Не си купувайте кученце от тази жена!

Важни теми и въпроси свързани с клуба
Потребителски аватар
sneja
Потребител
Регистриран: съб апр 14, 2007 6:44 pm

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 9:46 pm

И още един Въпрос : Какво пропагандирате всъщнос?? :shock:[/quote]

Добър въпрос...и по - скоро добра забелжка :) Нищо не пропагандираме...всеки да прецени какво да прави !? Аз само казах какво съм видяла!
Според теб, колко пари струва гледането на едно куче от големите породи...
Защото аз си купих голдън, когато бях студентка и нямах възможност да отделя 1000 лв за куче, но го гледах само с Роял Канин. В момента имам възможност да отделя доста повече и пак си гледам кучето с Роял Канин....Така,че всеки според джоба си..
Това е големия проблем...че оплювам така ли :) Значи не е проблема във фермите и другите неща, а проблема е , че оплювам :)
А това на какво мнение са моите приятели въобще не ме касае :)
А за комплексите :) Нито аз нито ти ще успеем да си ги избием тук :) Нали :)

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » пет мар 05, 2010 9:54 pm

Проблем е да, във всеки друг форум може да не е пробле, но това тук е КЛУБЕН ФОРУМ и тези неща са проблем!
Смежи не си регистрирана от вчера тук, би трябвало вече да си ги разбрала тези неща!

ЕДИТ
Не знам за теб, но аз комплекси нямам :D

Потребителски аватар
sneja
Потребител

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 10:00 pm

eli i maxi написа:Проблем е да, във всеки друг форум може да не е пробле, но това тук е КЛУБЕН ФОРУМ и тези неща са проблем!
Смежи не си регистрирана от вчера тук, би трябвало вече да си ги разбрала тези неща!
Разбрах ги, но не искам да повярвам....Не искам да повярвам, че хората които имаме голдъни сме готови да търгуваме, че в тези форуми хората търсят мнения а ния им даваме решения. Не искам да повярвам, че не давате право някои да каже, че е възможно и другите кучета да са здрави, да изглеждат добре и т.н. Tи ме нападаш, защото казвам с две думи: Да Ок, прави сте има " ферми ", обаче факт е, че моето куче и много други са от тези ферми и са здрави. Не ми даваш право да кажа на хората, които имат две деца и работят за по 500 лв, че могат и те да купят на децата си хубав и здрав голдън. Това не искам да го разбера....

П.С. :) Всички имаме комплекси :) Но моите не са на тема Голдъни :)
Последна промяна от sneja на пет мар 05, 2010 10:04 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пет мар 05, 2010 10:04 pm

Не аз те нападам и не аз казах/написах, че си лъжкиня, нали?

Хубаво работят за по 500 лв., а утре като трябва на кучето да се направи операция за 1500 лв. защото има дисплазия в най-тежка форма, какво ще си пишем по форумите?

Имаше тема в която бях писала колко ми струваше моето "здраво" куче през първият месец от съвместния живот. Следващите две години няма да ги коментирам>

Разхода за закупуване на куче е най-малкият по неговия последващ живот.
Последна промяна от eli i maxi на пет мар 05, 2010 10:07 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sneja
Потребител

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 10:05 pm

eli i maxi написа:Не аз те нападам и не аз казах/написах, че си лъжкиня, нали?
Да правилно, защото това което говоря мога да го докажа. Ти ме нарече комплексарка :) Не сме ли квит ;)

П. С. Нали говорихме за голдъни.. :)

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пет мар 05, 2010 10:09 pm

Както казах избивай си комплексите другаде!

Без да знаеш каква съм, къде съм ходила и т.н. и без тези неща попринцип да ти влизат в работата Ти ме наричаш лъжкиня. За мен това са думи на комплексар!
И не не сме квит, ако продължиш, гарантирам ти ще има негативни последствия!

Потребителски аватар
sneja
Потребител

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 10:11 pm

eli i maxi написа:Както казах избивай си комплексите другаде!

Без да знаеш каква съм, къде съм ходила и т.н. и без тези неща попринцип да ти влизат в работата Ти ме наричаш лъжкиня. За мен това са думи на комплексар!
В смисъл... Това звучи като заплаха :)
Нека хората да преценят, кой какъв е.. Щом мислиш , че имам комплекси...твоя воля. Имаш право на мнение :) Каквото и да е то :)

Потребителски аватар
Gigity
Потребител
Регистриран: чет яну 14, 2010 7:00 pm

Мнение от Gigity » пет мар 05, 2010 10:11 pm

Моля ви престанете !
и без това темата е малко тъжна ;(
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пет мар 05, 2010 10:13 pm

sneja написа:
eli i maxi написа:Както казах избивай си комплексите другаде!

В смисъл... Това звучи като заплаха :)
Нека хората да преценят, кой какъв е.. Щом мислиш , че имам комплекси...твоя воля. Имаш право на мнение :) Каквото и да е то :)
Ти изричаш клевета - че аз съм лъжкиня, следователно аз мога да си потърся правата, това не е заплаха, а са правата, дадени ми от закона!

armani9208
Потребител
Регистриран: нед яну 04, 2009 10:32 pm

Мнение от armani9208 » пет мар 05, 2010 10:15 pm

Аз също имам Голдън (не съм пълнолетна и живея с родителите си) и знам,че за отглежданито на голямо куче изисква много повече разходи и когато беше болен сме отдели над 500лв за лечение...

Според мен е по разумно да отделя 1000лв за здраво куче от реномиран Развъдник отколкото 1000лв за лечение..
И ако трябва ще си събирам пари само и само да имам здраво куче,а не някое измършавяло и болно куче!!

А защо трябва въобще да се оплюва някой или нещо???

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Мнение от marina kojuharova » пет мар 05, 2010 10:17 pm

Ели,Снежа,моля ви,не се карайте!Не превръщайте прекрасните същества,които всички обичаме в обект на кавга.Всеки си има мнение и има това право.Недейте да се ядосвате,знам,че и двете обичате кучетата(своите и всички кучета)затова не си струва за такива разлики в мнението да се нападате!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sneja
Потребител

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 10:19 pm

armani9208 написа:Аз също имам Голдън (не съм пълнолетна и живея с родителите си) и знам,че за отглежданито на голямо куче изисква много повече разходи и когато беше болен сме отдели над 500лв за лечение...

Според мен е по разумно да отделя 1000лв за здраво куче от реномиран Развъдник отколкото 1000лв за лечение..
И ако трябва ще си събирам пари само и само да имам здраво куче,а не някое измършавяло и болно куче!!

А защо трябва въобще да се оплюва някой или нещо???
Съгласна съм !!!

П.С. Ели говорихме за голдъни....не за нас
" Невинаги обаче употребата на обидни изрази и думи е забранена от закона. В редица случаи Европейският съд по правата на човека е приел, че използването на думи и изрази като "идиот"(класически примери за обидни изрази) е допустимо. Съдът приема това, понеже в много случаи с използването на подобни думи се изразява определено мнение и становище по отношение на конкретно лице или събитие. "
А аз не съм казала лъжкиня :) А, че лъжеш !

armani9208
Потребител
Регистриран: нед яну 04, 2009 10:32 pm

Мнение от armani9208 » пет мар 05, 2010 10:20 pm

Марина,съгласна съм с теб :wink:

Но според моето скромно мниние sneja не е права с изказванията си до тук!! :wink:
Последна промяна от armani9208 на пет мар 05, 2010 10:21 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител

Мнение от eli i maxi » пет мар 05, 2010 10:21 pm

Марина, Смежана ме нарече лъжкиня, защото казах, че съм ходила в Габрово и знам за какво става въпрос, без да знае така ли е или не е така, от устата на човек като нея за мен това е клевета и обида.
Никога и по никакъв повод аз не съм засягала, обиждала, гледала негативно и т.н. на куче и в частност породата с думите си!

Не мисля, че на някого би му било пртиятно да го клеветят и обиждат по този начин напълно непознати хора!

Потребителски аватар
sneja
Потребител

Мнение от sneja » пет мар 05, 2010 10:25 pm

eli i maxi написа:Марина, Смежана ме нарече лъжкиня, защото казах, че съм ходила в Габрово и знам за какво става въпрос, без да знае така ли е или не е така, от устата на човек като нея за мен това е клевета и обида.
Никога и по никакъв повод аз не съм засягала, обиждала, гледала негативно и т.н. на куче и в частност породата с думите си!

Не мисля, че на някого би му било пртиятно да го клеветят и обиждат по този начин напълно непознати хора!
Спряхме да говорим за голдъни...забелязахте ли....
Лека вечер :)

Отговори