Български Голдeн Ретривър Клуб!

Ваксини

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
siyana_vasileva
Потребител

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2018 5:10 pm    Заглавие: Ваксини Отговорете с цитат

Здравейте! Доколкото знам трябва да имаме 3 ваксини преди да почнем да се извеждаме навън, да се къпем и т.н. Ами ние вече имаме 3 ваксини, но вета каза, че ни предстои 4-та преди да почнем да се разхождаме. Въпроса ми е дали е станало някакво объркване, дали може вече да се разхождаме, тъй като кучо вече има супер много енергия и се побърква вкъщи. Моля, ако някой разбира да ми каже мнението си по въпроса. Ето и снимка от паспорта:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
svetlana_ahladova
Потребител

Местожителство: гр.София

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 6:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имате три ваксини и десет дни след третата вече може да се излиза навън. Най-вероятно лекарят Ви има предвид, че допълнително трябва да се сложи ваксината за бяс. Тя се слага на шестия месец, но не е свързана с излизането на кучето навън.
siyana_vasileva
Потребител

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2018 8:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви много!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Обучение и отглеждане Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети