Въпрос за една разходка :)

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
Aivar
Потребител
Регистриран:чет май 03, 2012 5:09 am
Въпрос за една разходка :)

Мнение от Aivar » пет юли 13, 2012 7:35 pm

Здравейте!
Утре съм поканен на риболов,но единственото което ме възпрепятства е моето кученце(понеже приятелката ми е на работа) :) Въпроса ми е следния: Дали ще е проблем ако го взема с мен? Риболова започва от 5 сутринта и ще стоим до 12-1 следобед. Има хубави места със сянка,както и палатка със мен. Дали ще му попречи възрастта на която е в момента за да издържи? Дали ще се чувства добре? Също така имам възможност да го пусна да плува.....дали на тази възраст(3 месеца и 24 дена) е добре да се пробваме с плуването ?
Изображение

Потребителски аватар
Valski
Потребител
Регистриран:пет авг 19, 2011 9:57 pm

Мнение от Valski » пет юли 13, 2012 10:27 pm

Амиии ний сме на 1 год. и 3 мес. почти ... с плуването нямаме проблем 8) Вече 3-4 пъти съм го вкарвал във водата и с мене плува доста навътре между другото :wink:

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран:вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » пет юли 13, 2012 11:17 pm

от опит с риболова с куче - риба няма да хванеш а ще гледаш кучето :) не е проблем че ще влезе във водата , щом има сянка ще се крие ( и все пак по-добре някъде под климатик , особено следващите 2 3дни ако се вярва на синоптиците :) ) помислете хубаво , но пак казвам че риболова с куче е много труден :)
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Aivar
Потребител
Регистриран:чет май 03, 2012 5:09 am

Мнение от Aivar » съб юли 14, 2012 12:04 am

gvpekov написа:от опит с риболова с куче - риба няма да хванеш а ще гледаш кучето :) не е проблем че ще влезе във водата , щом има сянка ще се крие ( и все пак по-добре някъде под климатик , особено следващите 2 3дни ако се вярва на синоптиците :) ) помислете хубаво , но пак казвам че риболова с куче е много труден :)
Рибата е за риболовците ... аз искам да направя кефа на кучо :) Взимам го ... решено е .... сигурен съм ,че ако му е жега ще влезне във водата .... :) Мястото е много хубаво .... прясна вода има от помпа .... няма да го оставя да се чувства зле :) Подкрепете ме! :) щя кача и снимки :) ....
Изображение

Atess
Потребител
Регистриран:вт апр 17, 2012 4:40 pm

Мнение от Atess » съб юли 14, 2012 1:01 am

Успех, ще чакаме снимките. Весело и пълно с емоций преживяване.

За плуването малката ни лигла не пожела да влезе в Панчарево на рекичката където е по дълбочко, и 2-та с Крис влязохме до колене с маратонките само и само да я накараме ама не, влиза за малко, но явно и беше по весело в калта :D:D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Jolly Rodger
Потребител
Регистриран:вт яну 25, 2011 9:28 pm

Мнение от Jolly Rodger » съб юли 14, 2012 9:05 am

От водата в язовира може да се раздриска малко - да не се разтревожиш :wink:
Времето не лекува. Хъки, липсваш ми всеки ден

Atess
Потребител
Регистриран:вт апр 17, 2012 4:40 pm

Мнение от Atess » съб юли 14, 2012 10:38 am

Нищо и нямаше, ние в големя язовир не ходихме.

Исктено искам да благодаря на gvpekov за няколко съвета които ми даде относно разходки. За сега всичко върви много добре на вън :)
Изображение
Изображение

Отговори