Опашката на кучето мирише

Всичко свързано с обучението и отглеждането на Голдъна
emiliikata
Потребител
Регистриран: ср яну 25, 2006 11:10 am

Опашката на кучето мирише

Мнение от emiliikata » чет яну 18, 2007 5:58 pm

Мислех и за това да питам, покрай проблема с поведението в къщи, ама реших да го пусна в отделна тема.
Напоследък, се случва като си играем със Златун и се завирам в него или когато го реша, да усещам от космите по опашката му една доста неприятна миризма!!! Най-близкото определение, е миризма на развалена риба :? Просто нямам идея на какво се дължи. Мия го след всяко излизане, не се въргаля в някакви боклуци или мърши, достатъчно често го реша, проблем с аналните жлези няма.........и какво ли още не. Понякога миризмата я няма, а понякога е направо ужасна и е едниствено от опашката.

Marini
Потребител
Регистриран: ср авг 16, 2006 1:44 pm

Мнение от Marini » пет яну 19, 2007 2:46 pm

О, господи!!!! :shock: :shock: :roll: :shock:

emiliikata
Потребител

Мнение от emiliikata » пет яну 19, 2007 2:59 pm

хахахахахха.............не помага

Таня
Потребител
Регистриран: ср ное 09, 2005 11:31 am

Мнение от Таня » пет яну 19, 2007 10:10 pm

Еми, с какво се храни Злати? Преди време Рея беше попаднала на истинско съкровище в парка - цял чувал с риба и немога да ти опиша какво количество беше изяла докато я намеря къде се е скрила. Тогава цялото и тяло миришеше на риба повече от седмица. Другият вариант е недобре почистена анална жлеза.

freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

Мнение от freya » съб яну 20, 2007 5:22 pm

Таня, твоята Рея е куче с нюх!
Как пък ги намирате тези вкуснотии?
Ние само Shit кльопаме!
Ти що се не излъжеш да дойдеш в неделята, ако си вече по-добре! Ако трябва стол ще ти донесем - само кажи! :D
А това куче с опашката Златунчо, да не си я е изцапало, някак си по-тарикатски, като ароматизатор за тоалетна да му действа?
Не бях чувал такъв случай! Жлезата проверихте ли?
Ф-Б
Всички гризат, някои гризат повече!

Таня
Потребител

Мнение от Таня » съб яну 20, 2007 8:41 pm

Ами, Данчо, явно не сте се наситили на Shit - a.Рея според мен е презадоволена с този вид, а виж рибката е нещо друго. Е, цаца беше, ама риба. За неделя , ако можеше Рея да ми обещае, че няма да хукне из гората с удоволствие бих дошла, защото ни е домъчняло за вас.Ще поговоря с нея и ще видим.

freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

Мнение от freya » пон яну 22, 2007 9:06 am

Таня, явно разговорът е минал неуспешно, щото ПАК не дойде, но на първата кръчма те вземаме насила, ако не дойдеш с добро!
Вземи пример от Маруся! Жената хем на Витоша успя да иде, хем и на училището се появи.
Та какво за мириса на опашката на Златунчо- Мина ли аромата!?
Ф-Б
Всички гризат, някои гризат повече!

Таня
Потребител

Мнение от Таня » пон яну 22, 2007 10:40 am

Така беше.Говорих, а тя (Рея) каза - НЕ, ще си мързелувам и ще си гриза клечки. Обеща ми за следващата неделя, че искала да се види специално с Лари. За кръчмата вече е друго - там аз решавам и ще съ м на линия.

emiliikata
Потребител

Мнение от emiliikata » пон яну 22, 2007 11:21 am

Ехеееее..........училище..............кръчми, как да не ви завиди човек :lol:
Ми опашката на Златунчо, който в оригинал е Златко, щото е побългарен Голди, в момента не мирише..........ама знае ли се до кога.
Аз съм сигурна, че не се е овъргалял някъде, щото откакто е опериран, го разходжаме на каишка, че да не тича. Все си мисля, че е някакъв проблем на организма, който има такъв ефект......., пък и яде само и единствено качествена суха храна. При следващо включване откъм задната му част, ще взема на един лекар да го закарам, че да се изкажат и някое медицинско лице

Отговори