Водоеми около София

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
Потребителски аватар
Василена
Потребител
Регистриран: чет фев 23, 2006 5:14 pm

Мнение от Василена » вт юни 27, 2006 9:42 am

:) Takа и като пуснах видеото от малките на Неси и Топси и Бела веднага се лепна

freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

Мнение от freya » вт юни 27, 2006 11:48 am

Милата Голди!
Радвам се че се оправя и много ме е яд, че сте завършили веселата екскурзия по лечебници и шиене на лапички. Браво на кучето плувец! И аз се убедих, че са си родени за това. Ние не се порязахме на Искъра, но нали аз пък затънах с колата та ни се брои за мероприятие. :(
Нейният мъжки съименник (естествено Голди) на Иван и Ева от София беше пострадал точно по същия начин и то пак на язовир. И пак същите премеждия и пр. :shock:
Срам ме е за братята българи (оногундури), които си трошат идиотските бутилки на местата, където почиват, без да мислят, че утре и децата им могат да излязат окървавени от водата. България е иначе хубава страна, но е населена с българи, както пишеше в един западен ежеседмичник..... :(
Фрея-Белята
Всички гризат, някои гризат повече!

Потребителски аватар
Василена
Потребител
Регистриран: чет фев 23, 2006 5:14 pm

Мнение от Василена » вт юни 27, 2006 2:53 pm

:) :( Има такова нещо. И Бела се сряза, но й мина.

Потребителски аватар
Gigity
Потребител
Регистриран: чет яну 14, 2010 7:00 pm

Мнение от Gigity » вт яну 19, 2010 10:42 am

Здравейте аз съм от Кокалянско ханче (район Панчарево) и е много хубаво в горно кокаляне (несъм от там и незнам нали много точно ще обясна)
има един път само нагоре и води до безкрайни поляни много е чисноо а и препоръчвам да се качите (ако се решите да ходите :D) Пешачката :D много е отпускащо
Изображение

Изображение
А и също не е зле при водата
Изображение
Нещо ненамирам много “нови“ снимки ноо пак става
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
flimsy
Потребител
Регистриран: ср сеп 21, 2011 10:29 pm

Мнение от flimsy » пет авг 03, 2012 6:11 pm

Здравейте! Знам, че темата е стара, но ми трябва по-актуална информация.
Киара не е плувала досега и ми се ще да я заведа да плува.
На яз. Искър ходих преди около 3 години и имаше адски много хора, което в нашия случай не е желателно, защото могат и да ни направят проблем за кучето ако сме наистина нагъсто. В момента не знам какво е положението.
Та, да преминем към въпроса: Някой ходил ли е скоро да отмори, а кучето му да поплува около София и къде точно?
Изображение
Изображение

Отговори