Български Голдeн Ретривър Клуб!

Болни уши

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mecheto355
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2015 8:16 pm    Заглавие: Болни уши Отговорете с цитат

Здравейте, моето кученце се казва Кийра и е на 4 месеца. Вчера вечерта след разходка забелязах, че си тръска главата непрекъснато. Погледнах и ушите и какво да видя....силно зачервени и с нещо като засъхнала ушна кал.. и аз не знам точно как да го опиша. Бих качила снимка но не знам как. Стана унила и лежи само в банята на плочките. Освен това непрекъснато се чеше и хапе по цялото тяло. И от днес вече има и разтройство. Моля ви помогнете ми как да се справя с проблема и ми дайте пример от какво може да се е получило това възпаление. Благодаря!
https://40.media.tumblr.com/571dc12db89a576d6e0f2913b328a163/tumblr_noelhgWuBY1rk5q21o1_540.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Danyna
Потребител

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2015 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не отлагайте посещението при ветеринар, там най-точно ще ви кажат как да се справите с проблема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети