Искам да попитам тези телефони валидни ли са все още?

Важни теми и въпроси свързани с клуба
Потребителски аватар
Golden
Потребител
Регистриран: пон окт 23, 2006 8:15 pm

Искам да попитам тези телефони валидни ли са все още?

Мнение от Golden » ср окт 25, 2006 4:15 pm

Български Голден Ретривър Клуб
Председател - Красен Хаджиев 0889700500
Отговорник Развъждане и селекция - Ивелина Недева 0889563490
E-mail: BGRClub@gmail.com

Копирано от форума на www.dog.bg

Искам да попитам телефоните валидни ли са в момента?Тоест същите ли са или са сменени?Защото информацяита е дадена март месец тази година. :roll:
Благодаря ви.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран: ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » ср окт 25, 2006 4:26 pm

И защо се съмняваш, че са валидни? Ако беше пробвал, щях да ти вдигна... това е най-сигурният начин да провериш, нали? :lol: :lol: :lol: Някои хора ни мързи да си сменяме телефоните на всеки 3 месеца. :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
Golden
Потребител

Мнение от Golden » ср окт 25, 2006 5:00 pm

Ами незнам доста време е минало може би по някаква причина може и да сте ги сменили.Както и да е. :lol:

За закупуване на кученце от вас или за информация кога се очаква ново кучило на теб ли да звъня? :wink:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » ср окт 25, 2006 6:10 pm

Можеш спокойно и на нас да звъниш, но най-добре да следиш форума. Но имай предвид, все пак, че това е сайт и форум на клуба, а не на развъдник.

Потребителски аватар
Golden
Потребител

Мнение от Golden » ср окт 25, 2006 6:45 pm

Красен написа:Можеш спокойно и на нас да звъниш, но най-добре да следиш форума. Но имай предвид, все пак, че това е сайт и форум на клуба, а не на развъдник.

Щом и форума може добре поне пари за телефон ще спестя.
Ами знам,че е на клуба,но мисля че се занимавате и с развъдна дейност .. или може би при вас членуват развъдници които се занимават с това .. незнам някой може би трябва да ми обясни. :oops:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » ср окт 25, 2006 6:52 pm

Golden написа:
Красен написа:Можеш спокойно и на нас да звъниш, но най-добре да следиш форума. Но имай предвид, все пак, че това е сайт и форум на клуба, а не на развъдник.

Ами знам,че е на клуба,но мисля че се занимавате и с развъдна дейност .. или може би при вас членуват развъдници които се занимават с това .. незнам някой може би трябва да ми обясни. :oops:
Клубовете не се занимават с развъждане, но в тях членуват собствениците на официално регистрираните развъдници. Надявам се да си разбрал/а. :lol:

Потребителски аватар
Golden
Потребител

Мнение от Golden » ср окт 25, 2006 7:13 pm

Красен написа:
Golden написа:

Клубовете не се занимават с развъждане, но в тях членуват собствениците на официално регистрираните развъдници. Надявам се да си разбрал/а. :lol:
:)
Ясно.А има ли потребители на форума които се занимават с развъдна дейност и мога да говоря с тях по въпроса?

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » чет окт 26, 2006 1:32 am

Разбира се, че има, но сигурно ще изпусна някого - Неси, kreyz, KRASINI, Таня, Mira, freya, beky и т.н. Предполагам, че те сами ще си кажат. 8)

Потребителски аватар
Golden
Потребител

Мнение от Golden » чет окт 26, 2006 11:49 am

Благодаря още веднъж. :D

Отговори