Български Голдeн Ретривър Клуб!

Top Golden Retriever 2010

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Важно !!!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Красен
Председател на БГРК

Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2011 12:29 pm    Заглавие: Top Golden Retriever 2010 Отговорете с цитат

Здравейте,

УС на БГРК взе решение за създаване на нов конкурс, какъвто има в повечето подобни клубове, а именно - Top Golden Retriever. Класирането в този конкурс отразява спечелените от всяко куче точки за една цяла календарна година, според посочения по-долу регламент. Класацията за 2010г. е по приет временен регламент, който може да бъде променен или допълнен за конкурсите от 2011г. нататък. За извършване на класирането ще се грижи специална комисия (тази година поради малкото време, класирането ще правя само аз), която ще има грижата да получи, обработи и потвърди резултатите на всяко куче. За целта е необходимо собствениците, които имат желание да включат своите кучета в конкурса, да съберат и изпратят доказателства за всяко класиране, които носи точки на любимците им. Тази година, поради краткия срок, ще помоля желаещите да изпратят до мен следната информация: Име по родословие; дата, място и ранг на изложбата; име на съдия; спечелени титли. Срок за изпращане на информацията - 14.06.2011г.
Победителят ще бъде обявен в края на специализираната изложба на 18.06.2011г.

Регламент за определяне "Top Golden retriever of the year" на БГРК

* Поради факта, че гореизброените титли се присъждат само след получаване на оценка "Отличен/Много перспективен", точки не се присъждат при други оценки от съдията
** Клубното първенство на БГРК е с ранг на обикновена САС изложба
*** При две и повече кучета с равен брой точки, победител е кучето, спечелило точките с най-малък брой изложби
**** При равен брой точки и изложби, победител е кучето с по-предно класиране на специализираната изложба на БГРК за 2010г.
***** При абсолютно равенство на точки, брой изложби и класиране на специалката, титлата се поделя между кучетата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
4u64ica
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Юни 06, 2011 1:53 pm    Заглавие: ок Отговорете с цитат

Описанието за класацията е много добро и ясно. Срокът е малък, но достатъчен за тези, които влизат във форума да си попълнят заявката. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ana_crime
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2012 8:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като стопанка на гордата носителка на титлата за 2010 година имам едно предложение. Не може ли тази година процедурата да се стартира по-рано и побелителят да се обяви преди Специалката?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Красен
Председател на БГРК

МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2012 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Принципно може, но какви са мотивите? На специалката обявяването на победителя и връчването на наградата се правят пред голяма публика, и така годият победител си получава заслужените аплодисменти. Rolling Eyes
Върнете се в началото
ana_crime
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 05, 2012 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Естествено няма нищо лошо самата награда да се даде на Специалката, но мен доста хора ме питаха каква е тая титла за 2010 в средата на 2011. Като гледам по другите държави обикновено се присъждат няколко Топ титли (развъдник, за репродукция, топ куче) и обикновено се организира празненство в началото на годината. Наясно съм, че още сигурно ни е рано за такива титли, но ще е хубаво в близките години да се случи Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Красен
Председател на БГРК

МнениеПуснато на: Пон Фев 06, 2012 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като станат повечко титлите, сигурно ще организираме и специално тържество за връчването им, тип "Футболист на годината". Може победителите да се обявяват още януари, това не е проблем, но си мисля, че поне връчването трябва да е тържествено. Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Важно !!! Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети