си в района на Люлин и Западен парк, сподели тук по кое време и къде точно го прави.
Така можем да срещнем кучовците и да се наиграят хубаво, а не да обикаляме поляните в търсене на НЯКАКВО другарче, както правим ние.
Освен това е много по-лесно, когато знаем, че стопанинът няма нищо против малчовците да си поиграят, защото току що имах следната случка:
Виждаме ние с Арти едно голдънче през прозореца и излизаме, за да се запознаем и да си поиграем. Голдънът, вързан за едно дърво, почва да се радва и да подскача, готов за игра. Стопанката ме поглежда накриво и заявява "Не идвайте при нас. Ние се решим!".
Аз лично би прекъснала ресането, ако в тоя момент Арти може да си поиграе с някое друго куче и да бъде доволна, ама знам ли...разни хора, разни идеали...
Та така с моята идея...

Ние излизаме всеки ден на дълга разходка около 3 следобед в района на Люлин 10 - между Домко и Макдоналдс, а понякога и в Западен парк.

Вие сте на ход :D
Последна промяна от Melina на ср апр 08, 2009 1:12 pm, променено общо 1 път.

Valia & Kara
Потребител
Регистриран: съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » ср апр 08, 2009 1:08 pm

Допълнение към идеята:
Да преименуваме темата в 'Срещи' или 'Кой къде се разхожда', да я преместя в темата 'Обучение и отглеждане' и свободно да се уговаряте :)

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » ср апр 08, 2009 1:11 pm

Супер!
Действай, Валя! :D

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » ср апр 08, 2009 1:21 pm

Хубава е темата! Мелина, знам че вие имате вила в Горна баня, обаждайте се като се качвате при нас! Предполагам се разхождате в боровата гора или горе на поляната, ще е хубаво да се засечем някой път, ако се разберем!
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » ср апр 08, 2009 1:32 pm

Готово, имахме нужда от такава тема :) Не се ограничавайте само до София и нека хората от другите градове се включат. Вие сте на ход!

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Мнение от marina kojuharova » ср апр 08, 2009 1:45 pm

Ние с Бел се разхождаме на Редута.Там са:Фрея,сина и Лари,баща му Аро,Макс,Марти,Ник,Ларси,Роко,Барт(колкото Бел),Лара-сестрата на Бел,Кони,Голди,Taйра.Да не забравя и Рива-също колкото Бел и Тара.Понякога ходим и в борисовата градина,но по-рядко.НО и другите кучета не са по-лоши-овчарки,лабрадори,сетери ,кокери бийгъли,дакели,хъскита....Няма да сме породни расисти,я.... :wink:Срещнахме и едно ново женско голдънче на 11 месеца-Джиджи!
Последна промяна от marina kojuharova на пон апр 20, 2009 7:22 pm, променено общо 4 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » ср апр 08, 2009 3:06 pm

Ех, тоз Редут! Как им завиждам!

Ние напоследък ходим в Западния парк.

В събота и неделя - почти задължително, но по различно време. Предпочитаме сутрин, когато още няма много хора.

От няколко дни, откакто се постопли времето, започнахме да ходим и през седмицата сутрин преди работа и училище от около 7 и нещо до 8,00.

Далеч ни е за ходене пеш и затова качваме кучето в колата, паркираме на входа откъм булевард Сливница, до бензиностанцията и тръгваме навътре.

И ние рядко срещаме голдъни, макар че съм чувала за доста, които се разхождат там. Последно срещнахме един Рей, който ме изуми с подскоците си. Скача от място с четирите лапи във въздуха, целува те по бузата и ичезва. Много е пъргав!

Ще се радваме ако имаме компания, но за съжаление, Мелина - в 3 следобяд не можем, защото аз съм на работа, а Хриси още не кара кола.
Ивета

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител
Регистриран: съб сеп 29, 2007 8:16 pm

Мнение от Tino1904 » ср апр 08, 2009 3:15 pm

Ние сме в Западния парк всяка събота и неделя от към 3 следобяд , често се качваме на Витоша , всеки ден сутрин и вечер сме в " Св. Никола " на " Опълченска " , в района има около 7-8 голдъна , засичахме там и Хулигана , инъче ходим и в Ловния парк , и в Борисовата градина , но инцедентно.

emiliikata
Потребител
Регистриран: ср яну 25, 2006 11:10 am

Мнение от emiliikata » ср апр 08, 2009 3:38 pm

Tino1904 написа:сме в " Св. Никола " на " Опълченска "
Това къде е точно :oops:

emiliikata
Потребител
Регистриран: ср яну 25, 2006 11:10 am

Мнение от emiliikata » ср апр 08, 2009 3:59 pm

Ужас, срам...сетих се къде е. А кога сутрин и вечер сте там, че ние сме през две преки?

Потребителски аватар
danger4e
Потребител
Регистриран: чет сеп 25, 2008 4:04 pm

Мнение от danger4e » ср апр 08, 2009 4:24 pm

Ние сме в Красно село (до пазара) след 18,30 часа, Южен парк в почивните дни :lol: .Има поне пет голдъна които виждам всеки ден ,но с никой не можем да се засечем :(
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител

Мнение от Melina » ср апр 08, 2009 5:39 pm

Ивета,
Арти ходи с баща си (сиреч...тати!) в Западен парк сутрин към 7, 7 и нещо в делничните дни :D

Потребителски аватар
hrissito&buddy
Потребител
Регистриран: пон сеп 03, 2007 7:56 pm
Контакти:

Мнение от hrissito&buddy » ср апр 08, 2009 7:40 pm

Супер! Още утре ще се оглеждаме!
Бъди по принцип се държи мило с дамите, а Арти е такава красавица, със сигурност ще я хареса!

Потребителски аватар
Tino1904
Потребител
Регистриран: съб сеп 29, 2007 8:16 pm

Мнение от Tino1904 » ср апр 08, 2009 8:42 pm

Сутрин в " Св. Никола " сме от 7.20 до към 8 , а вечер от 8 и до 10 , че и по-късно , така че ако решите - елате да се видим :D

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » ср апр 08, 2009 8:44 pm

Ооо, май ще има срещи! Да не си забравите фотоапаратите :wink:

Отговори