Български Голдeн Ретривър Клуб!

Рижка търси дом

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
monkata95s

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2014 4:55 pm    Заглавие: Рижка търси дом Отговорете с цитат

Бебето Рижка е последната оцеляла... От 6 братчета и сестричета тя е единствената, която не се " сля" с асфалта Mad. Някой от съседите ни ги сгази нарочно всичките в една вечер.Хванах я много трудно, защото не е социализирана. Дядото, който се "грижи" за майката почти не ги пипа и ВСЕКИ ПЪТ котетата нямат шанс за дом. Мацата е затворена в една стая, защото в нас имам голдън, коте и още едно бебе куче на 10тина дни без майка, за което се грижа на всеки три часа.... СТРАШНО Е. Котето е страхливо, но много любвеобилно. До сега май никой не го беше галил... в момента спи вурху мен и не ми дава да я оставя... а как се галии ^^ . Обезпаразитена е външно и вътрешно.Има изградени хигиенни навици. Ако до седмица не намеря дом пак отива на улицата. Просто няма как да се справя с толкова животни вкъщи. МОЛЯ СПАСЕТЕ ТОВА ПРЕКРАСНО МЪНИЧЕ. Сигурна съм, че много ще отива на някой от златните ви другари Smile. А ако не друго поне бихте споделили и разпространили темата Smile ?
Името ми е Симона, а тел. за връзка 0899294522
P.S Надявам се не е проблем, че във форума качвам коте. Просто се нуждая от помощ и се надявам да ми откликне все някой, защото поне тук някой обича животните Smile
http://forum.dog.bg/topic/60314-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%B0/ Тук може да видите каква е малка тигрица Smile)
marina kojuharova

Местожителство: София-Ситняково

МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2014 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Направете албумче във фейсбук,ще споделяме по групи.Успех!

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пет Сеп 12, 2014 6:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

marina kojuharova написа:
Направете албумче във фейсбук,ще споделяме по групи.Успех!

Качила съм я в профила ми Симона Бориславова и в групата Подай лапа-осинови ме. Ако имате възможност споделяйте и на други места Smile
marina kojuharova

Местожителство: София-Ситняково

МнениеПуснато на: Сря Сеп 24, 2014 8:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво стана,да споделяме пак?
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети