Подарява се мъжки голдън на 2 години!

Изгубени/Намерени кучета
Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:39 pm

Подарява се мъжки голдън на 2 години!

Мнение от marina kojuharova » пет юни 26, 2009 9:31 pm

:( :( :( Съседите на едни познати в парка подаряват своя голдън.Причината е,че жената чака бебе.Хората искат да са сигурни,че го дават на някой,който ще го гледа.Утре ще публикувам телефон,ще се опитам да кача и снимка! И повече информация да дам.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » пет юни 26, 2009 9:34 pm

:shock: Какво става тука, бе?!
Що народ си изпоподари кучетата!
Лудост, безумие, необразованост и безотговорност!!!!

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » пет юни 26, 2009 9:36 pm

Melina написа::shock: Какво става тука, бе?!
Що народ си изпоподари кучетата!
Лудост, безумие, необразованост и безотговорност!!!!
:roll: :roll: :roll: :roll: Mного тъпо ми стана.....Голдъните са толкова добри към децата....Защо така бе хора?Но да не съдя така де..
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
люлюш
Потребител
Регистриран: съб апр 04, 2009 5:05 pm
Контакти:

Мнение от люлюш » пет юни 26, 2009 9:58 pm

Милия куч ... това никога не съм го разбирала - да си дадеш кучето,защото се чака дете :( ... винаги съм си мислила,че е хубаво едно дете да живее с куче,защотото ще се научи да поема отговорност и не само!

Ще стискам палци момчето да си намери съвестни стопани!
Няма злобни кучета,има глупави хора

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » съб юни 27, 2009 8:35 am

Друго си е да го дадеш,защото прави бели! :wink:

Дано момчето си намери бързо ново семейство!

Потребителски аватар
Veselin
Потребител
Регистриран: чет юни 18, 2009 10:34 am

Мнение от Veselin » нед юни 28, 2009 9:25 am

И аз не мога да разбера как може да си го гледат и после да не го щат. Честно казано ми се иска един голдън, но не съм сигурен дали няма да си имам проблем с нашите. Иначе и за него бих се грижил, докато е жив. Ама да не стане днес да го подаряват, а утре хората да си го поискат. Най-добре е да продължат да си го гледат, не ми се вярва голдънът да им създава проблеми, напротив. Пък и животинката вече е свикнала с едно семейство, не е честно спрямо кучо. :(

Потребителски аватар
Veneta_Atanasova
Потребител
Регистриран: съб яну 10, 2009 8:07 pm

Мнение от Veneta_Atanasova » нед юни 28, 2009 8:06 pm

И аз се причислявам към групата на неразбиращите създалата се ситуация... Може би, защото винаги ми е било мечта да израсна с голдън, а оттам-и моето дете един ден да бъде заобиколено с животни.

Вероятно си има сериозна причина, подтикваща към подобно решение, но тези стопани не мислят ли каква психологическа и емоционална вреда оказват върху своето куче...
Голдъните са толкова социални и привързващи се животни, а да не говорим за афинитета и вниманието, с което се отнасят към децата.

Прост пример: преди седмица имахме гости с малко бебче-на около пет месеца. Майката му обличаше дрешките, докато то беше оставено на дивана. Ричи е свикнал да лежи точно на това място и реши да се оттегли... Премина буквално точно над бебето, без изобщо да го докосне... А през нас, докато сме на дивана, си минава, все едно ни няма, и ни настъпва къде ли не... :D :D :lol:

Дано си намери "точните" хора тази златна душица... :(

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » нед юни 28, 2009 8:16 pm

Утре ще публикувам телефон и може би и снимки на момчето.Засега нямах възможност,тъй като не се бяхме виждали с момичето,на което е сестричката ни Лара.А хората са техни съседи!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » пон юни 29, 2009 11:06 am

Аз бих призовал стопаните на голдъна сериозно да помислят преди да се решат на тази стъпка, за да не съжаляват после. Познавам много семейства с бебе и куче и не съм чувал да имат някакви сериозни проблеми. В крайна сметка хората си решават, но още преди да си вземат кучето е трябвало да предвидят и факта, че могат да си имат и бебе. Когато човек взема да гледа куче, е все едно, че осиновява дете. Нали никой не би захвърлил детето, което е осиновил само защото ще си чака свое? (знам че сравнението не е много подходящо, ама). Горкият кучо! Той най-много ще страда от всичко това. :(

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » пон юни 29, 2009 7:11 pm

Сестричката Лара не дойде днес в парка.Следоватевателно нямам телефон и инфо... :roll: Казаха ми да публикувам,пък не дават координати..
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » пон юни 29, 2009 8:22 pm

Кучето е най-добрия приятел на детето: http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1650377122
Нека стопаните му все пак размислят.

Потребителски аватар
eli i maxi
Потребител
Регистриран: нед фев 17, 2008 8:12 am

Мнение от eli i maxi » пон юни 29, 2009 8:30 pm

Veselin написа:Кучето е най-добрия приятел на детето: http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1650377122
Нека стопаните му все пак размислят.

Има ситуации,в които това е единствения изход!
Не сме ние тези,които трябва да съдим тези хора!Решили са го и толкова!

Потребителски аватар
marina kojuharova
Потребител

Мнение от marina kojuharova » пон юни 29, 2009 8:30 pm

Нищо не мога да направя!!!Не ги познавам хората!Просто помагам да му намерим добър дом.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Veselin
Потребител

Мнение от Veselin » пон юни 29, 2009 9:24 pm

marina kojuharova написа:Нищо не мога да направя!!!Не ги познавам хората!Просто помагам да му намерим добър дом.

Много се извинявам! :? Не съм искал да досаждам на никого, просто ми беше жал за животинчето. И на мене ми се иска да си имам голдън, само че от малко кученце, което да си гледам докато е жив. Пък и мисля че едно куче, което вече е живяло няколко години вече с едно семейство, не е добре да се изоставя.
Дано поне куч да си намери добри стопани, които да си го гледат и да го обикнат, а и той тях. И дано бързо да свикне с тях. Макар че вече е на 2 години и сигурно ще му е трудно в началото. :(

Stefy
Потребител
Регистриран: пет фев 03, 2006 1:53 pm

Мнение от Stefy » вт юни 30, 2009 3:33 pm

Ах, бяс ме хвана! Пак! :twisted: Ама сигурно съм луда - гледам си детето с 2 кучета .... :roll:

Дано момчето си намери скоро добри и грижовни стопани.
Изображение

Изображение

Отговори