Гребен

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
rumen6
Потребител
Регистриран: пон яну 04, 2016 11:43 am

Гребен

Мнение от rumen6 » нед фев 07, 2016 10:55 pm

Здравейте, искам да попитам след като търсих из форума но не попаднах на актуална информация, каква четка за Голдън да си купя така, че да сваля хубаво излишната козина и лесно да се почиства?

rumen6
Потребител

Мнение от rumen6 » ср фев 10, 2016 8:48 pm

Невероятен и полезен форум !!! 44 Прегледа на темата с елементарен въпрос и за три дена никой нищо :)))

Благодаря за съвета ;)

Потребителски аватар
svetlana_ahladova
Потребител
Регистриран: вт юни 17, 2008 6:18 am
Контакти:

Мнение от svetlana_ahladova » чет фев 11, 2016 8:03 am

Не Ви отговаряме, защото темата е обсъждана вече и то само няколко реда по-надолу от новата тема, която сте направили. Надявахме се, че ще си направите труда сам да потърсите информация преди да питате. Ето Ви темата: http://bulgoldens.com/forum/viewtopic.php?t=106

rumen6
Потребител

Мнение от rumen6 » чет фев 11, 2016 8:55 am

След като съм пуснал тема с конкретен въпрос значи че не съм намерил отговора в темата по-долу, повярвайте направих си труда :) Потдържам 2 форума и 4 сайта и съм грамотен в това отношение.

Благодаря все пак , явно ще разпитвам по поляните ....

Поздрави

Потребителски аватар
svetlana_ahladova
Потребител
Регистриран: вт юни 17, 2008 6:18 am
Контакти:

Мнение от svetlana_ahladova » чет фев 11, 2016 11:42 am

Точно защото сте администратор, би трябвало да знаете, че е по-добре да се зададе въпрос към вече съществуваща тема, вместо да се отваря нова подобна. Все си мисля, че тема "Гребен" може да се включи в тема "Четки за ресане".

rumen6
Потребител

Мнение от rumen6 » чет фев 11, 2016 5:04 pm

А аз все си мисля, че това не е начина да се посреща новорегистриран потребител . Никой не се е родил научен и трябва известен период от време човек да се ориентира във нов форум и вместо легендите, които се изписаха до тук, колко неправилно съм постъпил , можеше просто на едно лично да ми се покаже вярната тема и това което съм постнал да се забърше ;)

Много директори се навъдиха последно време и специалисти по всичко :))))

Благодаря за помощта , трия форума от браузъра ...!

Отговори