Кастрация..

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
Fortkn0x
Потребител
Регистриран: съб ное 10, 2012 4:47 pm

Кастрация..

Мнение от Fortkn0x » ср яну 02, 2013 2:26 am

Добър вечер на всички, които са на линия в 2 и половина през ноща :D Първо, искам да ви честитя новата 2013 година и нека тя ви донесе всичко, което отминалите години не са успели :)
И така, от скоро обмислям дали да кастрирам Ричи, но ще поискам малко повече информация, като например кога може да стане това? Колко голямо трябва да е кучето?(Той вече е на 6 месеца) И ще има ли после някакво нежелано поведение, ще трябва ли да го мажа с някакви мехлеми да му зарасне по-бързо, а и също така се интересувам от цената...Скъпа ли е тази операция? Ще продължи ли да се развива нормално, тъй като ми се струва логично един мъж да не се развива нормално без мъжествеността си :D
Ще съм ви много благодарен ако има хора, които са с мъжки кастрирани кучета, да споделят и да ме информират малко. Благодаря!
Изображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » ср яну 02, 2013 6:08 am

Честита Нова Година! :)
http://bulgoldens.com/forum/viewtopic.p ... 13&start=0

Fortkn0x
Потребител
Регистриран: съб ное 10, 2012 4:47 pm

Мнение от Fortkn0x » ср яну 02, 2013 11:17 am

Да, това го прочетох, но то е за женско куче, мен ме интересува дали ще има някакви последици като за мъжко...И цената също ме интересува. :)
Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » ср яну 02, 2013 5:16 pm

Fortkn0x написа:Да, това го прочетох, но то е за женско куче, мен ме интересува дали ще има някакви последици като за мъжко...И цената също ме интересува. :)
Отговорила съм на част от въпросите на ЛС

Отговори