Български Голдeн Ретривър Клуб!

Тазобедрена дисплазия при шест месечен голден

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dowNNN
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2014 6:55 pm    Заглавие: Тазобедрена дисплазия при шест месечен голден Отговорете с цитат

Здравейте, преди няколко дена откриха ,че мойта Сара има тазобедрена дисплазия. Кучето все още не куца но като ходи си клати задницата,а при тичане прави като заешки подскоци с задните лапички.
Като вариант ми предложиха тройна остеотомия на таза,която ми изглежда много брутална операциа. Клиниката в която сме е „Добро хрумване" пратиха ни на ренген в “Син кръст". Бихте ли ми препоръчали някой специалист с който бих могъл да се консултирам като 2ро мнение. В крайна сметка ако това е най-добрият вариант за нея,ще я оперираме,но хич неми се иска и се надявам да има и други варианти.
Всякакви съвети ще са ми от полза,мерси предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Melina
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2014 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

отидете при д-р Златинов в Централна Ветеринарна Клиника, той е международно сертифициран за диагностика на тазобедрена дисплазия, а ако се наложи, е и отличен ортопед-хирург.

Успех!

www.goldmellkennel.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети