Български Голдeн Ретривър Клуб!

Прекрасно кутре/не голдън спешно търси дом.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
marina kojuharova

Местожителство: София-Ситняково

МнениеПуснато на: Вто Юли 16, 2013 5:28 pm    Заглавие: Прекрасно кутре/не голдън спешно търси дом. Отговорете с цитат

За това сладурче ми се обадиха онзи ден.Намерено да се скита в центъра на Своге,момчето каза,че имало като горено от цигара по гърба...Потресъл се и я прибрал(каза,че е момиче)но няма какво да я прави,има още два-три дни,в които може да осигури на малкото безопасност..После..не знам.Дано се появи вариант,защото в околностите не се задържат живи скитащи кучета.. Confused Evil or Very Mad Та,ако някой има най-малката идея за вариант,бил той и безопасен двор с грижи(без да е оковано)моля ви,казвайте..Ето го и малкото..А,забравих да кажа,че момчето ми беше казало,че е пинчер.Но според мен ще стане по-големичко и няма много общо.Все пак няма да е едро куче.Много е нежно и сладко,естествено.

Последната промяна е направена от marina kojuharova на Вто Юли 16, 2013 8:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joana

МнениеПуснато на: Вто Юли 16, 2013 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ужасна работа Rolling Eyes
Дано се намери дом за момичето.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marina kojuharova

МнениеПуснато на: Съб Юли 20, 2013 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Толкова успя да му извоюва момчето,в понеделник трябва да го махне.. Пише ми с отсечени няколко думи,явно няма начин..Има само утре.. Sad Сега е моментът за луд късмет.. Как бих искала да мога да го взема за малко... Sad Sad Sad Идеи..?

МнениеПуснато на: Нед Юли 21, 2013 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В Богров няма да я вземат, пълни са. Единственото, което аз си мисля е да я пусне на друго място след като там където е не търпят улични кучета. Но на улицата хич не е леко и шансовете й да оцелее намаляват драстично...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marina kojuharova

МнениеПуснато на: Нед Юли 21, 2013 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да,явно си отиде шанса му...Момчето не ми вдигна,сега звънях да видя положението..Дано по-късно звънне.Опитах да намеря помощ за Богров,друго е някой,който работи с тях и с едно обаждане можеше да му вдигне шансовете за там да се обади,но. казаха само да звъня упорито..Те няма и да вдигнат.Просто няма смисъл...Ужас,не ми се мисли.. Sad Sad

МнениеПуснато на: Пет Авг 30, 2013 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кученцето имаше късмет-до сега беше в чудесен приемен дом.Много е сладка,мила и..много,много дива и енергична. Smile Лошото е,че заради проблеми на жената не може да остане повече там-търси приемен дом спешно.Е,ако някой я хареса за постоянно.. Ето албумчето на момичето..Разгледайте го,споделете го..

МнениеПуснато на: Пет Авг 30, 2013 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кученцето имаше късмет-до сега беше в чудесен приемен дом.Много е сладка,мила и..много,много дива и енергична. Smile Лошото е,че заради проблеми на жената не може да остане повече там-търси приемен дом спешно.Е,ако някой я хареса за постоянно.. Ето албумчето на момичето..Разгледайте го,споделете го.. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201623156202161.1073741827.1276340437&type=1
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети