Български Голдeн Ретривър Клуб!

Изгубен голдън в Пловдив

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Veselin

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Окт 23, 2013 11:29 am    Заглавие: Изгубен голдън в Пловдив Отговорете с цитат

Вчера видях един голдън, светъл на цвят, с леко мръсна козина, да се мотае около денонощната аптека на ъгъла на бул. Пещерско шосе и ул. Царевец в кв. Смирненски в Пловдив. Близо до аптеката има малък павилион за вестници и списания (където работи майка ми и от време на време я замествам) и заведение за дюнери и пици Аладин.
Още вчера ми направи впечатление, че голдънът се е излегнал свободно без да има никой с него, но реших, че може би собственикът се е отдалечил за малко. Обаче днес към 10 часа го видях пак. Едни ученици му дадоха малко храна и тръгна след тях и за съжаление след това така и не го открих. Sad Една жена също го е била забелязала и ми каза, че според нея бил женски и на възраст около година и половина. Вероятно е изгубен. И тя тръгна да го търси, но така и не го откри.
Ще продължа да го търся и ако разбера нещо, ще пиша във форума. Дано само да не му се случи нищо лошо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Veselin

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Окт 26, 2013 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кучо така и не го намерих повече. Sad Дано да са го намерили и да си е при стопаните си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети